Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
9. dub 2009

Zajdli, přesně tak. Teď je v tom takový zmatek, že člověk opravdu neví. ... paralen tedy brát nebudu, a uvidím, jak to dál bude.

zajdla
9. dub 2009

Královna konečně.Nějak to tady upadá,dej to trošku tady do pořádku.

Jak ses měla?

rintintyna
9. dub 2009

kočky zdravím, včera jsem si udělala radost a nakoupila kytky do truhlíku na balkóně dnes ráno jsem je byla pozorovat to se pak jde do práce s úplně jinačí náladou. Uctivost a poklona královně 😀

rintintyna
9. dub 2009

Luci, pokud se mění příčina pracovní neschopnosti, tedy i kód, tak se jedna ukončuje a druhá začíná. Ale pozor na jednu věc. Když Ti na té ukončující neschopence napíšou, že jsi schopná od určitého dne a Tobě stejným datem začne nová neschopnost, sociálka to vnímá jako navazující a od začátku další nemoci penízky vyplácí ona. Pokud by tam byl i třeba jen jeden den, kdy jsi měla pracovat, už je to vnímáno jako přetržka, první 3 dny se neplatí a dalších jedenáct vyplácí zaměstnavatel náhradu (což se mu samo nemusí líbit) Teď jsem takový případ měla v práci a konzultovala jsem to se sociálkou, takže jsou to čerstvé informace 😉

endlessblue
9. dub 2009

Taky přeju brý ránko... snídám a jestli malá po dalším krmení zabere.. tak se opět vrhám na překlad 😠 už je mi z toho snad fyzicky blbě, jen ty odstavce vidím 😠 ... ale za chvíli to budéééééééé 😀 😀 😀

Jooo jinak, naši nájemníci si prý vyřizují úvěr a vypadá to, že si náš byteček koupí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hurááá..no ale radši..ťuk ťuk ťuk 😉

lucianas
autor
9. dub 2009

Týnko, moc díky za užitečné info. Určitě se bude hodit. Takže ten den jednu ukončit a ještě ji začít znovu u gyndr, jestli to chápu dobře. Ale uvidíme, jak mě bude. Docela bych do práce i šla. I když doma je to taky fajn.

Endy, tak snad to vyjde a nájemníci si ten byt koupí. To by bylo fajn. ... a vůbec, co překládáš?

valentynka
9. dub 2009

brééé ránečko 🙂

vítám zpět naší královnu 🙂

hit super, už tady hraju 🙂

u nás opět nádherně.

endy,tak to je super,že se to s bytečkem pohnulo a držím pěsti,at jim dopadne úvěr 🙂

rintintyna
9. dub 2009

No ono to není tak, že bys v jeden den oběhala všechny doktory, akorát zkrátka, kdyby Ti gyndařka vystavovala neschopenku, tak ať napíše, že jsi od toho data, které bylo na ukončení napsané, že od toho jsi schopná. No zní to složitě, ale v podstatě to dává logiku, tak uvidíš jak se budeš cítit 😉

lucianas
autor
9. dub 2009

Ale chápu to a je mi to jasný. Takže uvidíme, jak logika a ochota doktorky dopadne u mě.

pismenko
9. dub 2009

Ahoj kočky, tak jsem ráda, že jsem tady opět s Vámi 😀 dočítat vás teda nebudu, ale pevně věřím, že kdyby se událo něco zásadního, že by jste mi písli smsku. Takže těhule jsou určitě v pořádku, mimísci zdraví(my teda máme rýmu) a snažilky znavené všudydělajícím sexem 😎 😎

jsem byla bez toho netu jak bez nohy, ale zase je to celkem dobrá očista bez těch negativních počítačových vln 🙂

lucianas
autor
9. dub 2009

Markét, ahoj. O žádné zásadní novince nevím. Ale určo, pokud nějaká je, nebo byla, tak někdo napíše.

pismenko
9. dub 2009

Luci, tak ty už tam máš 12tt 😵 😵

lucianas
autor
9. dub 2009

Jj, mám. a už se těším na NT až mimíska zase uvidím.

endlessblue
9. dub 2009

Jéé.. královna je zpátky...NO TO JE DOST!!!!!!! 😀 😀 😀

Luci překládám Smlouvu o spolupráci... trochu pakárna.. ale aspoň se můj zakrnělej mozek trošku protáhne 😅

pismenko
9. dub 2009

A kdy jdete?

