Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
1. čer 2009

endy no pokud bys nechodila do práce a neplatila si pojištění třeba v rámci toho že jsi OSVČ tak jo
stát ho za tebe platí jen po tu dobu co bereš rodičák, jsi na MD, nemocná, student, atd.

zajdla
1. čer 2009

JJ ta 3 letá varianta mi připadá taková nejlepší.Ve 2 letech je to dítko nejroztomileší.Všechno poznává atd.Člověk o to nechce přijít.Hlavně ty slovíčka atd.Já to viděla na malé a nešla bych od 2 mimina brzo pryč.To bych musela mít práci na doma a to nemám. ☹

Endi bazének vypadá super. 😉

pismenko
1. čer 2009

Stejně je to bordel 🙄 🙄 😠 😠 😠 já bych si samozřejmě taky ráda užila malé doma, ale já to fakt dělám čistě z finančních důvodů.my bychom to za těch 7600,- asi neutáhli.Platíme měsíčně přes 13.000,- na hypoškách, SIPU, pojistkách a nevím co všechno a nechci prostě 3roky živořit a převalovat každou kačku a dumat, jestli mám koupit ,,celej chleba" nebo bude stačit půlka 😖 😖

pismenko
1. čer 2009

hmm, tak mě to nebaví číst jak je to 2letý miminko nejroztomilejší.......

endlessblue
1. čer 2009

To je jasný markét.... my teda živoříme a to jsem ještě nespadla na těch 7600,- to bude úlet. Budu si muset na domu vzít překlady ať se děje co se děje. Páč mě hlídací babičky nehrozej 😠 Kdyby vyšlo 2. mimi hned, tak by to byla paráda 😉

endlessblue
1. čer 2009

mě teda zrovna přijdou miminka 4měsíční nejroztomilejší... ale asi tak za 2 týdny změním názor a myslím, že nejroztomilejší budou ty 5ti měsíční 😉

kremrolka01
1. čer 2009

Markét, no to se fakt nedá nic dělat pokud nevyjdete, na druhou stranu aspoň že tu taková varianta teď je, dřív to nebylo 😉

Veru téda to je škoda, hned bych do toho bazénu šla, ale my si podobnej koupili na chalupu loni 😒
budu držet palečky ať se aspoň cena vyšplhá co nejvíc!!!

zajdla
1. čer 2009

JJ to je jeasné,že člověk musí přemýšlet,jestli mu to vyjde nebo ne.Ale u nás hlídání celé dny neklapne,jesličky jsou 1 v celém okrese.A na soukromou školku za 6 tis.nemám. ☹ To už tě vyjde stejně,jestli budeš doma nebo makat v práci.Naše máma má malou ráda,ale je z ní po hlídání hotová.Tchýně pracující a ještě 45 km daleko.
Nebo hlídat další dítko někomu za penízky.Je to mazec(mluvím z vlastní zkušenosti),ale i to je řešení.A máš dalších 7 tis v kapse. 😉

Nebo jak jsem to udělala já,jít na chvilku do práce a pak jít marodit.Ale člověk nemá záruku,kdy se mimi podaří.

Zatracené prachy. 😠 😠 😠

endlessblue
1. čer 2009

Jojo.. musej lidi přihazovat jak diví..no nééé!!!!!!!!!!! Páč já potřebuju obnovit šatník!!! už mě ten styl ala teplákov fakt NEBA!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

kacena00
1. čer 2009

holky s tou chůvičkou...Verunko váš barák má tlustý zdi? a dobře ta chůva funguje? já si tu samosebou nedala odkaz na to sama doma, jak tam mluvili o chůvách, a tak už nevím, po jakým tipu chůviček jít

a my tu máme děsnej problém s tlustýma zdma, takže třeba bezdrátovej zvonek sme tu vyzkoušely dva tipy a prostě se nepodařilo je zprovoznit, ačkoliv byly nový a plně funkční...tak se bojim koupit jen tak něco na zkoušku, přeci jen je to drahej špás..

endlessblue
1. čer 2009

Baruš... funguje to bezvadně. Malou mám večer za de facto 3 tlustýma zdma a v pohodě! Používám to, i když jsme na zahradě a grilujeme a malá chrupe uvnitř!!!

