• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám koupit kočárek (super nabídka) již na začátku těhu?

19. května 2012 
Kupovala jsem kvůli skvělé nabídce v 6. měsíci a stál mi v ložnici, takže jsem se mohla neustále kochat a jezdit po bytě :grinning: Vše v poho :wink: Pověry vymysleli lidi, co měli nudnej život, potřebovali si ho krapet zpestřit, alespoň v hlavě.
19. kvě 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního jsme kupovali kočárek v sedmém měsíci, měli jsme ho u tchýně a teď jsme to vůbec neřešili, koupili jsme ho na veletrhu a byla jsem v 19tt a máme ho v krabici doma, no A? Kdybych měla přemýšlet, jestli se něco stane, tak se z toho zblázním, přírodu stejně neovlivníš, takže pověrám nevěřím a kup, pokud máš příležitost a raduj se!!!
19. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych nekupovala...aale ne sskrz pověry ale skrz to že než odnsís mimčo bude se ti třeba líbit jiný kočárek...já jsem to tak měla u prvního taky hrrr na super kup v 5 měsíci a pak mě to mrzelo....
19. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud je to ten co si přeješ a víš že za měsíc, 2 nenajdeš třeba lepší kup ho. no přinejhorším prodat jde vždy
19. kvě 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky měla na začátku vybraný jiný kočárek a ten, co teď budeme kupovat se mi předtím vůbec nelíbil a říkala jsem, že takovou hrůzu nechci :slight_smile: No a pak jsem si ho vyzkoušela v obchodě a kupujeme celý set. Pokud ale je to tvůj vysněný a máš ho vyzkoušený, jdi do něj :wink:
19. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek