Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
20. čer 2009

holkýý co se může dát půlročním miminkům na kašel ??

filíepk se nějak rozkašlal a rozkejchal ☹

pavlí, to je tu nromální,že adminky mažou to co nemají a v albíčkách jsou kraviny

tevina
20. čer 2009

Ahoj holky,

Val my měli mucosolvan sirup a pak ambrobene sirup,ale nevím přesně od kdy je.

Lukáškovi vše nej k půl ročku 😵

Baru fakt nesmutni,UM je taky moc dobrý mlíčko 😉

tevina
20. čer 2009

Ambrobene sirup dávkování: 0-2 roky-2x denně 2,5ml a je dobrej,myslím malinovej

zirafik
20. čer 2009

Dobrý je solmucol sirup 😉

zirafik
20. čer 2009

Dávkování: děti od 6 měsíců do 2 let: 2-3krát denně 2,5 ml sirupu (t.j. 2-3krát 50 mg acetylcysteinu).

endlessblue
20. čer 2009

šmarjáá.. koukám, že tu zase řádila adminka 😠

zirafik
20. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

za to tady se moc nevyřádila ... 🙄

pismenko
20. čer 2009

Pavli, už jim to tam posílej i s nějákým pěkným průvodním dopisem... 🙄 😠 Vůbec se neboj 😉 😉

endlessblue
20. čer 2009

Jojo, taky bych některý alba napráskala.. hlavně to..."moje miminko bude maturovat" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

endlessblue
20. čer 2009

Baruš: teď s šátkem moc nechodíme. Chodili jsme, když byla Juli menší a vázali jsme klasickou kolíbku Ale od července asi začnu normálně vázat kříž s kapsou. Malá už drží hlavičku dobře a na kratší výlet (rozhodně né celodenní) budu vázat tohle 😉

zajdla
20. čer 2009

Holky já jsem jak praštěná.Jsem hrozně unavená a spala bych snad celý den. ☹

lucianas
autor
20. čer 2009

Ahoj,
jsem právě u našich a zaskočila jsem jen na skok.

Nevíte náhodou, kdo by měl zájem? https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

endlessblue
20. čer 2009

Zajdli.... to je jasný. ve 32tt se není co divit. Snaž se naspat co nejvíc 😉

pismenko
20. čer 2009

JÁ SU TAKY UNAVENÁÁ 😝 😔 🙄

zajdla
20. čer 2009

Tak jsem vyprala,uklidila kuchyň a dneska už končím.Ještě musím dítko hodit do vany a doufám,že dneska brzo usne.Protože jinak vytuhnu s ní v postýlce. 😀

zajdla
21. čer 2009

Ahojky.Pěknéráno.

U nás konečně slunečno.Doufám,že to vydrží.Máme jít na narozeniny a bude se grilovat masko.Už se těším. 😀 😵 😵
Dneska jen upeču maso s rýžou.
Ještě musím k mámě pro balící papír.Myslela jsem,že mám doma a ono nic. ☹
Malá zase kašle,tak doufám,že to vydrží ještě tento týden ve školce.Pak bude 2 měsíce doma,to bude mazec.
V srpnu až bude malá na světě,tak už se budou podnikat výlety,ale ten červenec budem jen doma.Bude mít bazén,tak snad jí to bude stačit.
Tchýně si koupila velký bazén.Už vidím jak se tam koupe.Mohla ho raději koupit Lucce.Tchán tam nevleze vůbec.Malá tam nechce být na prázninách sama a já tam s ní nebudu.Protože tam spává ještě švagr se švagrovou.Předělávají celý byt.A abych spávala v obyváku to se mi teda nechce.Všichni musí pes ten obyvák jít.Žádné soukromí. 😠

tevina
21. čer 2009

Ahoj 🙂

Přeju krásný první letní den,u nás to vypadá že krásný bude,tak uvidíme 😵
Jedeme na oběd k našim a pak někam na výlet,už se těším.

valentynka
21. čer 2009

Dobré ráno,
tak u nás už to jedéééééééééééé na plný plyn 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=F-0xDhScRFY
valentynka
21. čer 2009

no koukám,účast na koňovi slabá .

u nás je krásně, svítí sluníčko ,tak snad bude jako včera.

