Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
28. črc 2009

Val, ty už máš víc než 10tis.příspěvků 😕 😕

valentynka
28. črc 2009

no vidíš to, jak jsme aktivní 🙂

píšu ještě do jedné diskuse

jéé já už tu na koňovi budu 2 roky, tývoe, toto utíká teda

lucianas
autor
28. črc 2009

Žirafík, tak Kristýnka krásně spinkala, jak tak koukám. Snad jí to dlouho vydrží!!!! Ten koupák musel být super. Zvlášť, když se tam malé tak líbí.

lucianas
autor
28. črc 2009

Val, tak snad si to perfektně užijete. A kdo bude hlídat malého? Nebo ho berete s sebou?

valentynka
28. črc 2009

Luci, Filípka bereme sebou.
postýlka je tam zajištěna 🙂

lucianas
autor
28. črc 2009

Tak snad se mu tam bude taky líbit. 😉 Je fajn, když takto myslí i na ty dětičky.

valentynka
28. črc 2009

🙂 to jo 🙂
ale jsme moc ráda,že jedem s ním, bude to hezké a taková naše první mini dovolená 🙂

pismenko
28. črc 2009

!!!POZOR POZOR TOTO JE VÝZVA PRO VŠECHNY JIHOČECHY!!!

vypadá to, že s největší pravděpodobností se tam budu pohybovat od 21.-24.8. je to od pátku do pondělí, takže by pro mě byla ideální třeba sobota nebo neděle.už jenom vyšperkovat to místo a počasí.

Holky, myslím, že Chris psala něco o 7.5 kg asi před týdnem, takže malá bude mít pomalu píš k 8 😕 🙂

zajdla
28. črc 2009

Val dneska upeču masíčko a večer chce malá pizzu,tak se už obě na to těšíme. 😀

U nás pařák jak pras..Sluníčko svítí,manža dělá plotek.Zítra budu zavařovat bednu broskví od kamarádky.korát to vyšlo,že je manža doma,tak mi pomůže.
Příští týden jde malá na prázdniny ke tchýni.Holky ona nebyla nikde dýl jak na noc.Já se asi zblázním bez ní.Bude mi smutno. ☹

kacena00
28. črc 2009

holky prosim prosim, nemáte nějakej fajne recpet s cuketama a nebo s patizonem? děkuju, teď jdu s cyrilkem uvařit rizoto

zajdla
28. črc 2009

Baru cuketové zelí?
Nebo cuketovou buchtu. 😉 ?????????

zajdla
28. črc 2009

Patizon my jen smažíme na řízek.

zajdla
28. črc 2009

Zelí:nastrouháš na hrobém struhadle,podusíš cibulku,přidáš tu ceketu.Osolím,okmínuji,trošku vegety,pak můžeš zahustit,ale nemusíš.Kamarádka tam dává i ocet,já ne.Pak jen brambory a malé jsem tam povařila i kuřecí masko. 😀

tanuki
28. črc 2009

hm, tak to asi zas bez nás ☹ my jsme v J.Čechách 3.-14.

pismenko
28. črc 2009

škoda Tanu, to se mineme o fous 😒 😒

tanuki
28. črc 2009

no uvidíme, třeba se na chalupu dostaneme 🙂

nemo1985
28. črc 2009

😲 Ahojky

Tak dnes jsme vzhůru s malým od 6h.

Usnul mi před 11h, já ted oběd připravuji.

Od rána zataženo a prší, počasí na spaní 😠

Jinak včera jsem objednala chodítko malému 🙂

zirafik
28. črc 2009

holky, my uvažujeme zda nejet do Jižních Čech, neb známý tam jsou na vodě, tak bychom se za nimi jeli podívat a přespali ze soboty na neděli někde v penzionu kolem Č.Krumlova, ale uvidíme dle počasí a nálady 😅

christla
28. črc 2009

Tak jsme tu. jen v rychlosti. Máme 7580g. 😅 doktorka se setrou zděšeni.... Jo a máme naušnice. Musím běžet, malá pláče..... 😢

lucianas
autor
28. črc 2009

Kači, a co tak z cukety udělat bramboráky , resp. cukeťáky? .... dáš jen to co do bramboráků - sů, pepř, česnek, majoránka, mouka, vajíčko, nastrouhané cukety bez vnitřku? To jsem dělala minulý týden, a manžel si nemohl vynachválit. A nebo vyloženě jen usmaženou cuketu, nebo tu buchtu z cukety, nebo zapečenou třeba ze sekaným masem.