Holky, s tím letadlem to je děs ☹

pismenko
1. čer 2009

Barčo, my máme zdi padesátky a funguje to dobře.I Když je malá venku v kočáru a já doma.

christla
1. čer 2009

Ahoj holky!
Pavlí, tak jsem taky hlasovala. My takhle vyhrály titul nejhezčí mminko 19.týdne a postoupili jsme do hlasování o miminko roku. 😵
Konečně vidím, jak vypadáš. 😉 Náhodou vám to tam sluší!! 🙂

christla
1. čer 2009

Holky, nemáte nějakou radu, co mám dělat, když se mi malá nemže vyprdět? Zkouším všechno. Cvičíme, dávám fenyklový čajík, kapu probiotické kapičky, nahřívám bříško, ale prostě nic nefunguje, malá se furt kroutí a takhle se každou chvíli budí i v noci. ☹ Jsem už fakt zufalá. 😢

christla
1. čer 2009

Jo a Pavlí, nám šlotakhle hlasovat každou hodinu, tak to zkoušejte!!!

pismenko
1. čer 2009

Chris tak to nevím, my kapaly ten BabyCalm a problém jsme neměly.Dávej ji často na bříško.Jinak teda fakt nevím.

Dorot teď zbouchala plnou misku té svoji kaše a vytuhla v lehátku.Tak ji chvilku nechám a budeme za chvilku koupat.tento týden jsem na to sama, tom má odpolední 🙄

endlessblue
1. čer 2009

Markét já jsem už od 17 ledna na koupání sama 😠

Holky, my jsme s manžou ostudy. Doteď jsem koupala malou nejdřív v kyblíku, pak v lavóru a až dneska jí manža ke dni dětí koupil malé vaničku 😀 😀 😀 😀

endlessblue
1. čer 2009

Chris.. tak nás trápily prdíky jen 2x a to vždycky zabral krém Pupik.. takže moc neporadím

pismenko
1. čer 2009

jojo, pupíčkem jsme mazali taky 😉 😉 😉

pismenko
1. čer 2009

už zase chčije 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kremrolka01
1. čer 2009

tak tady je ažůro, došli jsme z venku a za chvíli bude koupačka
no my koupali v kyblíku jenom u našich, doma máme ten přebalovák s vanou v koupelně
no a minule když jsme byli u našich tak jsem do toho kýble Kubu za boha nemohla narvat, pořád se propínal, řval a nechtěl tam, když už se mi mu podařilo skrčit tam nožičky tak se zadřel ta kolena a prostě se tam nevešel 😀 takže děda jel koupit vaničku a měli jen růžovou 😀 ale cákačka dobrá 😉
Markét tak to do Dorky hezky padá kašička 😀
chris my na prdíky taky netrpěli tak neporadím ☹ a co ta rektální rourka?

pismenko
1. čer 2009

Tak já jsem právě uložila, trochu se tam sebou mele, ale je klid, tak snad brzo zabere.

Kremrol a jak dopadl ten stěr??Krev byla ok, že?

kremrolka01
1. čer 2009

Markét a jak ti spinká po tý kaši?

Na ten výtěr volám zítra, začla jsem mu dávat ty probiotický kapičky a vypadá to že se to trochu zlepšilo, ale nechci to zakřiknout, včera OK a dneska večer jen malinko.

kremrolka01
1. čer 2009

Mně usnul ve velký posteli, tak ho nechám trochu zabrat a pak ho přenesu do postýlky, uvidíme no, ale čekám, že si dá svoji obvyklou pů hodinku a je vzhůru...

pismenko
1. čer 2009

Peti, no jde spát kolem té 19:00 a budí se kolem půlnoci a pak kolem té 05:00 🙄 🙄 někdy pak ještě zabere, někdy ne, takže žádný extra zázrak ta kaše není,ale chutná ji a je to hrozná prča tou lžikou.Hezky otvírá pusu a pěkně polyká.No a většinou mi u toho něco hrozně důležitého vypravuje 😀 😀 😀

Vy pořád spinkáte celou noc?? tak to je fajn, že je to lepší 😉 😉 😉 😉

kremrolka01
1. čer 2009

jj u nás se spí celou noc, ale zase zabírá fakt většinou až mezi devátou, desátou, což už bych já ráda taky za celej den měla klid a většinou se od koupání řve jako teď 😠

pismenko
1. čer 2009

chjo, tiše závidím(ne teda ten řev), ale to spaní...ale taky se dočkám(snad někdy...) 🙂

pismenko
1. čer 2009

Holky, hlasovat...fakt to jde opakovaně..tak šup šup, ať jsme první 😀 😀 😀 😀 😀

kremrolka01
1. čer 2009

juj hledala jsem ten odkaz na hlasování a málem jsem přihodila verče na bazén 😀 😀 😀

já už nevím čím ho uspat, dám prso a vypadá to že spí, dám do postýlky, řev 😠

pismenko
1. čer 2009

Hoď mu na hlavu plínu 😉 😉 U nás to občas zabere 🙂 no nic, jdu si chvilku číst a vytuhnu, Tom přijede tak po 22:00 a to už nebudu mezi bdělými 🙂

Pa zítra a hlasujte...musíme zneškodnit toho chlapce, kterej má už teď 130 hlasů 😠 😠