Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tanuki
1. dub 2009

chris, už jsi dlouho nefotila pupíka 😉

valentynka
1. dub 2009

ahoj Tanu,
tak už se u vás ty noce lepší ?

já ted baštím zamlobábu,dělala jsem jí včera snad po sto letech, přišla mamča,ta jí má taky ráda, manža ten ne 😝 ostatně asi jako každý chlap

christla
1. dub 2009

Tanu, tak novou fotečku bys chtěla, jo? 😀
Zkusím něco vyfotit nebo řeknu večer manželovi. Zjistila jsem, že kromě těch fotek, co mám v albu, nemám vůbec žádnou fotku s bříškem, což mě dost mrzí. ☹ Takže dneska dám nabít baterky a bude mě muset vyfotit. 😉

valentynka
1. dub 2009

chris, tak honem něco nafotit, pak na ty fotky budeš ráda koukat, bo po pár měsících zapomeneš jaké to břicho vlastně bylo.

vyjděte si s manžou na prochajdou a udělejte si fotky i venku,ted už je krásně, svítí sluníčko,tak to budou hezký fotečky 🙂
my pak ještě dělali doma, týden před porodem a ještě že, ted jsem ráda.
foták jsem dala na telku a bylo to 🙂

jitousek
1. dub 2009

nazdárek zdravím ze sluníčkem prozářeného obejváku 😀

teda tady to sluní o 100 péroo 😎 ........dneska jsem vyprala a povlíkla naše pelíšky i Míšánkův košík 😵

jinak co se tejče pišišvora tak by to aj šlo až na ty jeho beky od neděle večer vždy po koupání když už má jít spát do košíku tak ho tam člověk položí a bulí a nechce spát včera ho manža uchoval na tygra jelikoš to byla jediná pozice kdy nebečel spal asi půl hodiny a zasejc se probral tak jsem mu pak dala prso a šly jsme v 22h spát do našeho pelíšku ....spí normoš mezi náma jelikoš bych asi celé noci proseděla u koše 😎 další kojo bylo až 2.30 a pak až 6.30h nu a dopoledne to je poslabší mě normálně nechce dopolko vůbec spát od těch půl sedmé co jsme kojili nechtěl už spát zase bulel ....tak jsme vztali a dali ho do koše a přestěhovali se do kuchýně na snídani tam koukal a pak zas začal pobekávat .....jako že chce spát a nejde mu to tak já ho drndala manža ho drndal a prostě nic spal asi všeho všudy 10 minut a konečná ...........tak jsem pak rezignovala a říkám že už nemám nervíky ať se manža postará nebo budu zase chodit celé dopoledne v pýžu 😒 tak jsem utekla se kůlturnit 😝 ........a drndal ho a stejnak nespal tak jsem ho paličáka pak vytáhla aby si teda chvíly pohrál na dece když nechce spát tam vydržel všeho všudy 15minut a zase jsme zkončili kojením ............a to už jsem se teda naštvala a ustrojila ho a narvala ho do tašky a spí na okně od 11h 😉

jitousek
1. dub 2009

teď se chystáme do města ale právě ptřebovala bych aby se vzbudil a napapkal aby mě nezačal řičet někde na cestě hlady 😵

jitousek
1. dub 2009

jinak to jeho bulení podle nás souvisí s těma jeho packama jak si je rve do pusiny on zahazuje dudlana a slintoší si ruce to je hodnej ale pak člověk nechce aby to jako dělal je to dost pitomý nechci aby si hudlal ruce tak se mu je snažím teda jako vyměnit za toho dudana a on začne bulit ...někdy ho zase člověk položí po tom koupání do koše zabalí ho do dečky a on už jako by cejtil že má jít sám spát tak začne ryčet .....dříve pomohlo chování ale včera teda ne u mě v náručí se nechtělo bejt jen na toho tygra u Manži usnul 😎 já fakt nevím čím to je

jestli to můžou bejt ty zuby ........nebo už jsem dneska zase začala spekulovat jestli má dost mlíka ........ale zase si říkám kdyby neměl tak by neblindil jelikoš on se nají a odříhne jako starej chlap a někdy mě i blindí a docela dost mlíka mu vyjede třeba hnedle po kojení než ho stihnu vzít ......nebo se poblindí i hodinu po Kojo

valentynka
1. dub 2009

jitoušku,
filípek to taky dlěá,že si rve pěstičky do pusy a neví jak by si je tam narval obě najednou.
četla jsem,že se nemají vyndavat dětem ty ručičky z pusy,že prostě poznávají i to,že si strkají do pusy hračky, mají v puse větší cit pro rozpoznání než v ručičkách,takže Filípka nechávám

o tom blinkání jsme četla, že pomáhá dát mimčo říhnout během kojení,protože se jim v bříšku udělá ta bublina a pak blinkají a nebo už nepapají a tím pak mají hlad, bo se jim tam už nic nevejde,tak to vyzkoušej

kacena00
1. dub 2009

ahoj holky!

