Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
7. črc 2009

máme tuhle http://www.finesa-hk.cz/autosedacky/autosedacky...

Zajdi, mně malá taky pořád v bříšku škytala... teď je to tak jednou za 2,3 dny, ale první měsic 2x denně 😒

zajdla
7. črc 2009

No právě,Lucka taky pořád škytala a z toho byla pořád poblinkaná.

Žirafíku ,my máme taky chicco.Mám ji v albumku.Máme ji teda ještě s tím autofixem. 😉 Ale už má taky svoje roky,ale vydrží. 😀

zajdla
7. črc 2009

Val tak to je Filípek šikulka,že už sám sedí.Určitě už mu dejte tu sportovní verzi.Bude spokojený,že vidí ven. 😉 😀

valentynka
7. črc 2009

zajdi,posledně jak jsme byli ve městě,tak jsme se stavili na kafčo a fildu jsme dali sedět do kočáru, no nevěděl kam by se dřív otočil jak ho všehcno zajímalo a o víkendu jsme ho taky na chivlku posadili, takže už vytáhnu tu vložku a vyperu to a přestavíme na sporták 🙂

tevina
7. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Tomáš už je doma z práce a už odjeli s tomíkem na zahradu,já vařim.Tomáš si poručil omáčku tak bude UHO a asi s rejží.

Baru pěkná fotka v pase 😉

tevina
7. črc 2009

Jo holky začínám adámka zvykat na naší stravu,no zvykat 😅 jemu to šmakuje víc než ty dětský příkrmy.Včera měl kuřátko s bramborem,omastila jsem mu to trochu máslem a k tomu broskvový kompot a jak mu to jelo.Dneska mu dám asi taky trochu tý omajdy,uvařím mu ktomu těstoviny.Dosolím to pro nás až mu odeberu jeho porci.

zajdla
7. črc 2009

Tevi od roku už můžeš solit.Dětičky pak už tu sůl potřebují.Když to nebudeš vyloženě přesolovat,tak už může baštit ,to co vy. 😀 😉

zirafik
7. črc 2009

holky, neznate odsud misicku? Měla taky zamlklý potrat, pak dlouho nemohla otěhu a když to vyšlo , 10.5. pozitvní těhu testík, tak zas vyšlo špatně projasnění šíje a krev ☹ ... chuděra, ta si taky užívá 😢

pismenko
7. črc 2009

No to není moc dobrá prognóza 😔 😔

zajdla
7. črc 2009

Chudina,tak ta si to teda vyžírá.Ono se říká,že je NT přesnější než TT.Nechci být špatným prorokem,ale když jim to vyšlo špatně i z krve i z UZV,tak to má velmi špatnou prognózu. ☹ 😒

zirafik
7. črc 2009

je to síla, co osud přichystá ☹ ☹

tevina
7. črc 2009

jo zajdi trošku osolený to má,až mu uberu tak tam hodím ještě 1 masox

lucianas
autor
7. črc 2009

Zajdli, díky za tip. zítra budu mít cestu do DM , tak se tam stavím. A na ten přebalovák mi zatím neodpověděla, tak snad jen nemůže k netu. .... jinak jsi opravdu šikulka, jak to zvládáš všechno tak rychle mít udělaný.

Těhulko naše, ahoj. Pravda, Paviska tu nebyla hodně hodně dlouho. Snad nás přijde brzy pozdravit.

Žirafík, sedačka je pěkná. A pokud je i nejvíce bezpečná, tak to je super. I když ta cena opravdu nic moc, ale není nad zdraví dítěte, že?

valentynka
7. črc 2009

chudinka misicka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ale pokud vyšla i špatně krev, tak to asi lepší nebude ☹

lucianas
autor
7. črc 2009

Kdy tak ty miminka jste cítili, že v bříšku škytají? Já nevím, mě to zatím nepřijde, že bych něco takového cítila.

Mišičku si pamatuji, chodí k nám na brněnky, a moc jí všichni držíme palečky, aby se to vyloučilo, ty vady, a mimi bylo zdravé. I když po utz a té krvi, no nevím. ale psalo jí pár lidiček, že někomu to vyšlo taky blbě, a mimi zdravé, naopak někomu to vyšlo dobře, a mimi zdravé. Takže člověk opravdu nikdy neví, co ta příroda a osud si přichystají.

valentynka
7. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=_wqj7Lp-17Q

tady jedno mašinkové videjko 🙂

dělám houbovou omáčku a bramborový knedlík -ten jsme vytáhla z mrazáku.

mamča už jede, bude mi dělat melír.
Filípek spinká,tka to aspon zvládnem.

ted jsme dožehlila.

manža jel do Jánských lázní dovézt bráchu s manželkou a vzal mámu taky, takže už jsme se do autí nevešli, jinak by to byl hezký výlet

tak zatím papa

zajdla
7. črc 2009

Luci já to škytání cítím asi tak 3-4 týdny. 😀

kacena00
7. črc 2009

ahojky!!!