Filípek má plný očička rýmy, kašel už polevil-dali mi v lékárně stoptusin a polyká ho dobře. ochutnala jsem to,ale chu´t nic mooc ☹
Takže odsáváme, nejlepší je,když si kejchne.

manža je ted v posilce,Filípek spinká-i když to byl boj, pořád tak nějak brečel-je z toho takovje mrzutej. k obídku dneska dlěám uzené s kaší a okůůrkáč .

po obídku razíme do depa ČD, je tam parní lokomotiva, tak uděláme nějaké foto 🙂

joo a včera máma nastrouhala mrkev ze zahrádky a vymačkala Filípkovi šťávičku.Dávala mu to lžičkou a do něj to padalo,jak kdyby papal kašičku 🙂

endlessblue
21. čer 2009

ahojky... tak tady je teda tichoučko 😉

my máme dneska návštěvu.. přijede 6 kamarádů a budou se grilovat makrely 😝

Už jsem vytáhla z kamen kynutej rybízovej koláč 🙂 no.. hacienda intercontinental 🙂

endlessblue
21. čer 2009

val.. tak snad bude Fildovi co nejdřív líp 😉

valentynka
21. čer 2009

noo endy, fakt ouplnej intercontinental 🙂

mamča dělala včera kynutý dva plechy s borůvkama, noo mňamooozka 🙂

zajdla
21. čer 2009

Tak jsme doma z narozenin.Pěkně jsem se nacpala. 😀

kacena00
21. čer 2009

hojhoj!!!

o víkendu sme byly s cyrilkem fandit tatynkovi na triatloooon byl třetí 😀 a přespali sme na tom místě kde sme se vzali, mooooc sem se bála, jakej cyrdik bude, ale večer slušnně po sedmý zalehl a spinkal bez řevu do třech, no milášek 😵 😵 😵 za to, přes den, totálně ale totálně bojkotuje kočár, jakmile ho do něj dáme může se posrat 😖 takže sem si ho odtahala v šátku, dnes přijeli naši chtěli cyrdu vyvenčit, měl naspáno ve dvě odpo nějakejch 50 minut od 8 ráno a po 20 minutách přijeli s procházky s brutálně uříííííčeným cyrdou, v šátku pak chrápal 2 hodiny, chjooooooooooo, no ale aspoň že někdwe se iuklidní, jako ty prohysterčený dny kterejch máme pár za sebou a vysávaj mě, to mi za to nestojí, akorát teda kočár nebyla nejlevnější záležiotost a tak mě to trochu štve 😝

pájo, prosím tě mám hosip, cos tam vlastně měla za foto? že je to tak prudilo..

veru a kříž s kapsou vnitřní? (ten teď vážu já) nebo vnější?

jinak sem se rozhodla přestat kojit a co se nestalo... poprvé po téměř měsíci to na větší straně mělo tvar - v sobotu a ten den sem třikrát měla nádherný, ale fakt nádherný bezproblémový kojení po hodně dlouhý době, cyrilek polykal, bylo to slyšet, 7 minut papal bez toho šílenýho kroucení, mlíčko u pusinky, prsa na dotek tvrdší..takže zase vím prdlačku a dávám tomu ještě tejden, že třeba 2 krát flaška a jednou kojo, jenže asi budu muset vyměnit mlíko, ne že by měl zácpu, ale blinká často, moc tomu nerozumím, dá 60 ml a třikrát se poblinká, pak dá 90 před koupáním blinkne jednou a po koupání dá 120 a neblinkne si ani jednou, mám pocit že si ze mě fakt dělá akorát hlínu

nicméně ta větší strana a to mlíko sou neklamný znamení, že se po měsíci moje střevo začíná zase vyzdravovat jupíííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 a už nebudu taková kravajzna a fáktys si dám velkýho majzla co dio tý pusy dám, včera a dnes kdybych nebyla ostražitá tak mě zase někdo málem naložil dávku lepku, no ale dobrý uhlídala sem se 😀

pismenko
21. čer 2009

Tak já to tady dneska uzavřu heč 😀 😀

Celý den jsem výletila, ujela jsem přes 100km 😝 a Dorča mi to dává sežrat.Po koupačce a koju normálně usnula, ovšem 20:45 řev jak z kanonu, takže chovat,kojit...znovu usnula, ovšem jenom do cca 22:00 a ted už nepomáhá nic ☹ ☹ Hodila jsem ji dokonce do kočáru, tak to nahodila úsměv a velice si chtěla vykládat,ale nejsem blázen,takže šupajdila po přebalení znovu do postýlky a kňourá, mrčí, bečí 😝 🙄 tak jenom točím 3 dudle, to ji vždycky na chvilku zmate a uklidní 😒 😨 a začínám být zoufalá.Tom je na nočce 😠

už zase ječííííííííí 😖 😖 😖

pismenko
21. čer 2009

jdu ji změřit teplotu

janda79
21. čer 2009

Ahoj!
Písmen, to jsem tě doběhla, co? jsem tu poslední já 😀 co ta teplota?

pismenko
21. čer 2009

36.5 tudíž jsem z toho jelen