Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
24. čer 2009

... to se člověk nestihne ani najíst, vyspat..... nic 🙄

valentynka
24. čer 2009

Pavlí,
já to naštěstí nezažila ☹

tak snad to bude brzy lepší 😉

zirafik
24. čer 2009

no zatím to trvá 3o hodin.... tak se to ještě dá vydržet 🙄

pismenko
24. čer 2009

Pavli, neboj ono to přejde...hold nemůžeme mít pořád zaltíčka, ale je fakt, že pak by je člověk někdy hodil někam do skříně, aby byl klid, co?? Ale ona ti to K brzo vynahradí 😉

pismenko
24. čer 2009

Holky a nevíte, kde se toulá ta Rinty??

zajdla
24. čer 2009

JJ už tady dlouho nebyla. ☹

JInak u nás chči.. a chči...Ach jo. ☹ ☹

christla
24. čer 2009

Ahoj holky!
Tak se přidávám k Pavlínce. Jsme na tom stejně. Řev, řev a zase jen řev.... Teď usnula dole v kuchyni v košíku a je tam s ní tchýně, ak jsem vám šla napsat.
Poslední tři dny máme o koupání hysterické záchvaty pláče. Myslela jsem, že hlady. dneska jsem ale volala doktorce a tam mi řekly, že to než hlad budou prostě prdy.... 🙄
Jsem taky hotová. Jeině kde je klid je venku v kočáru. Jenže tam se nedá jezdit pořád, když je takové počasí. snad to ty naš holky přejde a zase bude líp. Navíc Kája mi teď kaká jednou za dva dny. Dneska ráno se konečně vykakal, ale měla to takové nazelenalé, dost řídké a takové jakoby zpěněné. Já nevím, čím to je.
Dneska jsem se naobědvala tím stylem, že jsem to do sebe naházela za zvuku řevu a šly jsme ven.

kacena00
24. čer 2009

týjooo holky pomoooooc mě se plašej kladiva!!!svojí matinku ještě jakžtakž srovnám, i když to teda skončí tím že je uražená, ale já se snažím pak bejt milá, (ale nasrat na hlavu si nechat nechci), ale když do toho přijede ještě tcyhně tak to už je na mě mooc)

ty sou zase chytrý a já matka svině, páčto ten chudák kluk škytá (škytal asi 5 minut) a já mu nedám čaj

a podobně - příkrmy - já dámy začala na 7 týdnech jíst zeleninový polívky - no a co jen zelenina, a vyšperkoval to otecv - co si asi myslím, že se jedlo za války a spousta jinejch kydů
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

přijel michal a dovez moje pivko, tak sem si ho rovnou otevřela, protože musím uklidnit ta plašící se kladiva 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanka26
24. čer 2009

AHoj holky,

zase nakukuju, už začínám nějak depkařit, protože je venku hnusně, já měla nějaký průjem nebo co, tak jsem do sebe kopla smectu a je klid.
Upekla jsem jahodovou bublaninu, ale nevydržela jsem a kousek si dala.

Pavli a Chris, vydržať!!!! já vím, někdy je to na palici, ale prostě to fakt přejde, asi na to není žádná rada než vydržet.
My máme dnes taky náladičku a vůbec netuším čím to je. Vyrážka je pryč a nic jí není. Ale chtěla by jen nosit po bytě a pozorovat. Tak už u nás běží bebe tv, to jsem to dopracovala!!!

zuzanka26
24. čer 2009

Kači prď na ně. Mně se taky tchyně ptala, kdy jako dám už krupicovou kaši a máma, kdy dám polívku a jak to že neavřim apod.

zuzanka26
24. čer 2009

Chris my měli i 4 dny nekakání, taky jsem už docela plašila. Dva dny je OK

kremrolka01
24. čer 2009

no Baru neboj, stěhovat se k vám nebudou ne? 😀 😀 😀
já to poslouchala včera, ani jsme to tchýni neřikali o Kubíkovo kakání, ale teď už jsme to museli říct, když se ptala proč nesmím mlíko
no a pořád, to je z toho že se jenom kojí, to vy jste jedli všecko a naznačovala že mám asi špatný mlíko a ať si ho nechám vyšetřit... 😖 😖 😖 no zabít málo

zirafik
24. čer 2009

zase koza 🙄 🙄 🙄

zajdla
24. čer 2009

Holky,ještě,že je tchýně hodně daleko. 😀

zajdla
24. čer 2009

Teď jsem narazila na albumko a je tam fretka Linda 😠 😠 😠

kacena00
24. čer 2009

pche holky taky dobrý 😝 😝 😝

špatný mlíko, se posejřím asi

no, to nebyly jediný kecy ale jen ukázka no ale naši tu bodou do času a michalovi vidím občas
tak na d¨ně dlabu 😀