sem tu jen na skok, protože malej měl nějaký divoký dopoledne a tak sem nestihla uklidit, jak sem chtěla, už je tu pěkněj chlív!

endy ty to nemáš teda lehký s tím kojením, já sem si taky myslela že v tuhle dobu už zánět nemůžeš dostat, ale zřejmě si bohužel vyjímka potvrzující pravidlo..a co teď už je to lepší?

jinak u nás už snad kríze zažehnána, já su tak šťastná! 😵 dokonce sem od včera večer dnes dopoledne dala na mrazák první zásobičku 115 ml mlíčka 😵 tak snad už to bude jen lepčejší

holky pusinkuju vás všechny a snad se tu budu moct stavit na dýl, ale dnes hodlám konečně uklidit, pak tu bude pojišťovák a co bude večír to netuším, ale na zejtřek mám připravenej oběd tak se snad stavim, pa

christla
1. dub 2009

Tak hodím do alba jednu nebo dvě fotečky. Jedna je s hambatá, tak snad nikoho nephorším. Navíc je tam vidět můj ksicht, což jsem se vždyky vyhýbala, tak snad na to nedoplatím.....

christla
1. dub 2009

No, připadám si tam jak blb, ale zatím to musí stačit. Fotila jsem se sama..... 😵

zajdla
1. dub 2009

Chris cuper bříško.Moc ti to sluší. 😉 😀

kamcule
1. dub 2009

Ahojky děvčátka,
jak se tady všechny máte? Dočítat vůbec nestíhám, tak se omlouvám a prosím o novinky jen tak na rychlovku jestli nějaké jsou 😠
Příčinou mého absentérství je krásné počasí a stálé kočárkování, pak dovádění s Adíkem a samo trocha toho uklízení které teď opravdu dost flákám 😝 , ale dítě je přednější 🙂

Jinak nám včera zamával sedmý měsíc, letí to jako blázen. A kilíčka něco přes devět 😀 , no žroutík.

christla
1. dub 2009

Zajdli, si tam fakt připadám nemožně.... 😀 ale jinak děkuji! 😉

jitousek
1. dub 2009

juuuuuuuu super foto Chris moc Ti to tam sluší a na konec těhulkování jsi se takhle odtajnila jo 😎 já si porád říkám jak asi vypadáš teď už to konečně vidíím hurá 😵 😵 😵 😉

jitousek
1. dub 2009

tak my jsme dneska kočárkovali do města .....stihli jsme se z manžou lehce vyměnit názor jelikoš jsem Míšovi dala dneska pletenej svetr a čepičku a rukavičky pod tím měl slabej kabátek a bodíčko a ležel teda ještě ve fusaku a v tej tašce .........no a já jsem je vyparavila a že se obleču ať jde zatím ven ho nalodit a že jsem za chvilku tam .......no samo že mě zdrhly tak jsem za nima chvátala .........no a když jsem je ze slávou dohonila tak manža na kočáru nataženou ten vrchní kryt .......Míša na půl sundanou čepici a slíklé rukavice já mu říkám co blbneš proč jsi bral ten vrchní kryt a dítrě má rukavice dole ...prej aby mu nebylo teplo no chápete to ?? Místo aby nebral ten kryt tak vodsleče dítě ........tak kryt letěl pod kočár čepici jsem nasadila .....no a pak jsme řešili ty rukavice no nakonec jsem mu je nedala ale furt jsem mu čahala na tlapky jestli je nemá studený 😎

no a udělala jsem úúúžasnej kup v sekáči jsem nakoupila tašku oblečků z anglie za 400kč a jsou supráckýýýýý bylo to na váhu tak že nekupte to 😎 jsou tam manžestráčky bundička overálky a mikynky tepláčky no bomba kšeftík 😵 😵 tak mám zase jednou radost jelikoš to naše dítě roste jako drak ......on je teda hrozně dlouhej tak že třeba jsem mu chtěla dát na hajání jeden overálek a se slávou jsme zjistili že ho ještě neměl a je mu to malé no prostě náš malej velkej TYGR 😀 😵 😵 😵

zajdla
1. dub 2009

Jitu tak hoď fotečky do alba věciček,ať se můžem pokochat. 😉

zajdla
1. dub 2009

JO a zítra jdu do poradny,tak držte pěsti.

