Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
19. črc 2009

chris jako podle dávkování na krabičce já se už přestala řídit, páč já z toho akorát byla na nervy, jak malej je hluboce pod limitem (teď přes den větš. 120, někdy 90 ml, a na noc 150)

já nevim, nerozumim tomu, ale prostě co dítě to origoš...a navíc je kája docela čára na to, že je malá, cyrilek je starší a kratší než ona

valentynka
19. črc 2009

no já taky nejedu podle krabice, bo by to bylo strašně hustý, dělám ji ridší, dávám tak o lžíci méně

jdem se kupať a pak papkať 🙂

mějte se hezky papa

kacena00
19. črc 2009

hm, paní radka je fajne obchodník, něco podobnýho jako ta, u kt. sem si objednala hrazdičku, sice mi přišla rychle ale o tu reklamaci sem ji taky neustále musela uhánět jako kráva a tzaky nebyla schopná se zmínit do mailu větou jak to bude, v pátek sem se nasrala a taky jí napsala mail, že se blíží lhůta, kdy mám již nárok na peníze a najednou mi hned ten den došel mail že hrzadičku pošle, že jí to psolal dodavatel, jen MMB, tak si pohrávám s myšlenkou, že jí tam taky napíšu hodnocení, pchá

zajdla
19. črc 2009

Vodní kámen se odstraní z hrnce,když tam vyvaříš ocet.smrdí to teda,ale pak se ¨nebudeš bát v tom něco uvařit.

JJ hodnocení holky pište na MMB.Když tam mají víc negatovních hodnocení tak jí můžou i zablokovat. 😉 A je to aspoň pro ostatní mamky,aby se taky nenachytaly. 😉

tevina
19. črc 2009

Baru děkujemeee 😵

Na paní radku jsem koukala a má tam pár negativních hodnocení,takže pozor na ní 😠

Holky adámek pije pořád 120-150ml mlíka,víc do něj prostě nedostanu,kaši mu dělám ze 150ml vody.

kacena00
19. črc 2009

holky, tak sem si na tu cyrilkovu pusu posvítila a klubou se mu obě dolní jedničky

včera sem tu totiž celej den nebyla, hlídal michal a malej spal nezvykle krátký úseky, tak sem si řikala, že hlídal, jestli se objevim, jenže to dělal o dnes - dobu -2měsíce např už má prsty v puse a slintá

no tak sem si řekla, že se mu kouknu do pusy a řekla bych, že ty dva mini bílý flíčky v dásni sou priosvítající zuby, večer sem ho měřila a má po odečtu 37.1 takže sem zvědavá jak ty dva zuby ustojí..

jo a ta moje paní obchodnice je eva, číhnu na ni asi pozejtří, zejtra pojedeme pa, jestli nebude cyrilek horečkovat za kamarádkou

kacena00
19. črc 2009

tak brou, já si jdu dát pivko a dělat rodinnej večer, jo a už mám druhý popordní krámy 🙄

pismenko
19. črc 2009

Já mrkla na chalupáře a chystáme se do postele.jsem se zase zasmála, mě to i po tolika letech bere a příjde mi to fakt vtipný 😀 😀 😀

janda79
19. črc 2009

Ahoj holky, po delší odmlce se zase hlásím.
Máme se fajn, holky jsou bezva, největší radost mám z toho, jak se mají moc rády. Nejkrásnější je to ráno. Já jsem dostala první MS, trvalo to celkem dlouho, asi deset dní. Musím tedy říct, že bych se bez ní klíďo momentálně obešla... 😀 . Objednali jsme si dovolenou v Itálii, moc se těším, tam jsme ještě nebyli, co máme děti. Jsem zvědavá, jak se holky budou hrabošit v písku. Míšenka se celé dny rochní v bazénu, když je na to počasí. Je opálená jako cikáně. Verda se taky koupe, ale v lavoru a moc se jí to líbí. Už jí kaši, ovoce, zeleninu, maso, kukuřičné křupky a je pěkně buclatá. Nejraději bych jí už udělala normální krupicovou kaši z mléka, ale dr. říkala, že kravské mléko ne. No a my jsme na tom vyrostli. Ty kupované kaše jsou pěkně drahé. Jinak zeleninu vařím a dávám si to do mrazáku, to je super. k vánocům jsme koupili v Tescu parní hrnec za 500,- a v tom dělám všechno najednou. jsem s ním moc spokojená.
tak mějte se krásně, užívejte si léta a nehněvejte se na mě, že sem chodím tak málo
😉

zirafik
19. črc 2009

kuk 🙂-

Jandi, tak to se máte, že už rajzujete na dovču 😵 ., Ten parní hrnec by se mi asi taky líbil 😵 ... co všechno v něm vaříš? Je supr, že vitamínky se asi víc udržej, při tomto způsobu vaření 🙂

