Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
26. zář 2009

dík Val,no myslím že už bylo fakt na čase,ve 14 měsících 😨

Taky jsem se dočetla že se tu má stavit Paviska,už víte co je s nima,že sem nechodí?

tevina
26. zář 2009

Já teda ted taky moc nechodim na počítač,co začal tomík chodit do školky,tak nemám vůbec čas.Ráno ho musím odvést,pak musím pro oběd do jídelny na půl 11,pak rychle domu,to už mi skoro usíná v kočáru,když spí tak uklízim ten brajgl co je tu od rána,pak zas pro toma do školky.A ted ještě 2x týdně chodíme na fotbal,no je to fakt záhul 😅 Ale baví mě to...zatim 😀

valentynka
26. zář 2009

vůbec nevím co je s paviskou,tak snad příjde a písne

jdu pro filípka do vany, koupe se s manžou

jitousek
26. zář 2009

jeeeeeeeee my máme nové miminko no to je bájooo já koukám jak blázen 😕 no to je fofr broučkovi už asi bylo těsno a nebavilo ho to v bříšku a chtělo se mu ven no tak to se teda těším až přijdou z porodky a pověděj nám podrobnosti ........gratulaceee Danečku buď rád na světě a dělej mamce a taťkovi jen a jen radost 😵 😵 😵 😵

dasulag
26. zář 2009

Tak Lucce včera praskla voda. Bližší onformace Vám napíše Lucka až bude doma nebo pokud mi dá nějaké info a svolení, tak prostřednictvím mě.

Hlavní věc je, že jsou v pořádku.

Jsme strašně rádi, že vše dopadlo dobře. Včera když mi ráno Lucka ráno volala, že jí praskla voda a byl to pro mě opravdu šok.

jitousek
26. zář 2009

teda dasulag jsi hodná že nás informuješ zrovna dneska jsem na Lůcu myslela a říkala si že už to má za pár ale že už má mimíska to by mě ráno ve snu nenapadlo 😅 .....hlavně že je vše OK to je důležité 😎

pismenko
26. zář 2009

Jupííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 Moc moc s Dorotkou Danečkovi gratulujeme 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a mamince s tatínkem takééééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂

zirafik
26. zář 2009

jééééééé to téda čubrnim

dasulag - díky moc za info.. 😉 Když budeš mít svolení, tak zas napiš, jsme děsně zvědavý tety koníkovky 😝 ... jo a vyříď lucce, že jí i Danečka moc moc zdravíme 😵 ...

jsem z tohu totálně v šoku. 😕 .. fakt nechápu 😕 😕

rintintyna
27. zář 2009

čau kočky, už jsem Lucce psala. Noo máme tu v Brně asi divný vlny, bo je to z Brněnek už druhá, co porodila o měsíc dřív, ale jak už tu bylo psáno, hlavně, že jsou zdraví a v poho 😵 Jinak k těm pejskům ještě, včera jsme o tom mluvily s mámou, bo v našem okolí je poslední dobou neurékom případů takových. Nějak jsme se shodly, že to souvisí se vstupem a přípravou země na věk Vodnáře, že je pro zvířátka nachystaná příhodnější inkarnace a proto tak často teď odcházejí do nebíčka. Bolest to nezmírní, ale tak nějak jsem se s tou myšlenkou chtěla svěřit 😔

jitousek
27. zář 2009

dobré ráno,
rinti to je pěkné vysvětlení 😵 ale možná bych k tomu přičetla i životní styl i nás lidí všechno je hektické stresující a především stravování naše i zvířátek ........otec nemoci je neznámí a matkou je vždy potrava ........myslím že rakovinou všeho druhy trpí spousta zvířat i lidí ..........tedy předpoklad má každej je otázka CO ty buňky dá do pochybu .....i když je pravdou že pro naše čtyřnožce chceme jen to nejlepší je otázkou jestli to nejlepší jim opravdu člověk dá do jídel pro psy rozemelou kde co ........no a pro nás lidi to není o moc lepší asi ☹

jitousek
27. zář 2009

jesli by to souviselo jen s inkarnací a zvířátka by se chtěli inkarnovat do lepších druhů to by asi vymřeli 😎 vždycky musí bejt někdo ve zvířecím světě a někdo v člověčím každej podle zásluh 😵

jitousek
27. zář 2009

a ještě jedna poznámky filozofická 😕 😎 ?
Je otázkou jestli pes by se uměl vědomě inkarnovat jestli by jako věděl že se chce narodit v lepším zrození 😎 ?
Podle mě já teda osobně o svých inkarnacích nevím nic ☹ 🙂 vědomě to uměj jen velcí mistři třeba Milarepa a podobně 😎