janda79
1. dub 2009

Zdar ženský!
Dneska jsem byla s holkama u kamarádky, které se narodila holčička. Míšenka si hrála u nich v pokojíku a Verča střídavě spala, koukala nebo jedla. V jedenáct jsem to zabalila a jela domů. S Míšou jsme se naobjedvaly, potom jsem nakrmila Verču a všechny jsme šly ven. Míša a já na zahradu, Verda v kočáru na terasu. Pak jsme já a Verda šly domů, Míša si ještě hrála na písku a lítala kolem baráku. Já jsem nakojila naší buřtici a když usnula, šla jsem mít okna. Dole jsem umyla tři a nahoře všechna kromě střešních. U posledního mi začal zvonit mobil(hurá hurá hurá, už mám novou SIMku a telefon, co jsem měla dřív). Volal mi manža, že nám soused s Avií může dneska vyzvednout ložnici, která včera přišla. Kromě jednoho nočního stolku bylo už všechno na skladě. Ale musela jsem tam hned jet, protože jsem měla fakturu u sebe. Takže jsem rychle oblékla Verdu, zavolala Míšu a vydala jsem se s nimi do Tábora. V Táboře jsem to doplatila a jela ke skladu, kde už na nás čekal soused. Naložili jsem to a já zase frčela zpátky, protože dneska byl kroužek. Máme ho od 16:15 a domů jsem přijela v 16:15.....s tím, že jak jsem zastavila, Verunka se vzbudila a měla hlad. Takže jsem ještě dolítla domů ji nakrmit, nechala jsem ji tam s manžou, opět jsem nasedla do auta a s Míšou jsme pádily na kroužek. Sice jsme přijely pozdě, ale přesto se nám tam líbilo
Jelikož je dneska Apríl, vymyslela jsem na drahou polovičku super žertík!!! Mám schovaný pozitivní těhotenský test. Večer, když byl miláček s Míšou nahoře a dělali spolu komodu, vzala jsem test, došla nahoru, stoupla si mu za záda zrovna, když klečel a lepil šuple. Stačilo jen ukázat test se dvěma čárkama a měly by jste vidět, jak ho to posadilo na zadek)))! Koukal na mě jako vyjevený. To vám byla paráda, takhle ho dostat. A naše treperenda se pořád ptala, co se děje...

zajdla
1. dub 2009

Jandi,tak to jste měli dnes docela akční.Ale určitě jsi ráda,že máte doma ložnici.Tak to za tu honičku určitě stálo.A ten aprílový žertík ti teda dobře vyšel.Ten musel být chudák v šoku. 😀 😀

christla
2. dub 2009

Dobré ráno!
Tak jsem zase první, jo? 😕
To já už straším od kolika hodin a už jsem stihla skouknout i aukce na MMA. 😉 Musím se krotit, nějak jsem se do toho dala. Až to uvidí manžel, tak mi asi zakroutí krkem. 😀

evitkamalicka
2. dub 2009

ahoj kocky,
ako sa mate? my sme mali vcera 6 mesiacov, ale to leti

pavis
2. dub 2009

Dobre rano 🙂
tak se hlasim po svatebni ceste, uz jako mlada pani 😀 😀
Jen jsem vas chtela pozdravit, pridala jsem par svatenich fotecek a jdu vybalovat kufry, prat a uklizet... prijeli jsme vcera vecer, cestovali jsme celkem 26 hodin, uf! 😕

zajdla
2. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Pavis moc gratuluiji mladá paní.Fotky jsou krásné.Muselo to být nádherné.Zase mi ukápla slza.Moc vám to sluší.Vypadá,že nejvíc si to užívala malá Anička. 😀

Evitko jj letí to nějak moc rychle všechno.

zuzanka26
2. dub 2009

Ahoj holky,
Pavis nádherný fotečky, kde jste to byli? sluší vám to tam a je cítit naprostá pohoda. A co Anička, jak řádí? 😉

kremrolka01
2. dub 2009

ahojky
pavli máte nádherný fotky, moc vám to všem slušelo!!! a Anička je fakt sluníčko 😵 😵 😵 taky mě zajímá kdeže jste to byli, to musela být romantika svatba u móře 🙂
chris tobě taky musím pochválit foto, moc ti to sluší mamino 🙂
jandi a tobě aprílový žertík 😀 😀 😀 to si umím představit jak byl manža v šoku 😀 😀 😀

my taky hodně kočárkujeme, včera tři a půl hodiny intenzivní chůze a to jsem ještě cvičila, ráno jsem byla víc unavená ale chodit kupodivu můžu 😀 jsem v půl osmý obeše přemlouvala jestli nechce ještě spinkat, no nechtěl, tak jsme si hráli teď čučí na kolotoč a já si udělala snídu a koníkuju 🙂

kremrolka01
2. dub 2009

no dneska to zase vypadá na supr počásko, tak se těším ven a na sobotu mám s kamarádkou naplánový vejlet k hostivařský přehradě, to už se snad bude dát kojit i na lavičce když hlásí 21 stupňů, ne? 😉

zajdla
2. dub 2009

I u nás bájo.Krásně svítí sluníčko,peru 2 pračku a venku to pěkně vyvoňá. 😀

jitousek
2. dub 2009

ahoja zdravíme ze sluníčkového dníku tady v Trutnově 😎

zirafik
2. dub 2009

ahoja, u nás taky krásně 😎 😎 ... se nevytahujte ženský 😀 😕
Pavis, u těch foteček mi běhal mráz po zádech, nááááádhera 😎 😵