Jinak hlasuju pro přesun na rodinu do uzamčeného tématu, neb mně tu taky pár lidí vystopovalo 🙄 🙄 ... tímto je zdravím a přeju příjemnou zábavu při čmuchání a čtení cizí konverzace 😝 ... no když jinou zábavu doma nemaj, tak prosím........ 😀

pismenko
20. črc 2009

zdaréééééééééééc

tanuki
20. črc 2009

ahoj, na já kaši dělám z vody a pak tam frknu trochu másla..jo a kupuju countrylife prosnou,kukuřičnou,rýžovou,pohankovou..a 300g stojí jen 32Kč, když jsem to porovnávala s jinýma nemléčnýma, tak je i levnější (sunarka má 200g za 40Kč..)
My možná vyrazíme k moři v září, ještě uvidíme 😅

Jo, kdo máte blízko dětské HM, tak tam mají kloboučky za 20Kč 😀 A v Ikei měli zas slevu na fritovací vložku na ten jejich hrnec- ze 199na 59 😵 tak to používáme jako parní hrnec..

zajdla
20. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno. 😉

zajdla
20. črc 2009

Jandi moc zdravím.Taky bych jela někam k moři,ale letos z toho nic nebude. ☹

Parní hrnec by se mi taky líbil.Už jsem nad ním hodněkrát přemýšlela.Tak uvidíme. 😉

Jdeme s Luckou na očkování,to bude zase řev.Ach jo.Ale mělo by to být dlouho poslední očkování.Tak uvidíme.Musím ještě zkouknout očkovací kalendář.

tevina
20. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Holky nevíte jestli je na některých stránkách předpověd počasí na víc než týden dopředu?

tevina
20. črc 2009

To mně mrzí,klobouček za 20 bych brala,ale tady v tom prdelákově nemáme nic 🙄

tevina
20. črc 2009

Zajdi 37tt 😕

Myslíš že se malá ještě neotočila?

zajdla
20. črc 2009

Tevi určitě ne,protože krásně nahmatám její hlavičku pod žebrama.A nožkama se mi odráží od těch pánevních kostí. 😠

zajdla
20. črc 2009

Do poradny jdu zase ve čtvrtek a pak už bych měla dostat papíry do porodnice a jít se domluvit na toho císaře. ☹

tevina
20. črc 2009

Zajdi ale zase to budeš mít bez porodních bolestí a stahů,to je taky trochu útěcha ne?

pismenko
20. črc 2009

JJ, bude to aspoň fofr...musíš na tom hledat to pozitivnější 😉

tevina
20. črc 2009

Jinak taky hlasuju pro přestěhování diskuse někam kde jde zamknout.

zuzanka26
20. črc 2009

ahoj holky,
my měli v noci pláč, který nešel utišit a teplotu 37,9 po odečtu, teď vypadá v pohodě no ale nevím 😖 to je teplota kadžý měsíc nebo co ach jo. 😖 tak uvidíme co se z toho vyklube.

Tevi já myslím, že když se to zamkne, tak pak už tam nesmí vůbec nikdo, tady je to všude přece veřejné 😕

zajdla
20. črc 2009

Tevi já bych raději rodila normálně,než pak to hojení té jizvy.Chceme s malou do termálů atd.A s tou jizvou budu mít strach.
Sice jsem měla bolesti u malé 23 hodin,ale dalo se to vydržet.Takto to bude všechno horší. ☹

janda79
20. črc 2009

ahoj!
v parním hrnci uvařím všechno pro malou. pro sebe tam dělám pangase, brambory, květák, vejce. hlavně to využívám pro malou. všechno to pokrájím a za chvilku je to hotové. potom to pomixuji nebo pomačkám, nandám do mističek nebo sášků a šupnu to do mrazáku.
už jsem to vymyslela. uvařím krupičku ve vodě a pak tam přidám sunar, to by šlo, ne?
Tanuki, kde kupuješ ty kaše?
Co se děje, že se chcete stěhovat?
Hm máme asi půl hodiny jízdy a kloboučky by se mi hodily.
Ikea je daleko moc, ale jak já bych tam potřebovala jet!

zuzanka26
20. črc 2009

Zajdli tu jizvu schováš do plavek, ono to není tak hrozný 😉

janda79
20. črc 2009

mám nutkání jet do Budějovic, asi tam vyrazím 🙂
Zajdi, Zuzka má pravdu, jizva není vůbec vidět ani v těch nejnižších kalhotkách co mám

pismenko
20. črc 2009

chjo, mě se na konovi líbí moc, ale podřídím se většině 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
jandi, že se taky ukážeš 😵 😵 😵 😵
Zuzi, asi zubky, ne??? 😒 😒

zuzanka26
20. črc 2009

Ahoooj Markét.... no doufám, teď už spí, to zase bude spaní na 3x přes den a to jsem to chtěla už zkrouhnout na dvakrát, aby byla večer unavená a neřádila. No dneska si netroufám, nechám jí co nejvíc odpočívat.

Kdepak je Jíťa?

pismenko
20. črc 2009

Holky, jaký čaje vaříte prckům??Já mám 4 vzorky od Hippu(heřmánek,jablko-meduňka,malina-šípek a nějáký relaxační) a ve všech je cukr 😠 😠 😠 😠 😠 Tak jako nevím, jestli to mám malé dávat, chtěla bych nějáký bez 😒