Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
29. bře 2009

Dobré ráno!

Zajdli a co ta fotečka?!? 😉

zajdla
29. bře 2009

Ahojky.JJ bude dneska večer ji tam hodím.Slibuji. 😉

christla
29. bře 2009

No tak to už se těším. 😉

zajdla
29. bře 2009

Chris není na co,je vidět jen špek.Mimi je dobře schované pod ním.

christla
29. bře 2009

Zajdli, no tak. 😀
Mě od minulého týdne natékají nohy. ☹ Zítra to musím říct doktorce, jsem zvěavá, co mi řekne.... ☹

jitousek
29. bře 2009

Ahojda zdravíme tak dnes lepší než včera teda včera už odpoledne to bylo v poho Míša spinkal od 13.30h do 18h 😕 to si asi nahrazoval to šílené dopoledne .........ale prej byl včera divnej tlak tak to asi na něj zapůsobilo 😅 teď si vrní v koši kouká já občas na něj prohodím tak se směje řehtačka jedna 🙂 😵

tevina
29. bře 2009

Ahoj holky 🙂

Endles to je mi líto s maminkou,držím moc palce.

Z IP jsem teda taky dost smutná,já jí to tak přeju,Berunce.

Chris ty jsi ale plašan,už nic prosímtě nečti nebo se z toho zcvokneš.A myslím že na ty nohy ti neřekne nic jinýho že to k těhu prostě patří,mě natýkaly někdy od 30tt 😕 😅

tevina
29. bře 2009

Jitu tak vidíš,to je dobře 🙂 No i počasí na mimouše určitě může působit.

jitousek
29. bře 2009

ju ju chris já jsem začala s těma rukama a nohama taky kolem 31-32 týdne a přesně jak píše tevi k těhu to patří nic víc Ti neřeknou maximálně ti doporučej magnézko a tím to zhasne já ho brala na tvrdnutí břicha je to i na ty otoky malinko ale ve finále kdy se to stupňuje nejni nic lepšího než už porodit 😎 😀

jitousek
29. bře 2009

joo a nic nečtiiiii nebo se zbláááznííííš s těch hovadin co všude číhaj 😉 😎 😀 😵

jitousek
29. bře 2009

oni to nejsou hovadiny ale TY to PROSTĚ nečti .........máš zákaz plašit a číst kde jakou věc o těhu pak zbytečně plašíš .....uklidni se klíííííd přeceee cholkaaa😀 te´d jseš těhotná a za pád týdnů už budeš mít mimi v náručííííí 😉 😵 a zbytečně se nervíš a pak budeš mít nervounka všechno to prožívá s TEbou jestli jsi četla ten můj příspěvek z knížky 🙂

tevina
29. bře 2009

Právě stahuju fotky,Adámek se včera poprvé houpal na houpačce u dědy a babi 🙂

jitousek
29. bře 2009

tak já tu vybírám Míšánkovi nějaké věcičky na mimibazu ale nějak se nemůžu rozhodnout a tak nějak nevím jestli vůbec budu utrácet ............holky jak jste na tom s velikostma my teda jedem jak draci už nosíme 62-68 a ty 62kový věci mu začínaj bejt malé .........já nevím jestli vůbec ještě kupovat tu 68 sice píšou 3-6 měsíců ale ten náš habán asi to bude mít 3-4 a konečná tak že asi půjdu do 74 rovnou 😕 😅 😵

jitousek
29. bře 2009

ju a jak se mu to líbilo ???

tevina
29. bře 2009

No toho jsem se taky bála,já se nervovala celý těhu s tím krvácením a věřím tomu že to na to mimčo působí,ale naštěstí se mi narodilo klidný a pohodový miminko 🙂

tevina
29. bře 2009

Jitu no pravěže moc ne,když se nehoupal tak v pohodě,ale při houpání se asi bál a bulel.

