Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
28. dub 2009

jinak já jsem porád na vodě už ani čaje nepiju kvůli tomu exemu říkala mudr že ať radči piju jen vodu tak že si natočím kohoutkovku nebo si udělám horkou vodu a piju to jako čaj a je to docela dobrý 😎 mlíko mě teda už neteče tak že bych musela nosit kolečka v podprdě kojo čaj už jsem neměla ani nevím ale asi si dneska jeden udělám když to vidím 😉

jitousek
28. dub 2009

jo jinak jsem debil největší objednala jsem si ten kolotoč pro Míšu a asi jsem si naběhla ☹ jelikoš ta ženská z mimibazu je mrtvej brouk včera jsem jí poslala peníze a nic už je má na účtě jelikoš máme stejnou banku kde převod trvá jen ten okamžik a do minuty jsou tam prašule tak že prašule už má ale že by třeba napsal že už chystá balík nebo tak něco vůbec dělá podezřele mrtvou a asi mě mrskne jestli jsem vyhodila 400 vzduchem 😔

kremrolka01
28. dub 2009

ahojky
baru já se tam byla zatím jen domluvit, mám přijít 12.5. ale musím si prý sehnat znova doporučení od gyndaře, páč je to rok a půl co jsem tam byla naposledy a jím to platí snad jen do roka či co, tak z toho mám děsnou radost že zas na gyndu a vysvětlovat a prosit o doporučení 😠
kamarádka je stále v nemocnici jak malej zvarací tak je nechtějí pustit domů a tam malýho nechci tahat aby tam ještě něco nepochytil, tak uvidíme, je to fakt děs, ještě dopadl dobře že mu to nechrstlo třeba do obličeje, ale stejnak to bude mít památku na celej život ☹
jitu snad to s kolotočem dobře dopadne, zkus jí písnout, ale ono některým to trvá dýl než se dostanou na poštu 😉
dneska přijde na návštěvu tchýňka tak to tu musím zpohlavkovat, jsme jen na návštěvě ale stejnak už tu máme zase svůj starej dobrej chlívek 😀
teď mi tu za zády dítě kajdí v postýlce a strašně to komentuje hlasitým vískáním 😀

zuzanka26
28. dub 2009

Ahoj holky, tak se mi sand povedlo konečně něco nahrát. Doufám, že to funguje 😉

http://n-joy.cz/video/sarinka/q9eiqvoq425tlklv

endlessblue
28. dub 2009

Zuzi...HIHIHIHIHI... to je krááásááá... Sárinka se řehtá jak chechtací pytlík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zirafik
28. dub 2009

ahoja holky,

baru, jak říká Jitu, zkusila bych ten sunárek... zrovna včera jsem se bavila se známou a ta má 2 kluky jako buky, zdravý jako řípy a kojila je jen 1 měsíc, tak bych se nebála, že miminko o něco přijde, jen to asi trocha leze do peněz 🙄

jitu, teplá voda z kohoutku ?? Jejda...fuj, fuj 😒 . Neboj, paní se ozve, já občas čekala týden i víc, potom co jsem poslala prašule... jen koukni jaké má hodnocení 😉

Péti, to víš, je to úleva, tak proč nevískat 😅

Dnes jsem myslela na beruškuvěrušku, jak se jí asi daří??? Holka by se mohla ozvat a chris teda taky, ta by zasloužila na zadek 🙄

zirafik
28. dub 2009

jdu na video...

zirafik
28. dub 2009

😵 😵 to je řechtadlo... a taková velká slečna, týjovka 😕

zirafik
28. dub 2009

Endy, jak se má maminka???

zirafik
28. dub 2009

Jitu, já si vás s Barčou pletu, takto na tý fotce, co máš teď jste si nějak podobný 😅

Holky, dneska už asi moc hezky nebude a zítra to bude asi ještě horší 😒

Jinak malá k ránu tak škytala, až to se mnou nadhazovalo a já se vzbudila 😅 😅

zuzanka26
28. dub 2009

Zirafiku ty už to máš za pár, jak se vůbec cítíš?

Sárinka když se směje, tak je to jako motůrek 😀

rintintyna
28. dub 2009

Pavli, Věrku bych nechala odpočívat, nebo jen poslala SMS, jako že na ni myslíme, ale jinak bych její rozhodnutí odpočinou si od koňa respektovala. Věřím, že až to tak bude cítit, tak se ozve a rozveselí nás, jak to umí jenom ona. Ale s Chris máš pravdu, věřím, že musí ležet, ale pokud je po ní sháňka, tak by SMS poslat mohla, teda pokuď nerodí 😉 😀

zirafik
28. dub 2009

Já jen, že se mi i o věrce zdálo... a že se tu objevila a psala.... ženský vždyť vy na mně ani nemyslíte, vy tu pořád jen mimískujete...........tak Věru - - M Y S L Í M E N A T E B E A T O M O C !!! Sorry, caps, ale nešlo jinak. No a Chris, má jedinou omluvu a to porod, ale od čtvrtka rodit, to by bylo moc dlouhý, ne... 😅 ??