jitousek
27. zář 2009

tak to jen tak jsem rozvinula filozofické okénko 😵 😵 😵

rintintyna
27. zář 2009

to určitě nebylo mým cílem, rozvinout zde filozofickou debatu, i když jinak filozufuju ráda však víte 😅 jen jsem chtěla potěšit a nějak se to zvrhlo možná 😔 na druhou stranu to určitě nebylo mišleno jako klišé, víte, že se o tyto věci zajímám a to dlouhou řadu let. Tak hlavně, budeme držet palce, ať vyšetření dopadnou, co možná nejlépe a pejsek je tu ještě dlouho s námi 😲

pavis
27. zář 2009

Ahoj holky 😀
snad si me jeste pamatujete 😉
Beruska mi psala tu bajecnou zparvicku, tak jsem se prisla pokochat novinkama a koukam, co jich tu je!
Rinty 16tt, to je uplna parada! 🙂
a gratulace vsem miminkum, Honzikovi od Helicka a ted i cerstve Daneckovi, vzal to trosku hopem ale hlavne ze jsou v poardku. Asi si chtel jeste uzit teplicka a ne se narodit do destiveho i rijna.
Srazik se vam teda pekne vyvedl 😀 bozi fotecky, deti rosou jak draci 🙂
Tez gratulace Adamkovi od Tevi k samostatnemu chozeni, me to prijde docela fajn pro mamku, ze si mimi da s chozenim na cas.
Anicka strasne dlouho chodila za ruku, a to bylo priserne na moje zada, presne o 1. narozeninach se pustila a zacala chodit uplne sama, a odmita se vozit (to ji moc nebavilo nikdy), vodit za ruku -musi proste zasadne chodit sama,a tam kam chce ona a me uplne ignoruje, takze nam jakakoli cesta (vychazka, nakup) dost trva... 😀
Co jsme predelali pokoj pro hosty na pokojik pro Anicku, tak mame pocitac v kuchyni na stole a je vetsinou vypnuty ☹ , taky A. da dost zabrat, porad chodime na nejake aktivity, jelikoz se doma se mnou nudi,tak uz bohuzel nemam cas na konika, musela jsem omezit i nejktere dalsi sve oblibene aktivity 😠
Ale myslim na vas, a nekdy se mi o vas i zda! 😀
zatim pa, zkusim jeste nakouknout, az tu nekdo bude 🙂

rintintyna
27. zář 2009

Jééé Pavisko, to je paráda, že jsi se ozvala 😵 na srazíku jsme na Tebe vzpomínaly, jak se asi máte, jak se vede. Říkala jsem no jo Paviska... asi pracuje na nějakém projektu. Je mi ale jasné, že Anička je momentálně projektem číslo 1. To je krása, že jste aktivní, toho se obávám do budoucna, já jsem takový povaleč, ale dítko asi člověka hezky vytrhne z letargie. JJ utíká to a ani se nenadáme a bude mít 16tt Věruška. Říkala, že se tu určitě zastaví, že nás příjdeš navštívit, tak zatím páj a pusu Tobě i Aničce

zuzanka26
27. zář 2009

ahoj holky,
my jsme včera byli za pejskem v nemocnici, strašně mě překvapilo jak přiběhl svižně k nám a jak byl veselej, prostě kdyby neměl rozřezaný břicho, ničeho si nevšimnu. Dnes si pro něj snad jedeme. Ale prognoza není moc dobrá, budou zjišťovat, jestli je to zhoubný nádor nebo ne, ale má prý i něco na plicích, tak čekáme, že asi stejně bude žít jen pár měsíců 😔
Je to smutný, protože on zrovna měl dost speciální stravu, protože trpěl na záněty močových cest. Myslím, že rakovina si nevybírá a v tomhle případě bych se i odvážila tvrdit, že to asi na stravě psa tolik nezáleží, možná u lidí víc, ale prý konkrétně Dalmatini mají špatný ty vnitřnosti.

no holky, já nikdy na psy nebyla, vždycky jsem milovala kočky nehledě na to, co lidi říkají a že většina lidí je nemá ráda. Ale pak jsem poznala manžela a měl psa a časem jsem si ho zamilovala, protože není moc typický dalmatin, je obrovský. váží 40 kilo, má jedno oko modrý a jedno hnědý a je to mazlíček, nejradši má gauč a pelíšky apod.
Takže tohle je prostě šok no ale smíříme se tím. Já jen nexhci zažít, aby byl vyhublej a trpěl nějakými bolestmi.

