Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
17. únor 2009

ahooj holky,
tak vás dočítám a jsme na straně 7, uff to toho mám ještě hodně před sebou.

dnes jsme šli v poledne na prochajud, bo manža šel do prácea příjde o půlnoci.
noo a z procházky jsme přišli v 14,30, snědla jsme langoš a malej se vzbudil.

koupila jsme mu ve městě 4 obrázky, ale mám jen tři, protože u toho čtvrtého mi musí změnit rámeček,abych je měla všechny stejné.

jdu mrknout na ty baruščiny fotky 🙂

valentynka
17. únor 2009

noo tak musím baruš říct, že ti to moooc sluší.
¨jsi úúplně jiná než když jsi se vdávala, noo joo prostě budoucí mamina 🙂 🙂 😲 😲 😲

valentynka
17. únor 2009

jiank co se týká toho vstávání v noci, tak to je u nás taky votřes,bo malej první spinkání spí tak 4 hodinky a pak se rpostě budí přesně po dvou hodinách.

ted jsme měli dva dny boj s kakáním.
kakal ráno a pak už ne, a měl bolesti, tak nastoupila rourka na řadu a bylo pak dobře, tohle jsme museli udělat i včera chtě nechtě .
díky těm bolístkům nemohl ani pořádně zabrat,takže byl nevyspinkaný a dneska mi spal od 22,30 do 4,30 , suupééér 🙂
kdyby to tak bylo pořád 🙂

holyk i když jsme mu začala dávat z obou prsou,tak stejnak se budil po dvou hodinách,tka jsme se na to vyprdla a zase jedenm jedno kojení z jednoho prsa a víc nic

kacena00
17. únor 2009

no kamčo, tak sme si řikaly, že kdyby se narodil ve čtvrtek tak bude mít narozky stejnak jako naše kozena Dorotka svátek 😀 😀 😀 tak sme se tomu telmily 😀

čauky Val!!!

valentynka
17. únor 2009

noo a ted po kojení se hezky vykakal,že jsme ho musela celého převléct 🙂
a ted prďánkoval v košíku,tak už to bud elepší.
nicméně jsme opět nasadila sab simplex na prdíky

christla
17. únor 2009

Tak jsem zase tady. Byla jsem si odpočinout, zase mi tvrdne břicho. ☹

Baru, tak to docla nabralo sád, co? Než se nadějeme, tk je Cyrdík tady. 😵 Já se tak těším!!! 🙂 😉

kacena00
17. únor 2009

kadění zdar! nazdar 😀 😀

christla
17. únor 2009

Val, jak Filípkovi pomáhají ty kapičky na prdíky Sab simplex? Všude se dočítám, jak jsou na nic, že nejlepší jsou ty probiotické kapičky.

christla
17. únor 2009

Baru, na těch fotkách ti to moc sluší!!!

kamcule
17. únor 2009

my na Sabíka nedáme dopustit, začínala jsem s Baby calm gtt. ale nic a sabík super 🙂
Ale tak je to se vším, u jednoho dobrý a druhý ani ťuk!!

christla
17. únor 2009

Já jsem totiž dostala seznam, co koupit v lékárně na mimi a tyhle kapičky tm jsou taky. Ty probiotickýjsou prý dost drahé, takže stejně nejdřív zkusíme tyhle. Co myslíte holky, má to cenu kupovat dopředu tyhle kapičky?

kamcule
17. únor 2009

christla já myslím že nemá, v dnešní době kdy jsou lekárny i o víkendu dostupný. Pokud teda nebydlíš nějak mimo 😕
Ale stejně bych je nekupovala, ne každý mimčo s tím má problém. Uvidíš v porodce, tam se to hodně ukazuje, a když taknež půjdete dom tak je manža koupí 🙂

christla
17. únor 2009

Dobrá Kamčulko, děkuji za radu. 😉

valentynka
17. únor 2009

ahoj Baruš 🙂
kakání zdarec 🙂

ahoj Chris,
noje pravda,že někdy ty kapky ani nezabraly a měl boleníčko stejnak.
V porodnici jsem dostala vzorek emulze, jmenuje se to Pupík, a to se natírá okolo pupíku,kdžy začne mít bolístky a to nám zabralo
ty sab sipmlex u nás stojí 70,-

já jsme je dopředu nekupovala,al epříště bych si je klidně koupila do zásoby.

kacena00
17. únor 2009

holky dík za pochvaly, ale už dost, se červenám...trochu makeupu zakryje ty nedostatky nooo...a že se taky cyrilek vyrýsoval za to můžu poděkovat jemu 😀

chris no já se ještě chci poradit s tou diabetoložkou, ráda bych její vyjádřeníé, ale asi mi je ajsný že bude stejnýho názoru jako v porodce, páč si nad tím raděj každej omyje ručky 😀 no co, jestli bude cyrilek dost velkej..jestli ne, tak ho nedám, aby mu nebyla ziminka chuderkovi... tak se konečně aspoň uvidíme..nebudu přenášet, no ale na druhou stranu nejsem zastánce toho vyhánět ho, když mu je u mě dobře..když já fakt nevim, musím se někde poptat podívat do poraden on - line, zjistit víc názorů, protože te´d nejde o moje pohodlí, jak to rozhodnout, aby to bylo nejlíp pro to naše miminko 😕 😕 😕

kacena00
17. únor 2009

jo a chris já byla na velkým UZ 32+0 tak neboj!

