Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

nathali
27. črc 2010

@siskamiska takze si poriadne oddychnuta 🙂
a ako ti testiky dopadli???
ja mam ist 13 augusta k doktorovi neviem ako to tak dlho vydrzim 😠

silvi2
27. črc 2010

ahojte,tiez sa ku vam pridavam..s manzelom sa pokusame o dieta uz rok a stale bezvysledne 😠

siskamiska
27. črc 2010

@ahoj nathali no testik som si este neurobila, este musim asi vydrzat aspon par dni 🙂 aj ked neviem ci to vydrzim... ano oddychnuta, bolo super aj ked straaasne teplo

siskamiska
28. črc 2010

@silvi2 vitaj ;)

pici
28. črc 2010

@silvi2

vitaj medzi nami

silvi2
28. črc 2010

ahojte,aky mate dnes ? ja som dnes toho mala v praci vela,ze som ani obed nestihla,ale doma som si to vynahradila,az som sa prejedla,tak chvilu relaxujem 😎

nathali
28. črc 2010

ahojky no ja som mala dnes celkom fajn bola som taaak leniva ze sa mi nic nechcelo jaaaaj
@siskamiska no snad ti to dopadne dobre a kedy budes testovat???ja asi v sobotu

pici
28. črc 2010

ja mam zajtra poslednu injekciu jupii

siskamiska
29. črc 2010

@ahoj nathali no ja by som v sobotu mala dostat mrchu, ale modlim sa, aby som ju nedostala a potom sa budem testikova 🙂

nicollka
29. črc 2010

ahoj holky mám volných 20ovu testíků, kdybyste měla některá zájem, 1ks -13kč a k těm 20ks 5 těhu zdrama.
Pisnite IP nebo na Milina123@seznam.cz

Díky a snažení zdar ;) Jen ať vám pupíky rostou

yasminne
29. črc 2010

Ahojte 🙂 vidim ze sa dovolenkuje alebo pracuje o sto set nikto skoro nepise... Ja mam teraz par dni volno ale caka ma obdobie navstev od tejto soboty, tak budem opat busy.

Pici to je super sprava, uz vies aj termin kontrolnej laparky? uz aby ste mohli opat snazilkovat urcite sa uz nevies dockat.
U nas ziadna pozitivna zmena. Pockame este jeden cyklus a ideme sa objednat na to IUI caka sa tu na to cca 3 mesiace.
Neviete ci existuje nieco na podporu uhniezdenia nejaky pripravok? ja som sa na to zabudla naposledy spytat u lekara, moze to byt aj na bylinnej baze ak o niecom viete...
Vcera sme s manzelom uvazovali, ci a ako sa da zistit, ze u nas dochadza k oplodneniu...ci nahodou nie som imunna voci jeho spermiam to som sa tiez neopytala u lekara...neviem ako to zistuju, ale viem ze su take pripady. No spoleiham sa ze pri tom mnozstve vysetreni to zistili :D
Inak sme prave doovulkovali tak zase tych "14" dni cakania...ale este ze tu bude u nas rusno s tymi navstevami nebude cas na to mysliet 🙂
Nathali + Siskamiska drzim vam palce!!!! Namerajte //
Vitam Silvi 2 a prajem co najkratsi pobyt v tejto teme :D

pici
30. črc 2010

@yasminne

kontrolna bude ked dojdem z dovolenky, po kamoskinej svadbe... celkovo mi neodporucal zakrok cez leto, lebo bude mi robit aj driling vajecnikov a to by som nemohla do vody ani nic.. tak sme to nechali po dovolenke.. takze ratam na konci septembra... dovtedy mi asi bude vyrabat opat normalny cyklus :D alebo az potom? ja neviem. musim sa ho vpondelok opytat... ze co a ako....

su testy specialne ci nie si imunna voci jeho spermiam alebo ci nemas v sebe latky ktore ich zabijaju.ale ako co a kde sa to robi tak to netusim...

siskamiska
2. srp 2010

takze dostala som mrchu ☹ nestihla som si ani testik urobit ....

pici
2. srp 2010

@siskamiska

hlavu hore.. ide sa dalej...

siskamiska
4. srp 2010

@pici ja viem pici, ale ale ....

