Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
1. čer 2009

tak jsem udělala TY TY TY a vypadá to že to zabralo... ufffff 😖

pismenko
1. čer 2009

Jana Kubíčka......

pismenko
1. čer 2009

Ale my jsme třetí, to dáme 😉 😉 😉 😀 😀 😀

kremrolka01
1. čer 2009

brou brou já si jdu udělat večeři, Petr dneska taky není tak jsem na vše byla sama a nějak se nestihla ani najíst a taky půjdu spát

janda79
1. čer 2009

Ahoj holky, právě jsem dovařila první domácí stravu pro naší malou Verunku. Byla toho nakonec pořádná mísa když jsem to všechno zamíchala. no ale vzhledem k tomu, jak se Verda cpe, toho zase až tolik není 😀. zítra to dám do mrazáku a mám vystaráno. kdybych kupovala skleničky, tak budeme za chvíli na mizině 😅
mějte se krásně a sladké sny!

kacena00
1. čer 2009

Veru díkec za reference, my sme dělali grilovačku nebo buřty tak, že sme po koupačce Cyrilka navlíkli do kombinezy a teplejch dek a griloval s náma - teda spal opodál v kočáru, a když sme s Míšou šly domu třeba v deset, jensem ho z těch vrstev svlíkla, trochu se zavrtěl a chrápal dál, jen jednou sem mu musela dát jíst, ale jinak je to pusík

jo, ale co když tu někdy budeme mít lidi a to bych ho nenechala v řevu spát venku, my dva sme decentní, nehledě na to, že v těch vedrech ho budu nechávat doma, páč jak se budil to min. pondělí za to mohlo stopro vedro a takhle bych se od něj nemohla hnout

a Market ty máš teda stejný chůvy jak Verča?

oni v tom sama doma právě rozlišovaly dva zákl. druhy - jeden spíš pro byty a druhej pro takovýhle chalupy, tak pokud máš jinej druh, prosím prosím prosím, dej mi na něj taky odkaz

díkec

kacena00
1. čer 2009

brouženy 😵

helicek
2. čer 2009

Bré ránko 😀

endlessblue
2. čer 2009

Holkýýý, tak šup. Dnes povinně opět všechny hlasovat pro Kristýnku!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

zajdla
2. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Odhlasováno. 😉 😀

Lucka už sedí na okně a vyhlíží popeláře.Pak půjdem do školky. 😀

jitousek
2. čer 2009

dobré ráno 😉
jdu Vás dočíst 😎

helicek
2. čer 2009

já jsem asi blbá, ale kde je ten odkaz? 🙂

pismenko
2. čer 2009

Bré deň, tak u nás se chrupalo do 4:30 😕 😕 a pak jsme to ještě v pelechu zalomily, ale já jen tak na půl očka, ale i tak super 😀 😀 😀

Odhlasováno 🙂 🙂 fak to jde co hodinu, tak tzo neberte na lehkou váhu a jdeme do toho 😉 😉 😉

helicek
2. čer 2009

jé, popeláři, to si pamatuji, jak mě Péťa nutil běhat po sídlišti, když jsem ještě bydlela v paneláku, a honili jsme popeláře od domu k domu, to nám stačilo na celé dopoledne, on šťastný, já v pohybu a pěkně nám pak chutnal oběd

pismenko
2. čer 2009

Heli IP 😉

pismenko
2. čer 2009
helicek
2. čer 2009

dík 😀

helicek
2. čer 2009

ok, už tam má bodík, zkusím to zase za hodinku přihodit další. ale teda máš pěknou rodinku 😀

endlessblue
2. čer 2009

Tak jsem zpátky ze sprchy.. Juli tam byla se mnou a řehnila se v lehátku 😀
Dneska máme 2. výročí svatby... tak musím na dnešek něco vymyslet!!!!! Udělám tvarohový šátečky se švestkama a jahodama 🙂 Teda jestli na to manža zapomene, tak sekec mazec blázinec 😠 😠 😠

jitousek
2. čer 2009

http://krkonossky.denik.cz/miminka/krkonose_mim...

tak už jsem hlasovala tady koukněte na zombiii a na krásné miminko to jsme my takhle jsme byli v novinách v lednu 😎 😵 😵 😵

pismenko
2. čer 2009

Jitu, náhodou 😉 😉 😉

pismenko
2. čer 2009

tak dorče posnídalo a velmi si vykládá..má narvanej ten mega špendlík v puse a už jede 😀 😀 😀

endlessblue
2. čer 2009

Hihihi... a kdopak najde naší buřtici???? 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
2. čer 2009

nechápu??

jitousek
2. čer 2009

náhodou vyblitý lečo hard vlasy jak čarodejnice z lučnice 😵

jitousek
2. čer 2009

já taky nechápu endy ??? 😎

jitousek
2. čer 2009

jdu telefonírovat na podnik ohledně toho potvrzení o ukončení PPM 😎 jsem zvědavá jak se budou tvářit

endlessblue
2. čer 2009

http://olomoucky.denik.cz/miminka/babyboom-mimi...

šmarjáááá .... ještě by to chtělo ten odkaz,že???? 😀 😀 😀 😀 😀

endlessblue
2. čer 2009

táááák dnes už druhý hlas pro kristynku 😉

jitousek
2. čer 2009

tak to tam nikdo zase nebere se po*eru fakt už jsem tam volala včera asi se tam budud muset vydat osobně 😠 prozkoumat jestli vůbec ještě existujou 😎