Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
2. čer 2009

žirafiku, tak to spinká kvůli té žloutence, mimča jsou po ní hodně ospinkaný.

já jsem nikdy Filípka nebudila, spinkal mi i 6 hodin přes den a nechala jsme ho, pak ovšem bumbal jak o život 🙂

zirafik
2. čer 2009

Val, já jsem ráda, že takhle spinká... aspoň něco stihnu. Budu se modlit, ať to vydrží i po žloutence, jináč to bude divočina 🙄 ... z manžela si v práci utahujou, že vypadá nějak moc vyspale 😅 😅 .

endlessblue
2. čer 2009

Už koukám na netu na Souboj v těžké váze 😀 až to skončí, další hlas pro Kristýnku 😀

endlessblue
2. čer 2009

Kristýnka už je na 2. místě.. musíme makat.. Jan Kubíček taky pořád dostává 😉

valentynka
2. čer 2009

no holky já ted hlasovala znova v další hodině a napsalo mi to,že došlo k opakovanému hlasování, tak mě to asi nefunguje či co ☹

valentynka
2. čer 2009

joo ahá, tak to já asi musím dodržet tu svoji hodinu hlasování, jsem hlasovala někdy kolem půl jedenácté,tak pak to opět zkuísm 🙂

helicek
2. čer 2009

klik a další bodík

zirafik
2. čer 2009

Bude to boj s tím Honzíkem 😅 😅 ... Je to silný soupeř 😅

endlessblue
2. čer 2009

Jojo, člověk musí dodržovat rozestupy od svého hlasování alespoň hodinu! Kdybychom se do toho pustily všechny, tak do večera Honzíka máme!! 😀 😀 😀

pismenko
2. čer 2009

jedéééééééééééééééééééééééém

helicek
2. čer 2009

😀 😀 😀 😀

tevina
2. čer 2009

Tak jsem taky dala druhý hlas 🙂

valentynka
2. čer 2009
kremrolka01
2. čer 2009

ahojky, tak jsem dnes už taky dvakrát hlasovala
píšou že bude v novinách když vyhraje 😉
Pavlí no já Kubu musela budit po 3-4 hodinách, v noci jsem ho teda nechávala spát, on by se mi na jídlo sám nevzbudil, to byl extrémní spavec, vzbudit ho mi zabralo třeba i hodinu, taky měl žloutenku

jo a volala jsem na výsledky a výtěr taky v pořádku, takže fakt asi ta alergie, ale je záhada že to má tak dlouho
nicméně vypadá to že ty kapky to hodně zlepšily, tak snad z toho fakt "vyroste" jak pravil doktor

zajdla
2. čer 2009

Kremrolko,tak to je dobře,že malému kapky zabraly.

Val ta kuřecí bábovka vypadá super,asi ji taky zkusím.To bude mňamka. 😀

pismenko
2. čer 2009

mňam mňam 😝 😝 😝 😝 😝

Peti, tak to je fajn, mám radost 😉 😉 😉 😉

Dorča kadí, ale to zase bude brutus 😅 😅 😅 🙄 🙄

valentynka
2. čer 2009

táááák druhý hlas 🙂 🙂 🙂

valentynka
2. čer 2009

kremrolko, super,že to tak dopadlo, asi to opravdu bude ta alergie, tak ještě vydrž a kapičky určo taky pomohly 🙂

příjde mi ta bábovka rychlá,když se to tak naháže, nemusí se nic rolovat a vázat

endlessblue
2. čer 2009

tý jooo... to vypadá luxusně 😝 😝 😝 😝 😝 mňam mńam 😀

endlessblue
2. čer 2009

Tak jsem poslala odkaz i manžovi 😀 😀 😀 😀 Hihi, budu ho prudit, aby hlasoval 🙂

endlessblue
2. čer 2009

Kremrol..to je béézva, že ty výsledky jsou fajn.. určitě je to jen přechodný a přejde to 😉

pismenko
2. čer 2009

odhlasováno 😀 😀 Ale chce to vytrvat nebo toho Kubíčka nedohoníme 😒

endlessblue
2. čer 2009

jojo.. já dala už od rána 4 hlasy ale ten Kubíček má asi taky silnou podpůrnou základnu.. pomalu mu to taky naskakuje
😒

endlessblue
2. čer 2009

hihihi.. musím se smát, jak se vždycky na něco upneme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Už mi tu z kamen voní tvarohový šátečky 😝 😝 😝 😝 😝

tevina
2. čer 2009

tak další hlas,než půjdeme ven,ale ten klučina je sakra napřed 😠

valentynka
2. čer 2009

hlas 😉

jitousek
2. čer 2009

ahojda tak jsem dorazila s nepořízenou s personálního oddělení 😠 představte si ženský že jsem si málem rozbila hubu o troje zamčený dveře tak že hnedka žavil béda žavil drát a volal jsem vedoucí k nám na poštu do Svobdy a ta pravila že to tady v Trutnově zrušili a přestěhovali do Pardubic že tu všichni zkončili ....no jsem říkala to snad nejni pravda, ale tak mě to zařídí ten papír a snad to stihnu včas odevzdat na tu socku no hotovo 😠 😠 😠

jitousek
2. čer 2009

já jsem taky jeden dala hlasek teďka 😵 😵

valentynka
2. čer 2009

jitoušku ty jsis to myslela a oni to fakt zavřeli.

papíry ti musí potvrdit