Zuzi, vcelku ok, jen jsem taková neohrabaná... mám 16kg nahoře, bříško trochu kleslo, ale posli žádní 🙄 a zátka taky neodešla a monitor ok, takže zatím fakt nerodíme 😅

zirafik
28. dub 2009

jo a včera mně dr. uklidnila, že i když nestihneme vykapat ta ATB (na GBC), tak je dají rovnou malý... a že je hlavní, že se to ví, a že ať se nebojím, že takových případů je celá řada...

rintintyna
28. dub 2009

Pavli, jak říkám takovou podpůrnou SMS Věrušce nic nezkazíš 😉 , ale jestli mohu mluvit za všechny zbývající snažilky, tak určitě, to, že na nás myslíte a držíte palce pociťujeme, i když se třeba řeší aktuální problemy 😉 Jinak já myslím, že poslíci a vůbec celý porod může přijít z ničeho nic, a je určitě dobré, že Tě doky uklidnila, bo je určo nejlepší přistupovat k porodu s co největším klidem 😵

valentynka
28. dub 2009

ahoj holky,
psala mi Markét sms.

"je opět od pátku bez svého počítačového veterána, tudiž bez netu.Tak snad to bude brzo OK, oprotože na nový jaxi nemám☹ Všechny pozdravuj a snad brzo na onlajňanou.

valentynka
28. dub 2009

Zuzi, tééda Sárinka to je smíšek 🙂

Filípek se taky někdy řechtá jak řechtačka, to je pak prča 😀

zajdla
28. dub 2009

Ahojky.

Tak jsem dorazila ze školky a za chvilku zase jedem do solné jeskyně. 😀

Já jsem si dnes udělala nudle s makerm,měla jsem na to hroznou chuť.To bude zase bolebřuch.Ach jo.

Žirafíku nezoufej.Mě odešla zátka až v porodnici,poslíci až den před porodem.Tak to může být nečekané. 😉

Jitu přečti si o pení hodnocení a pak budeš vědět,na čem jsi.Ale určitě se paní ozve a kolotoč dostaneš. 😉

nemo1985
28. dub 2009

Ahojky holky,

Hodila jsem nové fota do alba.

Ráno jsem s malým byla venku, hroznej vítr tam fouká.
Ted mi usnul v postýlce 😉

Jinak malej se řechtá i večer když ho přebaluji, je to sranda ted už s nimi 🙂

tanuki
28. dub 2009

ahoj holky, já psala před pár dny podpůrný vzkaz Berušce an skypu, psla, že se pořád moc veselá není, že se jí nedaří hubnout..

lucianas
autor
28. dub 2009

Ahojky,
tak to je smutný, že ji není moc veselo. Snad se to brzy k lepšímu obrátí, když na ni tak myslíme.

rintintyna
28. dub 2009

tanu, pošli mi prosím na Barušku skype adresu díky 😉

janda79
28. dub 2009

ahoj ahoj ahoj!
jak se všechny máte, my se máme fajn, ale asi odletíme i s barákem, vzhledem k tomu větru 😀

valentynka
28. dub 2009

ahoj Jani,
no to mi povídje s tím větrem, už je to od rána a fičák je pěkný,že ani okno nemůžu otevřít 😠

jiankt u byla mamča a před chvílí odešla,tak jsem u ní žehlila a žehlila a žehlila.
😉

janda79
28. dub 2009

ahoj Jíťo!!
já jsem se dneska měla! holky měla dopoledne babička, tak jsem se rychle oblékla, namalovala a valila autem do Tábora a utratila jsem tam spoustu peněz za oblečení. poslední dobou, když si chci něco koupit na sebe, tak se VŽDYCKY vracím domů bez oblečení pro mě, ale koupím něco holkám nebo manžovi...tak jsem si to dneska bohatě vynahradila. hlavně jsem potřebovala nějakou bundu, když je takhle a tu mám, sice bílou, ale je moc hezká. co Filípek, jak se máte?

valentynka
28. dub 2009

noo tak to jsi si teda udělala super dopolko a pěknou radost 🙂
to budeš muste takhle častěji vid? 😀

my se máme dobře s fildou, je moc hodný, ani o něm nevím!
akorát to kojení by se mohlo prodloužit ze dvou hodin aspon na tři 🙂 ale hlavně že je mlíko, kort když tu čtu barču,že chudinka furt bojuje s kojo ☹

janda79
28. dub 2009

a jejda, to musím dočíst

janda79
28. dub 2009

já jsem musela vybrat dvoje homeopatika a musím zaťukat, pomohlo to!

valentynka
28. dub 2009

tak ještě že jsou ty homeo coo?

zajdla
28. dub 2009

JJ zlaté homeo. 😀 😀 😀 😀