Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
28. črc 2009

Nazdarek Sarti, ja uz taky koncim. O kuchyni mi povidej 😕 , rekonstruujeme ji uz vic jak mesic a nejsme schopni ji dodelat 😅 , je proste nejak malo casu,no 😒 .
Tak mej krasne odpoledne a zitra papa

lussyn
28. črc 2009

Holky já bych vás do tabulky ráda připsala všechny, ale nikdo další nenapsal údaje.
S tím "dáváním si pozor", já vysadila antikoncepci loni v červnu po 10-ti letech užívání, MS mi od té doby chodí pravidelně po 28 dnech, taky jsme si dali očistu řekli jsme si 3 měsíce, ale nějak jsem se k tomu pořád nemohla odhodlat, nechala jsem to vyloženě na manželovi, řekla jsem mu, že to musí rozhodnout sám, jestli si dá pozor nebo ne.Nakoupila jsem plno kondomů, ale použili jsme je tak 3x 🙂 a pak si prostě jen dávali pozor.Pak jsme to začali pokoušet až od listopadu, ale na ostro to bylo jen asi 3x v prosinci to samý a v lednu jsem byla těhu 🙂 .No a v březnu už jsem zas těhu nebyla ☹ , měli jsme tři měsíce počkat, teď už je to čtvrtý měsíc a teď jsme se začali znovu snažit, tak uvidíme 🙂 Tak jsem se s vámi taky chtěla podělit o naše radosti z plození potomka 😀 😀

ivis85
28. črc 2009

Ahoj holky, teda vy jste ukecané 😀 já jsem na dovče a hlídám synovce, takže se na net fakt nemám šanci dostat, jsem akční teta a pořád máme nějakou zábavu, ve 3 letech už po obídku nespí, tak vás dočítám až teď.
Takže vítám nové tváře.
Lussyn, na tabulce jsem zapracovala už v pátak, je v albu, jen tak mimochodem dnes je aktualizovaná a zítra večer snad doplním o nové předsnažilky.
Jináč do té tvé tabulky:
ivis85, Iva, 24 let, sn. od listoadu?09, DC 35, když tu denní povedeš, budu jedině ráda, i když nevím, jestli se u nás budou nějaké údaje měnit? 😅
Tak se tu mějte holky krásně, ať vám jde práce od ruky 😉

blondata.sestricka
29. črc 2009

Dobré ráno holky 😉
Ivis, tabulka je super 😉 O zábavu máš tedy postaráno, tak se synovečka hezky starej, tetko 😀 Zase na nás jukni a napiš nám, jak se máš 😉

Dneska bude krásně, tak se pojedu koupat k našim do bazénu. Uteču z práce dřív 🙂

maruska39
29. črc 2009

Dobré ranko,
tak nakukuji a musím říct,že tabulka je suprová 😉
Dneska asi tady taky nepobudu u Domiho žádná sláva,zoubky se stále prořezávají a má přijít i moje mamka takže opět nebude časík. Přeji všem pěkný den 🙂

pepibubu
29. črc 2009

Maru - zoubky zase? No včera řádily i u nás, dokonce mi prdelku vzbudily někde kolem deváté večer...

maruska39
29. črc 2009

Pepi stále,má v pusince kopce jak himaláje a neskutečně slintá 🙄

pepibubu
29. črc 2009

maru, kluci od sebe evidentně opisujou ☹

blondata.sestricka
29. črc 2009

Ahoj Maru a Pepi!
Ať Vašim klukům lépe 😝 😉

pepibubu
29. črc 2009

sestři - určitě bude, utěšuju sebe i jeho tím, že to bude mít brzo za sebou... kamarádky bráška trpěl do dvou let, lezly mu po jednom a pomalu, nám vždycky tak 2 - 3 naráz 😉

blondata.sestricka
29. črc 2009

Tak to je dobrý, že jich roste víc 😉
Holky, obě jste na mateřský dovolený?

pepibubu
29. črc 2009

sestři - ano (oficiálně ted už na rodičovský, neboli 7600/měs.... 🙄 )

bamb27
29. črc 2009

dobre ranko krasky...

