Snažilky manželky a přítelkyně vojáků

ivaajirka
19. lis 2008

😵 😵 😵 Najde se tu některá a přidá se???

krista
19. lis 2008

Muž (přítel) je voják, jak zvládáte domácnost?: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

spy29
17. pro 2008

ahoj,muj manzel je vojak,takze vedeni domacnosti neni zrovna jednoduchý ☹ ale to vam jiste nemusim rikat 🙂

spy29
18. pro 2008

tak co holky,je tu nějaká snažilka a ma za manzu nebo přítele vojáka,ktery je vecne veku v trapu?! 🙂 🙂

lenkacar
18. pro 2008

ahoj,asi dojíždí daleko do práce že?snažíte se o miminko?

lenkacar
18. pro 2008

manžu mám ale v místě bydliště,tak pořád v trapu není.. 😀

spy29
18. pro 2008

ahojky,jojo muj manzel byl ted 15mesicu na misi ☹ ,prijel ted v listopadu,tak doufam ze se neja zadari,ted by mel byt nejaky ten mesic doma,jinak kdyz je v republice tak je pres tyden v praci a prijizdi jejn na vikend 😒

spy29
18. pro 2008

ale taky co muzu od vojaku cekat 😎 ,ale uz sem si na to nejak zvykla,ze kazdy rok je nekde na misi,ale ted snad uz bude doma a muzem se teda zacit poradne snazit 😵

lenkacar
19. pro 2008

ahoj tak to je fajn.když nejdříve zajistí rodinku...náš známý taky byl na misi v létě se vrátil a byl jako praštěnej nejmín 2měsíce ,ty nějaké změny nepozoruješ? nebo už je tak zběhlej ,že mu to nepřijde?ten můj se do mise nikam nehrne ,jen kdyby to dostal rozkazem..tovíš musí mě mít pod dozorem.. 😀

spy29
19. pro 2008

no tak zmeny obcas pozoruju kor tedko po ty posledni misi,docela se zmenil,nebo spis se diva na zivot jinak, ale nekdy je fakt tezky si zvyknout ze je zase tady - ses tady urcitoz dobu sama a pak ti prijede a uplne ti rozhodi program 😀 ale fakt,nez se zase jakoby zzijete tak to taky nekdy trva,nastesti u nas je to tedka docela fajn,musim to zatukat 😀

lenkacar
19. pro 2008

tak to si myslim ,že to je zásah na obě strany,zvykáš si bez něj a pak na něj..děti teda nemáte? my teda plánujeme.

spy29
19. pro 2008

tak deti zatim nemame,ale chteli bysme, tak sem na to zvedava,jak to vsechno vubec bude a jak to dopadne,snad se nam zadari a i vam 😉

lenkacar
19. pro 2008

my na to vlítneme tak v březnu,ale s pomocí centra asistované reprodukce 😉

lenkacar
19. pro 2008

jinak vám přeji krásný víkend!!!!!

safirek
29. pro 2008

Ahojky, ráda se k vám taky přidám. Přítel je voják 🙂

lenkacar
29. pro 2008

ahojky safirek

jojinka6
6. led 2012

ahojky holky....jsem mladá holka a s přítelem začínáme a hnedka na začátku vztahu mi odjel na výcvqik do vyškova,... jak to zvládáte?? já o něm nemám zrávy celý dny a je mi hrozně smutno,..co mám dělat abych na to nemyslela? poraďte prosím

kamicek19
3. čer 2013

ahojky, nevím, jestli ještě tato diskuze probíhá nebo ne, ale chtěla bych se do ní za vámi přidat 🙂 teď jsem se čerstvě dala dohromady s mým přítelem, který je voják a za tři týdny mi odjede na misi, tak bych byla ráda, kdyby jste se třeba se mnou podělily o vaše dojmy a tak.. 🙂