tevi dekuju za pochvalyu pasové fotky 😀

už sem se tenhle úvaz snad naučila uvázat respektive si ho aspoň upravit s již spícím cyrduchem a je to boží, nikde mě to netáhne, cyrdik spí, hřeje mě, dýchá na mě a já si užívám toho jeho teplíčka 😵 😵 😵

jo a v pondělí sem objednaná na radiodiagnostickým odd. v ČB kvůli té své zatvrdlé kozeně tak snad to bude v pohodě

řikala sem jim dnes na gyndě že si ymslím, že je to zanedbaná zatvrdlina už od porodky zvětšila se a já na to pak na nějakou dobu zapomněla kvůli cyrdíkovejm věčnejm nemocem a za 2 měsíce už to bylo jak sádrovej odlitek, ale pro jistitu sem chtěla vyš. protože teta je po operaci karcinomu prsu

tak se na sebe se sestřičkou koukly a doktorka se ptá, z čí strany ta teta je

řikám, že otcova sestra a oni jakoby si oddechly a řikaj, tak to je dobrý

takže sem se ani nestihla leknout, jak po sobě koukly..

tak v pondělí bude další výprava

teda u té mišičky je to blbý...ale třeba se ještě stane zázrak, znám jednu kočku tady z koníka osobně a těm vyšel velice špatně UZ ve 20 tt ,na NT screen. nebyla, odběry jí udělaly pozdě a tak šla potom na plodovku, ale
strašně trvalo než vyrostlo dost z toho vzorku, aby mohli tu vadu vyloučit, takže si užila fakt velký peklo a to už hrozně dlouho cítila pohyby

no a vyšlo to dobře, do pordu teda ještě pořád nebyla jistota vše o.k nebylo a nakonec se jim narodilo zdravý, ouplně zdravý miminko

jenže...tak to většinou nebývá...kéž by, to bude dlouhých 10 dnů než tam pojedou a další dlouhý dny než budou znát výseldek...

jitousek
7. črc 2009

to teda koukám chudák holka 😢

jinak já jsem dopadla celkem dobře sedla jsem na kolo manža chudák po noční hlídal Míšu ale ten naštěstí byl hodnej a spal mu dvě krásné hodiny dopoledne co jsem byla pryč tak že si spolu poleželi .......a já jsem vletěla do lékárny s tím mím pudrem aby mě napsali co to je zač když to nejni ten klasickej aby obvodní věděla jelikoš v tej mojí zprávě od kožní je kulové bingo jen Tek. pudr .............a tak mě teda ochotně lékárnice identifikovali složení a název a já hurá k obvodní tam jsem se slíkla aby chudák viděla jak vypadá nešťasná opupínkovaná kojící mamina ...........na to konto mě píchla injekci nějakou na zklidnění svědění koukala do tabulek a že se to ve vyjímečných případech může u kojící i v těhu udělat a že Míša je už dost velikej váží 8 kg tak že nejni problém......ještě mě vyměnila dithiaden nevím jak se to píše za flonidan to je taky na zklidnění svědění a alergické kožní reakce též mrkala do tabulek a taky nejni problém snad by to mělo bejt v pohodě tak že u nás tak ......po injekci se mě teda fakt ulevuje čím dál víc teda méně to hnusně svědí ještě se večer napudruju a snad to začne zase ustupovat ..........je to síla no sice to nic neřeší zase to zaženu do těla chtělo by to najít příčinu jsem rozhodnutá zajít na tu homeopatii našla jsem si že tady v Tu to dělají dva doktoři tak že se tam asi po vejplatě vydám 😉 😵 😵 😵 😵

zajdla
7. črc 2009

JItu homeo zdar,zdar,zdar. 😉 Ten Flonidan je dobrý,tan by ti mohl zabrat. 😉

zajdla
7. črc 2009

JInak my byli venku u mojí mamky a pak na zmrzce. 😀 Teď přemýšlím,co na véču,ale asi zbytky z oběda.Nebo možná chleba ve vajcu.Uvidíme,co si Lucka poručí. 😀

zirafik
7. črc 2009

Zajdi, mňam chleba ve vajíčku bych si taky dala 😝

Nové foto 😕

zajdla
7. črc 2009

Pěkné fotečky.Malá je šikulka.Krásně pase koničky. 😉

JInak vyhrál chleba ve vajcu.už do sebe cpe 3 kousek. 😀 😀 😀

zirafik
7. črc 2009

díky, Zajdi.

Jinak hlásím návrat manželského života, nicméně 🙄 ..... vnitřní jizva po nástřihu je cítit 😒 .... snad to bude brzy lepší ... 😔

lucianas
autor
7. črc 2009

Zajdli, tak to mám ještě čas pár týdnů. 😀

Žirafík, krásné fotečky!!!!

zirafik
7. črc 2009

jj, Lucí... malá mi škytala taky tak nějak od 30tt 😉 ... ale někomu mimi neškytá vůbec 😉

pismenko
7. črc 2009

Pavli, hezké fotky, malá je šikulka 😉 😉

pismenko
7. črc 2009

každopádně já tu jizvu aky cítila dost dlouho, nebyla to přímo bolest, spíš takovej zvláštní tlak a u toho sexu to bylo stísněné 😅 😅 , ale dneska už o ničem nevím a vůbec nic nectím, takže vydrž, ono to bude dobré 😉

kacena00
7. črc 2009

chichi, já už teda taky sexala normoš 😀