zirafik
9. dub 2009

ahoja holky 🙂 ,

to je dost královno .... byl tu hroznej bordel bez tebe 🙄 , vůbec nikdo nechodil, neb jsi nás pážata nesvolávala ke každodenním poradám 😀 😀

Endy, tak ať to klapne s tím bytečkem 😉

Luci, pij čajík s medem. A nezkoušela jsi ty homeo?? A jak se jinak cítíš??

zirafik
9. dub 2009

dneska zas krásně 😵... ať to hlavně vydrží ... ťuk, ťuk

odpo běžim k dr. na kontrolu ... tak jí ukážu své sloní haksny 🙄 ... ztratili se mi kotníky 🙄

rintintyna
9. dub 2009

Lucka jde na NT myslím v pátek 😉

endlessblue
9. dub 2009

Holky, tady je taky nádherně... já vždycky nesnášela věšení prádla...ale když to člověk věší na sluníčku na zahradě... to je paráda 🙂

valentynka
9. dub 2009

endy, jojo, to je žůůžo, to se mi vždycky líbí u mamči, pak ho hezky na houpačce složit 🙂

já ted jdu pověsit taky prádlo,aspon že máme ten balkon,to se taky líp věší 🙂

valentynka
9. dub 2009
https://www.youtube.com/watch?v=LPTFYannypQ

holky tady je Filípek jak žvatlá

jdu na to rpádlo a žehlti,příjde mamča,tka budu žehlit u ní a ona si bude hrát s Filípkem 🙂

zatím papa

zirafik
9. dub 2009

holky, před hodinou a půl jsem psala Chris sms a bez odpovědi.... 😒 Přece jen chodila sem skoro denně a teď se tu 3 dny neukázala, tak nevím co se děje....

endlessblue
9. dub 2009

Jojo.. to je divný že se Chris neozývá...... třeba jen někde užívá sluníčka 😉

endlessblue
9. dub 2009

Jééé Val...Filípek nádherně povídááá... tééda, ten má hlas jak zvon 😉

zirafik
9. dub 2009

týjovka, 3 měsice a už tolik povídáního 😕 😕 😅 😅 . Filípek půjde do politiky 😀

rintintyna
9. dub 2009

noooo navíc je ten ouplněk že jo 😕

zirafik
9. dub 2009

holky, tak jsem tu z poradny 🙂 . Malá váží 2333g, tak snad bude mít v termínu kolem 3,5kg .... šila sebou o sto šest 😅 , por.cesty se připravují CS 3

Psala jsem si s Chris.... tak prý odpočívá, neb má hodně nízkej tlak, tak je jí z toho blbě. Zítra jde do poradny, tak se zeptá dr.

zirafik
9. dub 2009

jo a už mám i papír do porodnice pro matriku 🙂

endlessblue
9. dub 2009

Žiraf... tak to jsou opravdu krásný míry...tééda.. za chvilku tu máme nová miminka.. já se těěšííímmm!!!

Manža teď jel s malou na kratičkou procházku před koupáním, abych mohla v klidu alespoň půl hodinky překládat. Tak jdu na to!!!!

valentynka
9. dub 2009

ahoj holky,
my jsme zpět z procházky, manža se dívá na seriousl a my jsme s filípkem v pokojíčku a filípek je ve svém oblébeném lehátku a povídá a povídá 🙂

jojo holky, je to pěknej ukecánek,takhle už brebtí dlouho.
ted začal hoodně nahlas, je to pěkná sranda a jakmile se na něj někdo usměje tak se hned usmívá taky, noje to malej smíšek.
bude ukecanej po mé ségře, bo té se pusa taky nezastaví 🙂

dnes jsem Filípkovi udělala fenyklový čajík do lahvičky.
mám nějakou spešl,kde je savička prý jemná jak hedvábí a vytvarovaná jako bradavka.
takže dneska si filípek poprvé cucnul něčeho jiného než mlíčka.
vzala jsem mu to do města, bo jak je to teplo,tak jsme si říkala na tu cestu to bude dobrý,takže aspon vydržel 3hodiny bez mlíka a to si jen svlažil pusinku

žirafí, pěkná váha 🙂 ted začne malá více nabírat a určo 3kg mít bude, no znáš ty jejihc odhady váhy