..no ja som tu dneska musela najprv docitat co ste popisali, ked som vcera usla z prace trosku skor 😉

pepibubu
29. črc 2009

bamb - jéééé krásky 🙂 normálně jsem se tu začepejřila 🙂 ale to proto žes mě neviděla 😀

blondata.sestricka
29. črc 2009

Holky, a ta rodičovská je pro všechny jednotná, nebo se počítá z výše platu? 😕 😝

Bamb ahoj 😉

bamb27
29. črc 2009

pepibubu... vsetky sme tu krasne, mudre a sikovne 😉 bez vynimky, vobec sa nemusis "cepejrit" (ake pekne slovo)

pepibubu
29. črc 2009

sestřičko:

MATEŘSKÁ - se počítá z platu
RODIČOVSKÁ - máš-li na 2 roky, tak máš 11600, 3 roky 7600, 4 roky - máš tuším 21 měsíců 7600, a zbytek doby 3800.

blondata.sestricka
29. črc 2009

A mateřská je na jak dlouho? Vůbec se v tom systému nevyznám 😝 😉

bamb27
29. črc 2009

ach... no ja by som povedala ze my to tu s tym rodicovskym prispevkom mame este biednejsie... ten je uplne smiesny ci zena ostane s dietatom rok, ci 3 roky... Ved oni si nas vooobec nevazia 😒

blondata.sestricka
29. črc 2009

bamb a jak sis zvykla na Eura?

pepibubu
29. črc 2009

sestři - začíná 8(6) týdnů před porodem (podle toho jak chceš, ale těch 6 je povinných)a končí 28. týden života dítěte. Jo a jak si jednou vybereš variantu čerpání - 2,3,4 roky, tak už to nemůžeš změnit.

bamb27
29. črc 2009

sestri ...velmi rychlo som si zvykla na €, je pravda, ze sem tam clovek este prepocitava, ale ja som taky nejaky flexibilny clovek, ze som s tym bola stotoznena za tyzden

sartira
29. črc 2009

Dobre ranko baby!

to mame krasnu temu na dnes, materska, u nas sme pocitali obe varianty aj cesku a slovensku, v CR to mate prepocitane dobre, jeden z najmodernajesich systemov podpory. U nas este stary model, ale co uz, ved to zvladneme 🙂 Materska je v pohode v oboch statoch, ale rodicovsky je vyssi v CR ako pisala Pepi u nas len nejakych 4200CZ ☹ teda 4700SK

blondata.sestricka
29. črc 2009

Pepi děkuji za hezké vysvětlení, jsem si to napsala, tak už to budu vědět 🙂 Je blbý, že si dobu nmůžu změnit, jak to předem mám vědět? No jo, ale takový je systém 😝

Bamb, mě to přijde takový divný 😅 😝 ale asi si člověk zvykne, no.... 😉

pepibubu
29. črc 2009

sarti - jo dobře nás berou u huby... Kdybych nedoučovala aj a včera nepřišla jak slepej k houslím k brigádě za 1000/měsíčně, moc do skoku by nám nebylo...

blondata.sestricka
29. črc 2009

A ta mateřská je většinou ještě větší než rodičovská, ne?

pepibubu
29. črc 2009

to jo, ta je počítaná z platu, z denního vyměřovacího základu... ale na podrobnosti se optej někoho kdo dělá mzdové úč

sartira
29. črc 2009

to mas pravdu pepi, ked zacnes brat rodicovsky tak uz to nie je slavne, to privyrobenie si je urcite potrebne ☹

pepibubu
29. črc 2009

a to jsem s tím původně začínala jen proto abych doma nezmagořila.... Honzovi i přidali, ale bůhsuď jak je to možný, už zase vycházíme tak-tak

sartira
Odpověď byla odstraněná
Zobraz