valentynka
17. únor 2009

jojo jak píše kamčulka, můžeš je koupit kdykoliv, pokud jsi nějak poblíž města nebo tak.
Kluci strašně trpí na prdíky.

ted filípek prdí jak o život 😀 😀 konečně 🙂 to je radosti hnedka 🙂

kacena00
17. únor 2009

a já mám na pupika Amálku 🙂 od nobilis tilia

holky to naše miminko teď hajá odshora dolů vpravo, to je tak strašně pohodlný, je on je k sežrání, hodnej hodnej kluk pusinka, nikde to netlačí, nebolí, nenapíná, akorát si to naše mimi někdy dělá z mámy prdelky, protože ví, že mu na to skočí 😀 😀

valentynka
17. únor 2009

noo a my zase kakáme 😀 😀 😀

kacena00
17. únor 2009

no já sem zvědavá, jestli mi v prdění bude co platný, že se živim laktobacilkama

jo holky začala sem zase jet v kozim mlíku a včera večer sem nám z něj dokonce udělala jogurt 🤐 😵 😵 😵 byl moc dobrej, žádnej ten eeeee vocas ze kt. sem se v létě málem 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 takže uvažuju o jogurtovači, ale to má čas, ještě to párkrát vyzkoušim, ale asi do toho půjdeme, je to radost když se nějak využije, že tu naši dorku máme

christla
17. únor 2009

Baru je mi jasný, že nesji zastácem tojo ho nechat vyhánět, když k tomu vlastně nejsou pořádně pádné důvody. Poptej se a uvidíš. každopádně na tebe budu moc myslet a držet ti palečky!!! 😲

S tím UZ jsem to přestala řešit, prostě jsem se objednala na toho 12.3. a je to.

Ježiš, já už zse dostávám hlad. 😖 To není možný.

valentynka
17. únor 2009

baruš, já když jsme šla na gyndu,že byhc jako chtěla uspíšit to vyhánění, tak mi doktorka řekla,že se to dělá až od 41+0 t, že dřív se to jentak nesmí, museli by v tom být nějaké zdravotní důvody si myslím.

ale neboj, cyrda má ještě čas a bude to určo hezký porod a zmákneš to 🙂 😲

valentynka
17. únor 2009

jiank čtu o těch vycházkách v těhu.
tka mě taky nedali bez omezení, že prý mohou napsat jen celkem 8 hopdiny na yvcházky, tak jsme je měla od 10-18, al ekontrola nikdy nepřišla.
prý ta kontrola příjde na základě žádosti z práce

kacena00
17. únor 2009

jávím, že to oba - teda všichni tři zmáknem, nejvíc sázím na toho budulínka, pro toho to bude záhul..sebe zas tak nelituju, ale právě se bojim ho vyhnat nějak moc brzy, navic nejsem teda doktor ale jak píše chris vypadá, že k tomu fakt moc nejsou důvody, no nechám to do toho čtvrtjka a pondělí a budu se ptát a ptát a ptát a ptát a to by v tom byl čeert aby se to nakonec nevyřešilo ku prospěchu toho našeho kloučka

jo ještě perlička - tatínek zaperlil, největší obavy měl z toho, že je to nevhod vzhledem k tomu, že má odevzdávat dokončený projekty 😀 😀 😀 😀 😀

christla
17. únor 2009

Baru to víš, že to zmáknete. Buď ráda, že budeš mít u porodu manžel, ten můj trouba tam nechce jít a jak ho znám, tak tam vážně nepůjde, což mě dost mrzí, ale nic s tím nenadělám. 😒

kacena00
17. únor 2009

tyjo, to je škoda, třeba ještě změní názor.... chjo, co mu podstrčit, nenápadně aby se naladil... budu přemejšlet, čím by se to dalo změnit, nebo se poptám ty porodní asistentky, jestli nezná nějakej tahák pro takový manžílky..

christla
17. únor 2009

Já mu nic nepodstrukuju, protože se bojím, že čím víc na něj budu tlačit, tak tím víc se zabejčí. Takhle mám aspoň malinkou naději, že třeba změní názor..... No, ale nevěřím tomu.
Já už o tom mluvila s kamarádkou. Její manžel u porodu byl a má z toho fakt zážitek. Kdejaký kamarád, co byl u porodu,mu říká aby šel, že by byl blbej, kdyby nešel, ale on ne. On se bojí, že tam někde omdlí..... 🙄

kacena00
17. únor 2009

jé chjo, tak to už je ptom každá rada drahá, když mu o tom básněj i kámoši...a že zasadil a je hezký si sklidit asi taky nepomůže 🤐

christla
17. únor 2009

Baru, to asi nepomůže. 😵
No uvidíme. Teď mám vplánu začít chodit na předporodní kurz no a je tam samozřejmě i přednáška otec u porodu, tak jsem se zeptala, jestli třeba nechce jít se mnou.... Samozřejmě že ne. Prostě trubka..... 😅

christla
17. únor 2009

Jinak ty kamarádi mu o tom říkají v dobrém, že se jako nemá čeho bát, že to fakt stojí za to, ale s ním asi nic nehne. Dřív když jsem se ho na to zeptala, tak řekl, že možná pjde, ale jak jsem otěhotněla a zjistil, že začíná jít do tuhého, tak couvá.....