Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
15. dub 2009

Tak si to budu muset taky ještě někam napsat,ať vím,co mám pomalu nakupovat.

Kači s těma vložkama to bylo u nás stejné.Já to taky podcenila. 😀

endlessblue
15. dub 2009

Tak malá měla žravou spíš dopoledne a teď chrupe 😀 jsem na zahradě v kraťasech... to je žůůůůžooooo 😅

zajdla
15. dub 2009

Holky mě už doma hrabéééééééééééé.A to ještě skoro týden budem doma.Já když jsem zavřená,tak šílím.Potřebuji chodit ven.Ach jo.Ještě celý den jen s malou to je na ohrabky.Mynže přijede až v pátek v noci.Ještě že zajde aspoň mamka na chvilku,jinak bych se asi úplně zbláznila.Zítra se domluvím,že bych aspoň spočila na poštu,to bude svátek.

endlessblue
15. dub 2009

jéjé Zajdli... to je teda něco. Ale nemysli si.... má se kazit počasí a za chvilku bude taky jen doma... procházka a útrum 😒

endlessblue
15. dub 2009

Jo a lednáčci.... my a to pasení... chjo chjo chjo. Malá jak teď pořád baští.. tak najít skulinku, kdy je v dobrém rozmaru.... nehladová, ale né právě po jídle a není ospalá.. je zázrak. Kupříkladu dneska díky tomu mýmu doktorovi jsme ještě nepásli a budeme pást až před koupelí 😒 pak to má ta naše kočanda umět 😖

endlessblue
15. dub 2009

jak dlouho po jídle pasete koníčky???, Já se snažím čekat hodinu, ale mockrát mi do té doby malá usne a hotovka 😕

valentynka
15. dub 2009

endy, já tak do té hodinky, dneska pásl 2x a při tom druhém se převalil na záda 😀

valentynka
15. dub 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21893499&tab=3

tak jsme ukořistila i pro manžílka 🙂

Filípek už jedno má s i love mummy a hrozně mu sekne 🙂
to bude ta´tka koukat 🙂

zirafik
15. dub 2009

Val, no to bude fešák 😵

Holky, díky za doplnění seznámku... 🙂

Dnes nám dorazila krásná bundička z MMA, dám do albíka 🙂

christla
15. dub 2009

Ahojky!
Hlásím se po dlouhé době.
Dneska mě pustili z nemocnice. Byla jsem tam kvůli těm vyšším ozvům miminka a taky zjistili, že máme hraniční průtoky pupečníkem. Monitory byly jako na horské dráze - chvíli dobré, chvíli ne. Že bych byla ráda, ž mě pustili domů, to teda nemám, mám obavy...... Jinak jsem otevřená na jeden prst.Doktora řekla, že pokud budou ty průtoky stále hraniční, nechá mě tak do 37.tt a budou mi vyvolávat porod.......

christla
15. dub 2009

Jinak váhový odhad mimča je 2600g. No je ještě malinká a já jsem na nervy, aby bylo všechno v pohodě. ☹

zajdla
15. dub 2009

Val malý bude fešák. 😉

Endy já chodila s malou v kočárku i když pršelo.Říká se,že je čistý vzduch ,když prší. 😀

Ještě,že je ten počítač.Malá hrála skoro hodinu naučnou hru.je to na poznávání barev,počátání,logické myšlení.malou to moc baví. 😀

zajdla
15. dub 2009

Ahojky chris.Jsem ráda,že jsi doma.Chris malá už je připravená,i kdyby musela na svět dříve.Má už vyvynuté plíce a všechno.je to už kus miminka.Hlavně se nenervuj.