rintintyna
27. zář 2009

Zuzi, to je jasné, nikdo nesnese aby tvoreček, kterého milujeme trpěl. Určitě ví, že ho máte moc rádi a pomůže mu hlavně Vaše blízkost, podle toho co píšeš je to opravdu bojovník a snaží se, aby jste nesmutnili, stejně tak málá myslím vnímá, že se něco děje, ale ví že teď potřebujete podporu. Je to už velká rozumná holka. Tak hlavu vzhůru a snažte se společně užít krásné dny 😲

tevina
27. zář 2009

Ahoj Pavisko,jsem ráda že jsi se ukázala,nechceš hodit nějakou fotečku aničky,chtěla bych vidět jak vyrostla 🙂

Zuzi držím palečky s pejskem 😔

beruskaveruska
27. zář 2009

ahojky prdelky nějak nestíhám asi nemám čas nebo co 😀 😀

Pavisko jsem moc ráda, že jsi se na nás přišla podívat. Aninka je nádherná 🙂

já slibuju, že jakmile budu mít klid od doktorů tak tady budu. zítra a v úterý tady nepobudu, ale pak už na vás budu mít čas nebojte tak zatím pa pa berundy a at lítaj chlupy kde můžou - u nás néééé 😀 😀 tak se snažte někdo jiný joo tak pa a zítra si užijte toho svatýho Vencu 🙂

pavis
27. zář 2009

Zuzi, moc dobre chapu, jak ti je, ja mezi psema (spisovne by asi bylo mezi psy?) vyrostla, a opravdu je nejhorsi takova ta pomala, pliziva nemoc, kdyz vis, ze uz nic nepomuze, ☹ tak bud moc silna! A taky si myslim, ze je to presne tak rika Rinty, ze Zuzanka citi, ze potrebujete oporu, urcite to vnima. D
Tevi, fotecky dodam, snad nekdy behem tydne, zitra mam cely den maraton, dalsi dny asi taky budou narocne, nejen s Anickou, ale muj drahy slavi v sobotu 30tiny, a oslava bude u nas! 🙄 No aspon bude konecne patrit mezi nas tricatniky, ja uz 30 davno za zady a on porad jeste dvacatnik 😢
dobrou noc vsem, no Beru, u nas teda chlupy urcite litat nebudou, od utery me priserne boli zada a dneska sotva lezu, musim se objednat k chiropraktikovi, abych mohla zas fungovat 🙂

pavis
27. zář 2009

Zuzi, pardon, samozrejme jsem myslela Sarinka! 😅

tanuki
27. zář 2009

ahoj holky, děkuji za smsky, takové krásné... 😉 ahoj Pavis, to je fajn, žes zavítala, těším se na novinky a fotečky

zirafik
27. zář 2009

ahojík holky,

tak jsem tu jen na skok... včera jsme byli na výletě na Krakovci, točili tam pohádku Princ a Večernice a taky Ať žijí duchové 😅 ... je to taková nenápadná zřicenina. Byl pěkný den, tak jsme si udělali výlet. Dneska jsme byli u našich a celé odpo ťapali s kočárem po lese, takže u mladěte byla spokojenost 😵

Zdravím pavisku a těším se na nové fotečky 😵 a taky se nemůžu dočkat zpráviček o Lůce a Danečkovi 😕 😕

Beru, u nás chlupy lítaly 😅

zirafik
27. zář 2009

tak to je teda bomba 😕 😕 ...

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3951669

zirafik
27. zář 2009

😀

tak brou 🙄

jitousek
28. zář 2009

dobré sváteční ráno všem 🙂

jitousek
28. zář 2009

teda žiraf to je mazec ryflíky za 5táců 😕 pro 2holku hm no jo to je jiná cenová kategorie 😅 na to my teda fakt nemáme a asi mít nebudeme 😎

valentynka
28. zář 2009

ahoj holky,

téééda ty rifle za 5táců, no to snad není možný.
píše ,že nové stály 3300 a někdo je vydraží už použité za 5táců, no síla.

my jedem k mamče na oběd, dneska je asi jeden z posledních takhle teplých dnů.

mějte se papa

nemo1985
28. zář 2009

Ahojky holky.

Tak Lucka to má už konečně za sebou. 🙂

Přejeme Danečkovi Vše nej, hodně zdravíčka a ať dělá mamince a tatínkovi jen samou radost. 🙂

Včera jsem s ní mluvila po telefonu, vše dopadlo v pořádku, jsou oba zdraví a moc Vám pozdravuje.

Je trošku po porudu unavená, ale bude to ok.

Už se s Danečkem moc těší domů 🙂 🙂 🙂