Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

isana
10. srp 2009

Ahoj holky, já dneska v práci nestíhám, takže Vás jenom zdravím 😀

evivka
10. srp 2009

Chtěla jse se zeptat, jestli jste vysazení HA konzultovaly s gynekologem, nebo jste ji prostě vysadily podle svého rozhodnutí a při další návštěvě mu to oznámily? Před týdnem jsem dobrala platíčko a už další brát nechci, ale teď se k doktoroviasi nedostanu..až tak nejdřív v září.. 😖 i

ivis85
11. srp 2009

Ahoj holky
Evi, já jsem dostala trombosu(pravděpodobně z HA) a na interně mi ji okamžitě zakázali - i když mi zbívaly dva prášky do dobrání platíčka - takže jsem s gyn. neměla co konzultovat 😒 .Ale myslím, že to vědět nemusí, není tam žádné riziko, když ji vysadíš, že by se něco stalo (např. jako u léků na tlak, krev,srdce apod. - dělám chytrou co 😀 ) teda jedno riziko tam je, ale to je myslím v tvém případě správně 😉

ivis85
11. srp 2009

fuj to jsou po ránu zase hrubky 😖 pardon 😅

evivka
11. srp 2009

😀 😵 Hned mám lepší náladu, moc pěkný!
Nebojím se, že by se něco stalo po vysazení (tedy kromě těch "normálních" potíží), spíš si říkám, aby si gynekolog nemyslel, že si dělám co chci 😒 Ale je to moje věc, tak co.. 😅
Tedy Ty jsi měla trombosu, no to je síla..to občas HA dělá 🙄 pak je jasný, co je to za svinstvo, jsem ráda, že se jsem se jí po těch letech zbavila 🙂

ivis85
11. srp 2009

Já jí brala od 16 - 7 let, je to vedlejší účinek, i když né moc častý, tak pár holek, co to měly také znám. Každý lék má své pro a proti...Mylím, že doktorovi to stačí nahlásit,jemu je to vcelku jedno, jestli je pacoš bere či ne, ... teda aspoň můj názor 😉
Mamina mi to celých sedm let lila do hlavy ... neber to, neber to, je to svinstvo ... mám pocit, že jsem po nich přibírala a trochu i zchlupatěla 🙄

evivka
11. srp 2009

A co jsibrala za značku?
Taky jsem brala sedm let, to už mi přijde jako docela dlouhá doba, tak jsem fakt zvědavá, jak si teď tělo samo poradí 😅

skafandrik
11. srp 2009

Ahoj holky,

vy teda vůbec nejste ukecaný, jsem myslela co toho budu muset dočítat a nic. Jinak pokud jde o můj graf BT, tak to původní zcela jistě ovulace nebyla, naopak byla včera, tak jsem ráda, že to moje tělo snad nějak funguje a doufám, že někdy na podzim se do toho úspěšně pustíme.

evivka
11. srp 2009

Ahoj Skafi,
tak to je bezva 😉 A jak je to dlouho, co jsi vysadila HA?

skafandrik
11. srp 2009

evi, já už jí neberu strašně dávno, možná 4 roky

evivka
11. srp 2009

Ježiši a to trvalo takhle dlouho, než se to srovnalo?? 😕

skafandrik
11. srp 2009

ne, ale já to příliš neřešila, my zatím mimčo nechtěli, ale musim teda říct, že hodně dlouho jsem to neměla sama od sebe pravidelně, zhruba tak posledních 1/2 -3/4 roku to bylo docela dobrý, teď se svatbou se mi to zas posunulo a teď dobrý, takže jsem fakt ráda.

evivka
11. srp 2009

Ale stejně je to fakt síla, že to takhle s tělem zamává.. Do příbalovýho letáku napíšou možné vedlejší účinky a tak, ale co bude, až se to vysadí, Ti dopředu nikdo neřekne..

maruska39
11. srp 2009

Ahojky,
jdu se na vás podívat co nového a tak a skoro nic 😅 Ale je mi jasné,že až přijde ten náš podzim tak toho tu bude načmaráného až až 😉 NO já teď četla tady diskuzi o náhradní matce,jakože donosí dítě cizímu člověku a začala jsem si sama sobě klást otázky jestli bych toho byla schopná ..... asi teda ne,já se hodně citově vážu a na to miminko v bříšku bych se uvázala 100% tak mě to u oběda ( obědvám a večeřím u compu jak jsem sama a malý spí) rozhodilo.
JInak HA je svinstvo to souhlasím a proto jsem se zařekla,že dokud budu chtít rodit děti tak to do pusy nevezmu a taky že jsem po porodu raději dala zavděk českým gumárnám jak brát to svinstvo,po druhém dítěti mám v plánu nějakou dlouholetou antikoncepci asi nitroděložní tělísko nebo tak zatím to teda nestuduji.