jitousek
29. bře 2009

právě sháním něco na vítání OB 😎 nějakou košili nejspíš já sice dvě prďácký mám jednu jsem dostala od mamky a druhou od manžova bráchy z Ameriky jenže jsou ještě veliké jsem mu to měřila a měl by to jak strašidýlko ještě

jitousek
29. bře 2009

Chudák malej ........si člověk myslí že se mu to bude líbit a prdečky cooo 😀 😎 to znám našemu mladýmu se zase nelíbí v šátku a já se těšila jak to půjde ještě že jsem si ho nekoupila ale půjčila vůbec tam nechce bejt řve jak tygr ..........koupili jsme si klokanku a tam teda jako chvíly kouká a pak začne taky natahovat .......já fakt nevím po kom to dítě je 😎

valentynka
29. bře 2009

ahoj holky,

Jitoušku, já už kupuju 74,když je to na doma,tak se ohrnou rukávky a nevadí to, během 14dní ti dotoho doroste.
nám filípek roste jako z vody a už taky budu vyřazovat dupajdy,ale pak mám už docela velký, nic mezi tím nemám,ale nějak to zmáknem🙂
jsem koupila pyžámko u ťamanů a dobrý a bylo jen za 55,- , nekupte to,že ?

chris, doktorka ti řekne,at co nejvíc odpočíváš s nohama nahoře, musí být výš než je pánev a max, ti napíše punčochy.
jenže já v nich byla jak v kazajce,to byla hrůza,takže jsem je pak už nenosila

tevina
29. bře 2009

Fotky jsou tam.

Jitu Adámkovi se taky moc nelíbí v klokance a hlavně už nám bude malá tak jí prodávám.

valentynka
29. bře 2009

holky my dnešn noc 21-3-6,45, pak kojo a v 8 ho vzal maža přelvíknout a já si schrupla do 8,45 ,pak jsme s filípkem oět usnuli do 9,45 a kojo do 1,15 a on u toho zase usnul a spinká v posteli, to jsme teda nečekala.
asi na něj má vliv změna času či co 😅

jitoušku, hezky tygřík spinkal,kéž by to tak bylo častěji vid? snad se už nějak srovná a budete to mít v pohodě, moc ti to přeju !!

tevina
29. bře 2009

Jo punčochy mi taky nabízela,ale musela bych je prý nosit celý den,jinak to nemá cenu,no a v červenci celej den v punčochách 😖

valentynka
29. bře 2009

tevi, tééda Adámek je kouzelnej a jaký má velký očička🙂
a ta pohodička v kočáře,taky super 🙂

holky já si toho teda doted nevšimla.
všimla si toho ségra,že Filípek má jedno očičko menší a představte si,že to měl i můj táta.
a to čelo má taky celé po tátovi

tevina
29. bře 2009

Jo holky to jsem zapomnělamAdámek si už tři dny sedá sám,lehne si na bok,podepře ručkou a už je nahoře 😵

tevina
29. bře 2009

Val to je dobře že je podobnej na tatínka,bude ti ho připomínat.A děkujeme za pochvalu foteček 😉

valentynka
29. bře 2009

jéé to je šikulka 🙂

filípek by už nejradši lezl,ale je to tda práce 😀 😀
a když je na bříšku,tak už si jakoby kleká

tevina
29. bře 2009

No sedí, ale neleze,nějak na to nemůže přijít 😅
Hele počkej až bude na kolínkách a začne jakoby pumpovat,to je hrozná sranda,ten pohyb 😀 😀 A to je teda hodně šikovnej,ve 3 měsících.

valentynka
29. bře 2009

tevi, jojo budme mít na taťku vzpomínku, to jsme moc ráda 🙂

šikulak to je, úplně zírám, no snad to zůstane jen u toho zkoušneí ještě nějakou chvilku

valentynka
29. bře 2009

holky, mě už filípek spinká 2 hodiny v posteli pěkně na boku 🙂

jitousek
29. bře 2009

asi na ně působí ten čas Míša dopoledne taky pospával což je na něj výkon a když se vzbudil měla jsem ho v klokance a věšeli jsme prádlo ...ajni neprotestoval žoulal si bryndoše a koukal .....a když jsem dověsila pak už se mu to nelíbilo a měl hlad .....teď už mě od 12.15h spinká v kočárové tašce na okně v pokoji 😀 ......venku je totiš u nás hnusně mrholí a je zataženo ..........jestli my se dočkáme sluníčka letos to teda nevím