kacena00
24. čer 2009

jako sem vám ještě neřekla že dnes byla scéna s mátinkou kvůli tomu, že je na mě až přespříliš hodná, ať jedeme my k nim nebo oni sem, dycky musí přivézt nějakou p...u takže mám asi 5 larys na malýho a teď ještě další deku - kupovala sem mu silnější, plus má tu co v ní spal do té doby a ještě mátinka přivezla

plus přivezla další jídelní servis, a já sem už fakt nasraná, protože ať mi tu nikdo neskladuje to co už sám nechce jen proto že máme barák... máma to myslela don¨bře aby tady něco bylo - je tu modrý nádobí, červený nádobé a starší bílý nádobí- tak aby tu něco bylo, přivezla hnusný s vzorečkem a zlatým okrajem, na což sem fakt dost vysazená

ale ona se urazila, páč prej kdyby mi to dal někdo jinej ani bych necekla

mááááááám dost

ale jinak jako ss cyrdou pomůžou vo tom žádná, ale ta daň tyvoe 😅 😀 😀 😀

pismenko
24. čer 2009

Holky klíííd 😀 😀 😀 to já jsem musela máti taky utnout(již jsem se tady o tom zmiňovala - nikdy nekojila - nesnese žádný mléčný výrobek - tak bodejť by měla mlíko, že 😕 😅 😅 🙄 ) a od D asi 6 týdnů nechápala, že se v noci malá budí, že už by měla spát celou noc a že má hlad a že mám ,,slabý mlíko" - mimochodem pojem slabé mléko neexistuje - již jsem se taky zmińovala. A kecy typu,,vvy jste od toho a toho týdne dostávali guláš a krupicu a kdo ví jaký sračky a taky jste vyrostli nesnáším.Mimochodem já jsem v 11 měsících neseděla, protože jsem byla tlustá jako prase 🙄 🙄 😠 - ale hlavně že jsem se cpala krupicí...hmmmm

jsem se rozvášnila, co 😀 😀 😀 😀

dorys se dneska posrala po 5 dnech a musím uznat, že jako jo - úplně mě štípaly oči 😀 😀 😀

bacha Val jde 😀

pismenko
24. čer 2009

bgáro tím p....u myslíš pičovinu?? já abych baly v obraze 😀

pismenko
24. čer 2009

se mi písmenka plantají 😝

pismenko
24. čer 2009

Jo holky, jedna kočka z lednovek bude rozjíždět eshop Lamaze(mám už ceník k dispozici a co jsem koukala, široko daleko nejlevněší ceny), tak pokud budete mít některá zájem, mohu přeposlat emailem a potom vyřídit hromadnou objednávku. Ty lamaze hračky jsou bezkonkurenčně nejkrásnější, ovšem i dost drahé, tudíž zvažte, ale já určitě D něco objednám 🙂

zuzanka26
24. čer 2009

Markét jo jo já vím, je to moje kolegyně z práce 😉

valentynka
24. čer 2009

týýý voe, tý makrté nic neujde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

valentynka
24. čer 2009

se mě taky písmenka pletou

zuzanka26
24. čer 2009

Val já myslela, že to psal Filípek 😀 😀 😀

pismenko
24. čer 2009

Zuzu, ta martina?? 😕 😕

valentynka
24. čer 2009

markét, já to pochopila taky jako ty tu p...u. 😀 😀
myslím,že jsi v obraze 🙂

noo holky, koukám,že to nemáte jednoduchý.
naštěstí máma na mě dá, řeknu že jsem to četla a je to ok.

i když dneska přišla a že bude určitě polívčička, tak jsme hned zarazila,že polívky ještě ne,že ted bude zeleninka a bude mrkvička

valentynka
24. čer 2009

nene, Filípek je s tatínkem, jen at si ho hezky užije.

řekla jsem,že jdu na počítač a bude filípek s tatínkem,tak si ho užívá a je nějaký nevrlý ( Filípek )
manža má zprávy, tak at si je vychutná 😀 😀 😀 😀

od lamaze máme doma už dvě hračky a opravdu jsou suprové !

zuzanka26
24. čer 2009

markét jo jo, dělaly jse spolu v hotelu, ale je pravda že jen chvilku ( dohromady možná rok ani ne). Pak já už byla těhu a přestoupila na jinou pozici a ona zůstala v kanceláři až do konce. Ale znám jí 😉 tak jednou do měsíce máme srazík se všema matkama z práce ( bylo nás 5 těhotných)

zuzanka26
24. čer 2009

my máme světlušku Freddie a štěkajícího psa, který nám zrovna neštěká 😠