kacena00
28. črc 2009

jo, luci, obalenou jako řízek sem to měla před nedávnem a cukeťáky sem dělala loni, manžel byl taky nadšenej, ale mě to zase tak nejelo, páčto bramborák je bramborák 😀
to asi nakonec zavařím jak čalamádu, ačkoliv kdy?..no ale je fakt, že najíždím na fungl nágl novej režim a po obědě bych na to časík mohla mít

jofka chris a kolik měří????

christla
28. črc 2009

Kačí, měří 65 cm.

Řešíte cukety, jo? Já je mám ve špajzu taky a nevíc, jak je udělat, tak udělám cukeťáky. 😉

rintintyna
28. črc 2009

čau kočky, Lucíku, mohla bys mi prosím ten recept na cukeťáky rozepsat trochu podrobněji do IP, jsem motovidlo, vlastně jsem nikdy nedělala ani bramboráky 😔 ale včera jsem udělala dobrou buchtu s jostou 😅 akorát na ni nemám vůbec chuť bo je mi jasné, že je kyselá jako bžďour 😨

kacena00
28. črc 2009

hzm..tak to je i dlouhá...náš skřítek má 61 cm... když sem si dělala ty růstové grafy tak je na nejnižším percentilu...si ho budu muset pohlídat, no a tím pádem se mi zdá, že je kája souměrná, protože náš piňďa má 61 cm a necelejch 7 kilčo už teď asi, a nikdá se nad ním nehrozili, ani mi nepřišel špekatej, tak je Kája podle mýho prostě taky v pohodě..kdyby měla o 5 cm míň, tak by to zase bylo jiný, ale takhle si nemyslím, že je to až taková potíž..

christla
28. črc 2009

Kačí, mě taky nepřipadá nějak extra tlustá. teda faldíky na nožkách má, to jo..... 😅 No dělat s tím stejně nic nemůžu, hladovět jí nenechám, berušku mojí milovanou. Jinak 13.8. jdeme na tu 1 hexa. Holky, kolik vás stála? Já jen na kolik se mám připravit.

christla
28. črc 2009

Je ale teda pravda, že už dneska jsem k té doktorce šla s nelibostí, že mě sjedou a taky že jo...... 😖 Ptaly se mě obě, jak a čím jí krmím, tak dávky jsou v pohodě, počet dávek taky a když jsem řekla, že mi spí celou noc bez jídla, tak se divily, po čem m tolik přibírá..... Prý takovou váku mívají děti tak v 10 měsících.

christla
28. črc 2009

Až půjdeme na to očkování, nechám Káju orientačně zvážit. No, přibrala 2 kila za 6 týdnů a to je prý opravdu hodně.... 😒

christla
28. črc 2009

Jo a dostaly jsme doporučení na rehabilitaci, dotorce se nelíbí, jak Kája (ne)pase koníky. Ona mi fakt poslední dobou připadá líná a nechce tu hlavičku zvedat. nebo jí zvedne na chvíli a pak si jí položí. takže jako by toho nebylo málo, ještě jí budu mučit nějakým cvičením. 😒

lucianas
autor
28. črc 2009

Týnko, podrobněji ti to moc nerozepíšu, vše je podle chuti. Těsto by mělo být takové hustější, aby se z toho dobře tvořily placičky. Česneku na jednu cuketu jsem dávala zhruba čtyři , pět stroužků, jinak všeho tak přiměřeně. Možná na recepty.cz by byly přesnější dávky. Ale já to mám od mamky, a ta to dává taky od oka.

pismenko
28. črc 2009

Chris, hexy jsou zadarmo.
večer dočtu, mám fofr 🙂