• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám koupit kočárek (super nabídka) již na začátku těhu?

19. května 2012 
Zdravím všechny těhulky, snažilky a také maminky. Prosím o Vaše názory na koupi kočárku na začátku těhu. Naskytla se nám náhodou možnost zakoupit přesně ten typ kočárku i barvy za poloviční cenu nového (je jen 7měs. použitá korbička, takže jako nový). Mluví se o pověrách, na které mi ale už nevěříme. Při prvním těhu jsme nic nekupovali, báli se cokoliv plánovit a o mimi mluvit, abychom nic nezakřikli a stejně jsme o něj v 5.měsíci těhotenství přišli. Takže, kupování apod. nic neovlivní. Co se má stát se stane i přes pověry. Ale i tak bych ráda věděla, jestli jste i některá z vás koupila kočárek tak brzy a zajímají mě vaše názory. Děkuji za Váš čas a všem přeji hodně štěstíčka a zdravíčka vám i vašim andílkům, ať už narozeným, v bříšku nebo teprve plánovaným! :slight_smile:
30. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se ma stat se stane a koupi kocarku to neovlivnis a kdyz jo, tak pozitivne, protoze od zacatku veris, ze vse dobre dopadne:slight_smile:. My meli kocarek asi od 19tt a ted my v postylce spinka 5ti mesicni stesti:slight_smile:. Za me jo.
30. dub 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Já bych ten kočárek koupila,kamarádka jej měla doma už 14 DPO a malá se včera narodila :wink:
My kočárek nekupovali,vlastně nic a stejně mimíšek s náma nezůstal,takže na pověry nevěřím. Teď jsme měli možnost sehnat levněji náš kočárek,tak už je skoro celej doma :grinning: i když my už to máme za pár :slight_smile:
30. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
kocarek akorat nema byt doma tusim, takze ja bych kocarek koupila a nechala do porodu treba u rodicu, u kamaradky...proste nekde :wink:
30. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Klidně bych ho koupila :wink:
30. dub 2012 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měla doma kočárek asi od 20tt,dlouho jsem vybírala.Jinak by byl i dřív.A na pověry nevěřím.
30. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla možnost koupit kočárek v 16 tt, kdy jsem neměla pomalu ani jedny dupačky, nic a kolegyně mi nabídla kočárek, nekoupila jsem ho ihned, mezitim jsem byla marod a v 19 tt jsme si ho přivezli a zaparkovali u tchýně. Ale litovala jsem pak toho, protože jsem důkladně neprověřila, co bych od kočárku chtěla a jestli to ten náš splňuje, takže jsem toho litovala a nakonec kupovala nový aspoň sporťák. Ale pokud je to ten váš kočárek, co opravdu chcete, má vše co od něj očekáváte, tak ho kupte. :slight_smile: I cenově se zdá super, ten náš byl 3 roky starý a taky za poloviční cenu, což mi někteří říkali, že je dost.
30. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na pověry bych se vykašlala, když se vám naskytla tato bezvadná možnost, tak bych do toho kočárku určitě šla! :wink:
30. dub 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na pověry nevěřím, ale asi bych ho nekoupila, přeci jen se mi to zdá moc brzo.... :sweat_smile:
30. dub 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zna mě taky ano,my zbrkloni,když se nám nabídnul taky jako nový ,krásný kočár za super cenu, jsme jej koupili a to jsem byla ve 3měsíci :slight_smile: Nějakou dobu byl u tchýně ,ale pozděj jsem si jej stejně vzala domů :slight_smile:Malého jsme ostříhali ve4měsícíh,babička s ním v pár týdnech naklusala na procházku na hřbitov a přes všechny pověry je to zdravý 15 měsíční kluk:D!
30. dub 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky jsme koupili kočárek brzo, na pověry nevěřím :slight_smile: Šla bych do něj! :wink:
30. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
já bych ho koupila a dala k babičce nebo někam abych ho neviděla :slight_smile: já jsem teď taky kupovala korbičku z 5tis jí paní měla za litr je jako nová - nádherná! nelituju byla jsem asi v 8 týdnu :slight_smile: čeká na mimi stále ve skříni....věřím, že vše bude dobré :wink:
30. dub 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem koupila kocarek myslim 2 roky pred tim, nez jsme se o mimco zacli vubec pokouset :astonished: byla to tak zajimava nabidka, tak jsem si rekla proc ne :grinning: akorat kocarek nema byt u vas doma.... Takze kocarek kupte, ale nekam ho soupnete...
30. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja koupila kocarek asi v 10tt:slight_smile: presne ze stejneho duvodu. Bezva nabidka,. Na povery se vykasli! Stastnou ruku :wink:
30. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já bych řešila jen jednu věc, pokud je ještě v záruce, tak že ti ta záruka uplyne. Jinak se toho neboj. Pokud už v záruce není, tak směle do něj :slight_smile:
30. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych do toho šla, pověry nepověry. Pro obě děti jsem kupovala kočárek předem, pro to, co umřelo v bříšku ne, takže u nás přesně naopak.............. a můžeš ho případně uskladnit u kamarádky, rodičů apod., aby teda nebyl doma.