pici
4. srp 2010

@siskamiska
ziadne ale.. takych sklamani v podobe prijducej mrchy mozno este bude, ale raz sa to urcite podari :D

siskamiska
5. srp 2010

@pici ja vieeeeem... zvladnem, musim

martinika
5. srp 2010

Ahoj holky, jsem tu nová, taky se snažíme je to už 16měsíců, chtěla bych se zeptat, jestli máte některá zkušenost s Gynexem, jsou to takové bylinné kapky, je to dobré i pro ženy i pro muže. Začali jsme to teď oba s partnerem užívat 2x denně. Máte s tím některá z vás zkušenosti, jestli to pomáhá?

pici
5. srp 2010

martinka vitaj a dlho neostavaj :D
nic mi nehovoria tie kvapky... boli ste aj na nejakych specialnejsich vysetreniach? ci sa vam len nedari v snazeni?

martinika
6. srp 2010

já bych měla být v pořádku a partner měl trochu horší spermiogram, byl u urologa, dostal na 12dní Summamed a prý to máme zkoušet a za 3měsíce zkusit znova spermiogram. No a právě ten Gynex by měl u mužů zlepšovat kvalitu spermií.

pici
6. srp 2010

@martinika

sumamed na spermiogram? ved to su antibiotika...?????

a bola si na nejakych vysetreniach?

martinika
6. srp 2010

je to asi nejspíš na nějaký pozánětlivý stav, na doléčení, no a tím by se to mohlo zlepšit. Jinak na ten spermiogram by právě měl mít vliv ten Gynex o kterém hlavně píšu.
Jinak já jsem měla nějaké vyšetření u svého gynekologa a měla bych být v pořádku. Nebo jaké konkrétní vyšetření máš na mysli?

pici
10. srp 2010

@martinika

tak po roku snazenia sa robia vselijake vysetrenia, folikulometria, hsg, laparoskopia atd...

martinika
10. srp 2010

na tu folikulometrii jsem myslim taky byla, zjišťuje se tam myslim jak je velky ten folikul a jestli a kdy dochazi k ovulaci, na tom jsem byla 2x, poprve to bylo brzo před ovulaci, tak to bylo ještě malinke, ale podruhe uz jsme to trefili, že byl větší a bylo to v pořádku. A ty to máš jak, jak dlouho se snažíte vy?

zmyzulka
10. srp 2010

ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala jestli můžu... protože mám pocit, že brzo už mi musí opravdu hrábnout... snažíme se rok a čtvrt. a výsledek - falešně pozitivní test může být při mimožděložním těhotenství (splněno v prosinci) a při cystě na vaječníku (splněno teď). tak mám pocit, že se normálního těhu asi nikdy nedočkám ☹

pici
10. srp 2010

@martinika

ja sa liecim na neplodnost 😉 predtym som absolvovala folikulometriou, hsg na priechodnost a laparoskopiu, kde bola zistena endometrioza.. tak na to ma liecili injekcne, umelym zastavenim cyklud a navodenim prechodu. teraz ma caka dalsia laparka, kontrolna, plus driling vajecnikov a podla toho ako to cele dopadne sa rozhodne , ci mozme skusat prirodzene alebo musim na ivf

pici
10. srp 2010

@zmyzulka

ahojcek.. vitaj.. neohrievaj sa.. dockas sa neboj sa ty nic.. vsetky sa dockame...

zmyzulka
10. srp 2010

@pici díky, určitě jo! jen po dnešku nějak není sil tomu věřit... ale to se zase zpraví určitě... kartářka říkala, že dítě přijde až po svatbě (ne že bych tomu nějak extra věřila, ale už se jednou trefila s tím mimoděložním a tak mi to dává aspoň trochu další naději, že to teda fakt klapne po té svatbě - bude za měsíc 😀 )
a teda jinak přiznávám, že tady těm termínům vůbec nerozumím, ale třeba se do toho časem vpravím 🙂

pici
10. srp 2010

@zmyzulka

snad im ani nebudes musiet rozumiet :D

yasminne
10. srp 2010

Cafte ja mam dnes little depku, opat som to dostala fnuk ☹ acho jooo...
Ozaj co je s Nathali dlhos a od tej testovacej soboty neozvala ze by este stale testovala?? 😀
Ale vianoce su este daleko dovtedy snad vacsina z nas bude uspesnych 😉
tak sa opatrujte, snazilkujte ...