koho by zajímalo tak tady je odkaz na některé moje díla,konkrétně na poslední dílo a to kapsář 😉 :

http://maruska39.rajce.idnes.cz/Vytvory/#DSCN81...

skafandrik
11. srp 2009

Já už antikoncepci nechci, resp. HA nechci, jakmile bych podorila děti, tak radši tělísko nebo nevim, ale to je hodně předčasný to řešit, my prakticky 4 roky nepoužívali skoro nic, dávali jsme si pozor, no a taky to šlo 😉

skafandrik
11. srp 2009

marusko, a ušitý věci teda moc hezký, to mi pak dáš střihy, viď?

evivka
11. srp 2009

Maruško, to je krsáa, jsi moc šikovná 😵

maruska39
11. srp 2009

jůů skafi ráda bych,ale já žádné střihy nemám 😅
Prostě to stříhám podle rozměrů na to ani není třeba žádný střih 😉

ivis85
11. srp 2009

Jéé, Maru, fakt moc pěknýýý - si moc šikovná, až budu těhu, tak ti dám zakázku, když honíš klientelu 😉 😀 (jestli budeš chtít, já bych chtěla moc 😅 )

maruska39
11. srp 2009

ivis v pohodě,budu ráda a moc ráda ti ušiju 😵
no teď se mi zakázky nějak kupí 😅 ale stále stíhám 😎

ivis85
11. srp 2009

TO JE DOBŘE!!! každá kačka dobrá né? Teď mě tak napadá, že jestli se u ségry potvdí těhu, tak bych tě mohla poprosit o nějaký výtvor dřív, udělala bych jí radost 😀 (na podrobnostech by jsme se pak domluvili přes IP)
Jen musím počkat tak na říjen-listopad, jestli už uvidí pohlaví 😅 už se moc těším
nebo v jakém měsíci se pozná pohlaví? Chtěla jsi to u Domíska vědět?

maruska39
11. srp 2009

Určitě ušiju to bychom se domluvili přes IP 🙂
jj já jsem to chtěla vědět moc a moc a v 18 tt nám řekli,že to je Domínek 😵 takže ten 4-5m se to dá poznat 😉

ivis85
11. srp 2009

To já to taky budu chtít vědět 😀 jsem hrozná zvědavka
Jdu teď chvilku pracovat, už jsem mohla být doma, ale odběhla jsem si na oční, koupila si čočky a teď si zvykám, ...nevim, jestli jsem nevyhodila peníze 😅 ☹

maruska39
11. srp 2009

ivi tak čočky neporadím,ale určitě to je o zvyku,ne 😉
no já druhé přemýšlím že si to necháme utajit,stejně předpokládám druhého kluka 😉

evivka
11. srp 2009

My si to nechceme nechat říct, ale myslím, že to stejně nevydržím 😅 Nevím, co je lepší, jestli ro překvápko u porodu, nebokdyž se můžeš těšit i připravovat konkrétněji... 🙂

krish
11. srp 2009

ahojte predsnazilky 🙂
mozem sa k vam pridat? rozmyslame ze zacneme pracovat na mimi dufam ze uz coskoro 🙂 . zatial uzivam HAK 😖 ale chcem vysadit. v marci som o mimi prisla v 7tt (missed ab) ☹ tak snad sa to uz opakovat nebude. vezmete ma medzi seba? 🙂

ivis85
12. srp 2009

Ahoj krish, určitě se k nám přidej, bereme každou předsnažilku i už snažilku 😉 (i předsnažilku 2010 😀 )
akorát jsme tu převážně přes den (v pracovní době 😅 )

pepibubu
12. srp 2009

ahoj holky, tak prsa bolí stále, možná i čím dál víc, a navíc se k tomu přidává tahání v podbříšku. Jen doufám že to není autosugesce 😀

ivis85
12. srp 2009

Ahoj holky!
Pepi 😉 něco jsem přehlédla???Myslela jsem, že začínáte v září 😀