Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

maruska39
21. črc 2009

jj jedno snaženíčko se nám podařilo,Domi se zahnízdil na 3 cyklus,ty první 2 ani nemůžu počítat,jelikož po vysazení HA jsem měla problémy a nechodila mi MS pomohl mi až Femigard a hned ten první normální cyklus jsem otěhotněla 🙂

blondata.sestricka
21. črc 2009

Ahoj Marusko! Přidej se 😉 Máš krásnýho vyřehtanýho chlapečka 😀 😵 Určitě Ti dělá obrovskou radost 🙂

maruska39
21. črc 2009

ahoj sestri,no děkuji 😵 jj je to moje sluníčko,pořád se směje a je hrozně hodný tak možná i proto jdeme do druhého tak brzy a radost to ani nemluvím dělá mi ji obrovskou 😵

blondata.sestricka
21. črc 2009

Marusko, tak to je super, že Ti tak krásně šlo 😀 teď to půjde taky 😉

je pravda, že po vitamínech se rodí velké děti? 😕

blondata.sestricka
21. črc 2009

To je vidět, že je to spokojený dítě 😉

maruska39
21. črc 2009

Sestri já jsem teda jedla vitamíny do II.trimestru a kdybych Domínka donosila tak by asi velký byl 🤐 Narodil se v 34tt (8 měsíc těhu) a měl 2,470g a 48cm,na Jipce mi tvrdili,že kdyby byl donošený těch 6 týdnů co zbývalo měl by okolo 4 kil 🤐 🤐

kahina8
21. črc 2009

Ahoj Maruško, tvé vlastní zkušennosti nás budou moc zajímat 🙂 tak se připrav na výslech 😀

maruska39
21. črc 2009

ahoj Kahi, v poho já se ráda vykecám 😀

kahina8
21. črc 2009

Tak to radši nic jíst nebudu, jsem jak ustřelený kecky a představa porodu čtyřkilového mimča mi nahání husí kůži

maruska39
21. črc 2009

Kahi,ale ono to nemusí být pravda fakt nevím já teda se chystám na vitamínky od září,abych je měla 3 měsíce před snažením a pak v I.trimestru a dost 😉

kahina8
21. črc 2009

Já si právě nejsem jistá jestli jsou ty vitamíny dobrý. Kdo ví co do toho strkaj. Člověk vždycky něco zaslechne, já fakt nevim ☹

maruska39
21. črc 2009

NO nakecá se toho spousta to je tak i potom u dětí,nesmí se to a ono a kdo nekojí je špatná matka a tak,naučila jsem se za tu dobu co mám malého řídit se hlavně vlastním rozumem a to co si myslím,že je správné. Já teda nemám nějak extra vyváženou stravu a jak je MM v práci tak si nevařím jen pro malého tak raději si vitamíny naordinuji,abych měla vše co potřebuji 🙂

bamb27
21. črc 2009

ja dneska normalne nestiham...
marus... ja mam po vysadeni HAK cca 40 dnovy cyklus? ...myslis ze ten pripravok co si uzivala by mi pomohol to nejak znormalizovat?

maruska39
21. črc 2009

bamb určitě,já měla cykly 47 DC a 45DC,začala jsem to užívat a hned ta další MS už nepřišla, 25 DC jsem měla pozitivní test,já tomu fakt věřím,teď po roce jsem opět MS nedostala tak jsem 42 DC musela jít na vyvolávačku a MS přišla,takže pokud budu mít stále tak dlouhé cykly tak si ho opět nasadím a věřím,že mi cykly znormalizuje 🙂

maruska39
21. črc 2009

Vzbudil se mi Domi,jdu krmit a vařit,později zase přijdu 😉 páčko zatím

bamb27
21. črc 2009

ja sa na to pojdem pozriet do lekarne... pre istotu, a snazili ste sa uz vtedy ked si mala tie dlhe cykly, ale bezuspesne? ...lebo ja mam pocit, ze ovulaciu citim 2 tyzdne pred cervenou, mam krce vo vajecnikoch... ale urcite by som to chcela mat radsej vsetko naporiadku

blondata.sestricka
21. črc 2009

Prý na úpravu cyklu je dobrý Gynex. A nebo zkus kontryhelový čaj 😉

bamb27
21. črc 2009

krasky dakujem...
..vobec som sa zatial nezaoberala tym, ze by som to nejak riesila.. ale trapi ma taky dlhy cyklus, asi s tym treba cosi robit..
skusim bud pupalku, alebo gynex alebo to co pomohlo marus... vidite, ako je to dobre, ze vas tu mam 😉

ivis85
21. črc 2009

bamb, já při HA měla cyklus jako hodinky,v lednu jsem ji vysadila a měla jsem to po 27 a 29 dnech.Po operaci se mi to ale dost rozházelo, v červnu jsem byla na vyvolávačce a v červenci přišla asi o 6 dní déle, na srpen jsem zvědavá ... 😨
Maru ahoj 😉

blondata.sestricka
21. črc 2009

Bambi, vzájemně si pomůžeme k cestě za otěhotněním 😀 😀 Já být na Tvém místě, zkusila bych i ten čajík 😉 je to přírodní bez chemie, určitě si tím neublížíš 🙂

ivis85
21. črc 2009

Kontryhel se dá pít

bamb27
21. črc 2009

jasne, aj cajik... cajiky ja mozem 😉
ivis tiez som rozmyslala ci to moze mat suvis s operaciou, ale doktor sa vyjadril skor tak ze to bude tym dlhodobym uzivanim HAK ...ale mozno to ide ruka v ruke jedno s druhym
ja mam momentalne asi 30DC a nic, ale ak moje posledne krce vo vajecniku boli ovulacia tak o dva tyzdne sa ohlasi.. to vychadza na 29.7
Ale dnes idem domov cez lekaren

bamb27
21. črc 2009

pozeram ci sa kontryhelovy caj vola kontryhelovy caj aj u nas... ale vyzera to tak ze ano 😀

skretik
autor
21. črc 2009

Bamb muzes ho najit jako Alchemilkova vňat 😉 , tak se myslim vola u vas 😉

blondata.sestricka
21. črc 2009

Tak ať dobře pořídíš 🙂

ivis85
21. črc 2009

bamb, vsadila bych na tu operaci, já to do té doby měla fakt pravidelné 4 měsíce.Tak snad ten čaj pomůže 😉 jdu obědvat, tak zatím se tu mějte

bamb27
21. črc 2009

jaaaaj, alchemilka... jasne, tak to si nakupim ..niekedy su tie najlepsie veci uplne jednoduche...

blondata.sestricka
21. črc 2009

Je i lepší začít od nejjednoduších 😉

bamb27
21. črc 2009

doteraz som pila zensky caj, ktory bol zmesou viacerych byliniek.. a este pijem taky super zdravy zeleny cajik co sa vola sayonnara, ktory je skoro na vsetko...

blondata.sestricka
21. črc 2009

Bamb, to chce čas. Určitě se Ti cyklus spraví 😉