Může se sportovat, když se snažíme o mimi? 🙂

akbar
3. bře 2015

Ahojda, s manželem se snažíme od listopadu 2014 o mimi a bohužel stále nic. Do listopadu jsem brala HA a příležitostně sportovala jako například: běh, zumba, plavání, jízda na kole - prostě zrovna co se mi chtělo. Od listpadu jsem ale se sportem přestala s obavou abych něco nepokazila. 😨

Bohužel stále těhule zatím nejsem ale sport mi opravdu chybí a hlavně to je i na postavě znát.
proto se tedy ptám jestli náhodou někdo nevíte zda sport v začátku těhu vadí nebo ne. 🙂

Moc děkuji za radu a přeji všem snažilkám hodně štěstí 😉

koncita
3. bře 2015

Tak jestli tento dotaz myslíš opravdu vážně ( 😉 ) tak ne, sport opravdu při snaze o početí nevadí, naopak!

martaveg
3. bře 2015

@akbar Co jsem slysela, tak jen ta jizda na kole se moc nedoporucuje, ale jinak je urcite zbytecne menit (evidentne zdravy) zivotni styl, naopak telo se pak muze "leknout" ze ti klesa kondicka a stoupa vaha a blokne se i treba prave proti otehotneni.. takze bud v klidu, tehotenstvi neni nemoc, tak zbytecne nestresuj, hod se do pohody (klidne prave i tim sportem) a at se brzy zadari 😉

gnusnow19
3. bře 2015

Pokud se extrémně nepřetěžuješ, tak sport určitě nevadí. Akorát vím, že se to nemá přehánět s posilováním, hlavně v oblasti břicha. Jedna kámoška rok nemohla otěhotnět a když přestala s náročným posilováním, tak se jí zadařilo.

mysonek
3. bře 2015

@martaveg a proč by se nemohlo jezdit na kole? Já jezdila do 20 týdne těhotenství.

kaccistar
3. bře 2015

ja myslim, ze urcite moze a jedine je to dobre, pretoze clovek na to snazenie nemysli stale, takze si trochu odreagujes hlavu... 😉 je to urcite prospesne 🙂

mysonek
3. bře 2015

@akbar nevidím jediný důvod přestat sportovat. I vrcholové sportovkyně zakládají rodiny a většinou sportují po celou dobu těhotenství a vracejí se pár měsíců po porodu.

frantiska85
3. bře 2015

Určitě se může. Čekám druhé a nějakým nedopatřením jsem v první atletické lize.

kattyd
3. bře 2015

Me se povedlo otěhotnět když jsem z lehkého treninku přešla na opravdu intenzivni v posilovně plus běhání. Trénovala jsem 6 dní v týdnu, celkem velké váhy a břicho také hodně. Po měsíci jsem zjistila že čekám mimčo, tak jsem zvolnila-nižší váhy a intenzita a vydržela jsem cvičit cca do 19tt, pak už mi to nedělalo dobře. Takže sportování s rozumem bych se určitě nebála.