30. dub 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme kočárek kupovali asi v 6.měsíci..Nekoukali jsme na to,jak dlouho jsem těhu ale na cenovou nabídku-bez toho to dneska ani nejde..Na pověry se vykašli!Mít takovou lákavou nabídku tak proč ne,opakovat už se nemusí a byla by to škoda :wink:
30. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
za mě teda - nevím :-/ já mám nový kočárek za 6,5 tis a kupovali jsme ho s partnerem cca v 33 tt. Myslím, že za celé těhu budeš mít ještě určitě další příležitost na kočárek. za mě si myslím, že je ještě čas
30. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Pokud je to kočárek, o který moc stojíš a je fakt za slušnou cenu, tak do něj jdi :slight_smile: pověry jsou kecy v kleci :wink:
30. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to neřešila, pokud si jsi jistá, že jiný nechceš, tak ho klidně kup.. já mám u našich schovanou korbičku taky jak dlouho (byla pěkná a asi o 4 tis. levnější než nová) a kdybych to neřešila tak, že první ušetříme a pak to koupíme všechno naráz, tak tam stojí kočárek celý.. a to je tam z toho důvodu, že doma ho nemáme kde mít a do sklepa ho dávat teď nebudu.. postýlku mám taky složenou, ikdyž je ještě čas..:slight_smile:
30. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli ho chceš, tak si ho kup a schovej třeba u rodičů. My ho sice kupovali až ke konci těhu, ale taky jsme ho měli u rodičů. Jak píšeš, co se má stát, stane se. Taky tě může v 9m porazit auto (nadsázka). Takže si užívej a pokud ho chceš a je za dobrou cenu, kup si ho a nestresuj se tím, že se může něco stát :wink: .
30. dub 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My koupili kočárek, když jsem byla ve 3. měs, taky to byla super koupě. O miminko jsme bohužel v 5.měs.přišli, ale za rok jsme měli druhé miminko a manžel je z té výhodné koupi doposud nadšený.
30. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kočárek objednali na veletrhu, protože byl taky za výhodných podmínek, jinak jsem ho tak brzo brát nechtěla, když jsem byla na konci 4. měsíce a došel nám až teď ve 25tt :slight_smile: Já bych ho koupila, jen jestli už máš ale potvrzené, že mimčo bude jedno, aby jsi nekoupila sice výhodně kočík, ale pak se nezadařili dvojčátka :wink: My chtěli koupit super kočík od jedné maminky na bazárku ještě před těhu, ale pak mi došlo, že je to blbost, že můžou být 2 mimča :sunglasses: Jinak bych se ničeho nebála, to je věc, která se nekazí, na pověry nedej a kdyby, nedej bože!! cokoli, tak ho dáš k rodičům na půdu a dřív nebo později vytáhneš :wink:
30. dub 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla kočárek koupený, ještě než jsem vůbec otěhotněla, protože se mně taky naskytla super možnost mít značku kterou jsem chtěla i pěknou barvu za dobrou cenu (nový stál i s autosedačkou 17 000, já to měla za 5 000), takže bych ho klidně vzala :wink:
30. dub 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já moc pověrčivá nejsem, takže kočár jsem objednávala brzo, nakonec došel asi dva týdny před porodem, čekali jsme na něj skoro 4 měsíce, ale teda v 7tt mi to přijde dost brzo, počkala bych do ukončení prvního trimestru, který je nejrizikovější, zase co doma pak se zbytečným kočárem.

Co se týká délky užívání korbiček, tak v podstatě všechny se používají 5-7 měsíců, protože většina kočárů nemá korbu velkou a nebo pak už mimino chce trochu vidět. Takže určitě i tak málo používanou v pohodě seženeš.
30. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek kupte a radujte se z něj, a z toho všeho pěkného, co máte před sebou! :slight_smile:...pověry jsou trapný!!!!!
30. dub 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sice objednávala kočárek v 27tt a snad do porodu přijde :grinning: (dlouhá čekací doba), ale kamarádka kupovala kočárek v 9tt a za měsíc má rodit :wink: . Já bych taky objednávala dřív, teda kdybych věděla jaký. Hlavně si před koupí projdi aspoň 1-2 obchody ať jsi si jistá, že ti bude vyhovovat. Já byla zamilovaná do jednoho kočárku (viděla jsem na netu), a naživo mě hrozně zklamal. Ale pokud ho máš ozkoušený tak proč ne :wink:
30. dub 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme vybraný, ale doma ho mít nechceme dá se domluvit s tím obchůdkem, že nám ho nechají u nich ve skladě a po porodu pro něj manžel zajede, ale to záleží jen na Tobě....zda jsi pověrčivá tak ho kupte a nechte u rodiny, známých.... zase nemá cenu se kvůli tomu stresovat, je důležité že jsi našla kočárek který Ti vyhovuje protože je tolik druhů že mě se málem zatočila hlava :grinning: držím palečky při správném výběru rozhodnutí :slight_smile:
30. dub 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupě kočárku, ani žeho budete mít doma, nemá absolutně žádný vliv na průběh těhotenství!! Takže běžte do toho!!
30. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nejsem pověrčivá. Na druhou stranu. Za pár měsíců se ti může líbit jiný, v jiné barvě. Může přijít jiná nabídka. Lepší. :wink:
18. kvě 2012 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kočárek bych koupila. Na pověry nevěřím, my měli kočárek i doma pod postelí :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 23:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek