Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
10. srp 2009

Holky, já jsem vemeno 😀 😀 my jdeme na tu váhu až ve středu, jsem špatně mrkla na datum 😅 😅 😅

zirafik
10. srp 2009

hoj 😕 holky, tak my dneska byli v Pze za býv.kolegy 😕 , malá byla hodna a furt se smála 😅 , všichni chválili a maminka rostla a rostla 😀 😀

Vítám Lindušku doma 😵 😵 . Je to pěkný puclíček 😵 . Zajdi věrim, že to zvládnete 😉 , jste holky šikovný 😉

Týnko, děláte nám radost 😵 s tou tvojí holčičkou 😅

Márkét, nejni ta fábula odsud? http://www.eshopbaby.cz/katalog/fabula-plus-jid...

zirafik
10. srp 2009

🙄 🙄

zirafik
10. srp 2009

první 😀
dítě to zalomilo až ve 22,30... aspoň,že manža vyžehlil 😵

jitousek
11. srp 2009

http://www.detatko.eu/Zidlicky/

tady od tud ji máme Markét tu idličku

jinak bré ráno 😉

pismenko
11. srp 2009

Ahojky 🙂

Jitu díky 🙂 🙂 A to je jenom na dobírku??nebo jak jste to platili vy??

jitousek
11. srp 2009

no právě že v tej době to byl nejlepší cena na celém internetu tak jsme ji brali od tamtud a bylo to jenom na dobírku PPL nám to přivezla a já jsem k tomu ještě brala termotalířek s příborem k barvě židličky za 150 😎

koukala jsem že žirafka našla teď levnější tam když jsme to kupovali my byla ještě dražší no tak že tak 😉

jitousek
11. srp 2009

no a to co našla žirafka je asi nejlepší kup jelikoš tam dostaneš ten termotalířek ještě k tomu zdarma píšou že je součástí no vidíš to někdy se vyplatí váhat a čekat 😉 😎

valentynka
11. srp 2009

ahooj holky,

ten bazén mamča koupila v kauflandu jen za 250,- 🙂 a moc se filípkovi líbí, jak má chobot,tak se na to zespodu napojí hadice a stříká to.

holky, Filípek to taky tak měl, prostě na ty jejich hlavinky jsou to mooc velké zážitky, hdoně lidí, změna prostředí a oni se s tím musí poprat ,prďáčkové malí 🙂

Baruš, třeba jen bumbla málo,že byl zasycený a to teplo a tak, třeba dneksa zase bude papat víc.
Kdyby jsi kojila,tak taky nepoznáš kolik toho vycucal,akorát na tom příkrmu.
ale tak jako člověk někdy nemá chut a hlad,tak i to miminečko si myslím 😉

valentynka
11. srp 2009

žiraf ??? manža ti žehlíjoo??

no tý voe, tak to je hustý.
to i kdyby tady byl celý obývák pod haldou prádla,tak to rozhodně neudělá, i když před lety si musel žehlit 😅

jitousek
11. srp 2009

já se omlouvám ale včera jsem už nebyla na netu jelikoš jsem měla práci žehlení a byli jsme venku a večer jsem na net už nešla 😎

jitousek
11. srp 2009

http://www.eshopbaby.cz/katalog/fabula-jidelni-...

to jsem teda blázen ale na těch stránkách co našla žirafka jsou dvě ceny 😕

pismenko
11. srp 2009
pismenko
11. srp 2009

Zuzce vše nej k svátečku 😲 😲 😲 😲 😲 😲

pismenko
11. srp 2009

kde jste 😕 😕

endlessblue
11. srp 2009

Nazdárek holky,
tak tady nám leje.. .chjo. ☹

Navíc manža odvezl kočárek k reklamaci (praskla dole jedna tyčka)... takže jsem dneska bez kočáru. Asi na měsíc nám půjčí jiný, než se to vyřeší.

Dneska jsem Julče poprvé uvařila jablíčko. No a nic no. Tvářila se kysele. Snědla asi 3 lžičky a hotovson. To už mi líp baští tu zeleninu. Jablko bylo slaďoučký, tak nevím. Zítra asi zkusím uvařit meruňku.

Holky, dáváte každý den maso? Malá ho teď měla 2x za sebou, tak asi jí dám dneska jen zeleninku se žloutkem.

endlessblue
11. srp 2009

Zuzi... též od nás vše nejlepší 😉

endlessblue
11. srp 2009

Markét, ta červená je nějaká dražší, ne???

pismenko
11. srp 2009

JJ je, je to kolekce 2009 😎 😎 Je to otázka pouze designová 😎

Já dávám maso tak 5x do týdne, ale jenom ždibec.Mám to ve to ve tvořítkách na led a vždycky kousek vyloupnu, tak půl té kostičky a je z toho cca 400ml příkrmu.Mám nasáčkované různé zeleninové mixy a k tomu ještě ošupu bramboru a je to.

endlessblue
11. srp 2009

aháá... no Doruš musí jít s dobou.. to je fakt!! Já zatím židličku neřešila... chtěla jsem nějakou dřevěnou.. ale je fakt, že tyhle plastický jsou praktičtější 😉

Markét, ty jsi nakrájela masíčko na takovýhle minikostičky, jo???? To je tak 1,5x1,5 cm ty formičky na led, ne???

Malá měla králíka a tam měla dva takový kousky3x2 cm a měla to jen na 2x 😕

kacena00
11. srp 2009

petruš já fakt čumim, že až na to, že kuba přes den nespí, ale je v pohodě a neječí kvůli tomu a dokáže si hrát, kdežto naše telátko si drsně vyžaduje spánek, jinak je protivnej a hrát si sám nebude sou nemlich to samý!

tos mě celkem uklidnila, já totiž už dneska chtěla brečet, příkrmy odmítá, teď mu je nedám třetí den, protože chci docílit aby byl zase zvědavej, a pomalu abych ho zase zvykala i na mlíko, dnes se to opakuje..

v noci tak 100 aby se neřeklo a ráno sem mu dávala po 3 hod, a vypil 60 ml...po další hodině už teda měl hlad..zřejmě se mu natahuje interval, jenže on to má takhle ze dne na den, jako to měl ve 3 měsících, já než to pochopim...ještě minulou středu sem jela za dvěma kamarádkama do Táb. a to by se vzteky poprděl, kdybych jeho obvyklou svačinku po 2 hodinách mu dala až v táboře a tudíž by to bylo cca po 2,5 hod. a uběhnou 2 dny a všecko je jinak po 3 je zbytečně brzy..tak jen doufám, že ten příjem bude vyšší..

no uvidíme, snad se zajedeme do novýho režimu a jestli tohle odmítání jídla bude trvat, tak se stavim u doktorky na převážení

jo Peťo jinak mě řikala s tím masem, že právě jak se víc pohybujou, tak jim narůstá svalová hmota a proto se potřeba bílkovin navyšuje, rptoo by měli i to masíko dostávat.. jenže když do těch našich smradů nedostaneme ani mrkev, tak je to těžký

Market tvořítko na led zakoupim, supr nápad 😉

kacena00
11. srp 2009

taky by mě zajímalo, jak si to s tím masikem udělala? nějak si to namixovala a pak to naflákala do těch tvořítek?

pismenko
11. srp 2009

Nene, normálně jsem koupila kuřecí prsa, řádně umyla o očistila od těch blanek a tůstalo mi čisté masíko.To jsem nakrájela na malé kostky a ty jsem nacapala do těch tvořítek.třeba se do jednoho ◘ vlezly dva kousky masa.No a to jsem prdla do mrazáku a vždycky si jenom vylupu kostičku, kterou povařím se zeleninou a brmaborem a umixuju pak společně.

kacena00
11. srp 2009

ajo ták, dík za radu, cyrdis pláče, tak zase valim, pa

pismenko
11. srp 2009

Jo a ještě jeden tip pro ostřílené příkrmářky:koupila jsem Doře od Sunarky sušenky 6+(btw jsou moc dobré) a vždycky jí dvě nebo tři rpzbiju do odpolední přesnidávky a je to super svačinka.Dala jsem ji i jednu žužlat jenom tak, ale to je ještě moc nebezpečný 😅 😅

zuzanka26
11. srp 2009

ahoj holky,

moc děkuji za přání, člověk to ani nevnímá, že má svátek 😅
teď vyvařuju pro Sárinku, dneska má taky bezmasý den, tak má b ramboru, mrkvičku, cuketu a květák se žloutkem 😉

endlessblue
11. srp 2009

Já mladý vždycky navařím na 2 dny dopředu. Takže má vždycky 2x to samý a pak změním repertoár 😀 Ani nevím, kolik jí toho příkrmu dávám.. nějak to nepočítám...a tak do hodiny ještě dokojím.. ale zajímalo by mě, co by měla zbaštit, aby to nahradilo celý kojení 😉

Trochu mě zaráží, že mladá nechce to ovoce. Jen asi 4x měla přesnídávku kvůli bobanům a tu snědla, ale mnou uvařený ovoce nechce 😠 Třeba kdybych to nastavila těma sušenčičkama 😀
Ségra teda dětem vždycky uvařila vývar z vloček a dala do toho trochu Sunaru a šupla do toho ovoce. Vyjde to levněji než tyhle kaše. Uvidím.... možná vyzkouším.

Joo, a jen se trošku pochlubím naším skřítečkem 😀 😀 😀 http://verkuc.rajce.idnes.cz/18._Prvni_dovolena...

pismenko
11. srp 2009

Ta Julača je celej taťka 😵 😵

pismenko
11. srp 2009

Julča teda 🙂 🙂

endlessblue
11. srp 2009

fakt jo???? začíná mi to říkat čím dál tím víc lidí 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