tanuki
15. dub 2009

ahoj holky, Chris, tak hlavně, že jsi hlídaná!!! a kdyžtak porod drobnějšího miminka bude mít něco pro sebe 😀 😉

zirafik
15. dub 2009

Ahojík Chris, to jsem ráda, že tě vidím 🙂 . Neboj, malá už je vyvinuta a jestli porodíš o něco dřív vůbec nevadí 😉 . Rozhodně se nestresuj, kdyby měl být nějaký problém, tak Tě domu nepustí ... 😉 . Držím palce, ať jste obě v pohodě a zdrávy 😉

valentynka
15. dub 2009

Pavlí,
ten seznámek máš tak nějak úplný,ale ted nevím zda jsi tam měla pěnu, já jí teda koupila,bylo to spíš něco jako šampon s mýdlem,ale po tom co se mi osypal a doktorka říkal,že stačí obyč. voda, tak opravdu jen ve vodě a mám dětské mýdlo klasické tuhé a tím mu umyju podpaží,krček,za ouškama,pytlíka a prdelku.
vlásky myju jen vodou

valentynka
15. dub 2009

ahoj chris,
tak držím pěsti,at ty průtoky jsou v pořádku a ať jsi v klidu

valentynka
15. dub 2009

holky, jdu Filípka koupat a pak jdem papat a do hajan.
manža příjde až po půlnoci.

mějte se hezky papa

zirafik
15. dub 2009

tak jsem to doplnila a už je vyrazit na nákup 😝 :
líh na čištění pupíka
rekt.rourka
rychloteploměr
optalmoseptonex
kalciová mast
dětský olejíček
dětské mýdlo
buničitá vata
genciánka
bepanthen (infadolan) (bradavky, zadeček)
buničinové čtverce
fenyklový čaj, kojící čaj
melta (gravimilk, teplý nápoj)
vatové tyčinky
mast na bolavé bříško
hojení hráze - odvar z jitrocele nebo řepíku - doporučuju flašku s pítkem

Holky díky 🙂

valentynka
15. dub 2009

ten líh je 60% ,ale oni budou v lékárně vědět 🙂

valentynka
15. dub 2009

joo a já Filípka ze začátku mazala tou jejich mastičkou z porodnice cleý tělíčko,ale ted si nemůžu vzpomenout jak se to jmenovalo, to bylo dobré 🙂
až si vzpomenu,tak to písnu 🙂
a už letím papa 🙂

pismenko
15. dub 2009

Zdarec palec,,,, jojo Chris, tanu má pravdu, udělej z toho přednost, protože porod malého miminka bude jistě lepší než porod 4kg miminka aaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

zirafik
15. dub 2009

Markét, nestraš.... to čeká možná mě 😒 ... manža 4,10kg, já 4,60kg 😕 🙄 .... aaaaaaaaaaauuuuuuuuu, bojim, bojim 😒

zajdla
15. dub 2009

Zirafíku teda,pěkní macíčci.Tvůj gyndr ti neřekl asi odhad porodní váhy?

pismenko
15. dub 2009

pavlíííí aaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu chudák tvá máma 😅 😅 😅

kacena00
15. dub 2009

jo porod malého miminka má jistě něco do sebe, asi..teda řiká se to, ale já potvrdit nemohu neb naše mládě si hrálo na supermana 😀

chris určitě jak píšou holky, kdyby byl průšvih, domů tě pouštět nebudou

zirafik
15. dub 2009

Máma málem vyskočila z okna, jaký měla bolesti 🙄 🙄 (4,60kg a 56cm). V poradně jsem byla 35+0 (což bude zítra týden) a to bylo 2333g...dr. říkala, že je to akorád.... no ale když budu přenášet, jako mamka - 10dní, tak na ty 4 kilča jistojistě dolezem 🙄

tanuki
15. dub 2009

ty brďo! žiraf, tos byla teda žirafí mláďátko 😅 a kolikpak měří budoucí babička?

zirafik
15. dub 2009

mamka 172cm, táta 196cm, já 185cm, manža 193 cm 😕 😕 . Mamka když se narodila měla 2,80kg, tak když to bude ob pokolení, bylo by to super 😅

zirafik
15. dub 2009

a jde se chrápat ... brou brou kočky 😵