Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
29. zář 2009

já takýýýýýýýýýýýýýý a hrozitanánskou 🙂

a už se těším na beruščino bříško 🙂

jitousek
29. zář 2009

juuuuuuuuuuuu no to je báječné beruuuuu já byla jak na trní kde jsi byla celé odpolko slíbí že přijde v 13h a ty ty ty budeš bitá to se nedělá 😠 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
29. zář 2009

my jsme dneska oslavovali první Míšánkův sváteček 😎 byli tady naši a zítra teda ještě přijdou Mírovi rodiče dnes šel děda do práce tak že nemohli tak že zítra budem pokračovat 😵

hodím nějaké foto do albíka 😵 😎

jitousek
29. zář 2009

jo a máme novinuuuuuuuuuuuuuuu 😵 užasnou 😵 😵 😵

Míšánek si dneska prvně sednul ani jsem neměla čas se s Vámo o to ještě podělit jsem dneska rozlítaná jak papír

ráno jsme strašili už ve 3.30h 😒 Míša hrozně bulí a dělá to teď už od tej doby co marodil někdy ve 2h a někdy takhle pak si pohraje v obejváku a jde se ještě spát .........jenže dnes to bylo delší pohrání až do půl páté a pak vytrapoval ještě s kojením asi 4x až do půl6 .....no ale to jsem nechtěla napsat 🙂 .....jak si ráno hrál já se zavrtala do deky a gauči v obýváku a na jednou Míša hačal 😎 ale zkulil se na druhou stranu jak hruška 😅 .......no a pak než jsme šly na tu kontrolu očkování já si nesla do kočárku peřinky a nechala ho v obejváku na zemi a přišla jsme a seděl a kouká na mě 😵 😵 😵 a odpoledne se mu to už povedlo několikráte krásně ........jde na bok a z boku se posadí a taky se začal odpichovat jak trojnožky levou ruku nechává ještě pod sebou ale strká už pod sebe kolena a snaží lézt pár dní a máme to v kapse 😉 😵 😵 😵 😵 mám radooooooost hihi 😀

kremrolka01
29. zář 2009

Jituš tak to je Míša šikulka 😉 Kuba si ještě sám nesedne, respektive nevim, protože on neposedí ani když ho sedět dám 😀 ono ve stoje je přece jen lepší rozhled 😀
a gratulujeme k svátku 😉

rintintyna
29. zář 2009

jééé Veru, ale až porodíš, tak ode mě Tě čeká pár na zadeček, bo synovec nesynovec, jsme tu byly jak na trní, ale hlavně, že se vše vyvíjí tím nejsprávnějším směrem 😵 😵 😵 Hele na moje testy do alba, taky to sílilo velice pozvolna, tak pár dní počkej a pak si udělej památeční. Hlavně se opatruj a žádný přepínání, já vím, že máš pracovitou náturu, ale přeci jen to bude chtít trochu ubrat, hmmm 😉
jéé Katy, no ono je pravda, že já jsem sice SMS dostala, ale to asi proto hlavně, že jsem teď Pražanda, jinak se myslím ani hromadné SMS neodesílaly, takže holky co tu nechodily, nevěděly 😒 odkud vlastně jsi??? Mělas to blízko?

jitousek
29. zář 2009

jinak všem děkujeme též za gratulace k Míšánkovému svátku 😵 😵 😵 😵

zuzanka26
29. zář 2009

jojo málem bych zapomněla, gratulace Míšánkovi. 😉 jo a je teda fakt krásnej, má nádherný obličejík Jitu a je to smíšek viď?

jitousek
29. zář 2009

tak jsme naházel z dnešní oslavky pár fotek 😉

jitousek
29. zář 2009

jo ju je to smíšek když zrovna neřve člověk by ani tkhle neřekl že umí šíleně řvát a když je takovejhle je k sežrání zlatíčkovej breburdínek naše sluníčko 😵 😵 😵

kremrolka01
29. zář 2009

Míšovi to moc sluší, je fakt jak panenka 😵

kacena00
29. zář 2009

hoj holky!!!
BERUUUUUU GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU mám radost 😵 😵 😵 😵 😵

písnu vám jak sme se měli na dovče...
na dovče bylo hezky, ale v PÁTEK byl řev, protže sme jeli autem a on tam usnul jen na chvíli
(on pláče v sedačce když se mu chce spát a na tu dovču sme jeli díky objížďkám - předělávaj tam silnice hodně přes dvě hodiny...on naposledy bez problémů a v pohodě usínal v sedajdě tak v 6 nedělích, od 2 měsíců už to bylo uplně na hov.. takže já kamkoliv jedu, snažim se to nějak načasovat..z plavča si nedovolim zůstat v táb. protože se naobědvá po plavání a to chce hned spát, vůbec vlastně se moc nemůžu někde zdržet, protože nás furt stíhá to jeho spaní)
- tak byl zdrblej a unavenej, v SOBOTU sme odešli po snídani - nestihnul si dát ten svůj první dopoled. spánek, jen druhej v šátku, pak už kvůli tomu hůř usínal a odpo se mu už v šátku nelíbilo, takže sobota byla děsná odpoledne a večer, nezabral jak byl unavenej, byl vzhůru skoro 5 hodin, takže večer když ho michal krmil začal najednou asi ze zoufalství řvát a volat mama mama 😵 😵 😕 , vzala sem si ho, uklidnil se a v polospánku snědl půl dávky kaše

(jestli mě fakt volal nevim, potom už to nezopakoval... 😕 😕 )

v NEDĚLI) sme teda po snídani cyrilka uložili a vyrazili až po jeho spánku, dali kratší trasu a asi třiktrát sme ho "vyvenčili" mimo šátek, takže dobrý

ovšem PONDĚLÍ - vyrazili sme bez dopol. spánku...2,5 hod. v sedačce..byl vyřízenej, chtělo se mu spát a v tý autosedačce prostě nemoh a nemoh usnout, že se první hodinu a půl v sedajdě nervozně mlátil, pobrekával, řval ale jen chvílema a tak sem si sedla za volant já, páč sem byla přesvědčená, že je to zčásti i kvůli tomu, že mě vidí a chce abych ho uspala já, chce bejt blízko mě (on jinak v autsedačce špatně usíná - spíš neusíná i když vedle něj nikdo nesedí, al už sem nevěděla coby..)
no a potom začal řvát ale táááák bolestně jak byl unavenej 😔 😢 😢 😢 , že sem za tím volantem začala taky brečet a pomalu sem neviděla na cestu...skoro po 2 hod. nakonec usnul ale já teda byla smutná jak želva, protože nevim, proč ten můj koblížeček kvůli spaní tak trpí.....celkově se jeho usínání šíleně zlepšilo, ale...jak je unavenej je zle, má velkou potřebu spát přes den a jen tak neusne když není ve svým..takže podtrženo sečteno...na jednu stranu sme byly na všechno celej den dva, na druhou stranu to bylo šíleně únavný...

ale svýho miláčka bych za nic nevyměnila. mívám stavy, že bych ho přetrhal vejpůl.. ale pak si řeknu, že on mi nic naschvál nedělá...bavily sme se o tom s michalem a skoro sem zapomněla..on to cyrilek asi podědil po něm...chudák, Michal míval stavy třeba na čundrech, kde se popíjelo, že nemohl vůbec spát, někdy to došlo tak daleko, že měl z toho několikadenního nespání halucinace...a cyrilek se chuderka moje malá neumí vypnout po tátovi...

kacena00
29. zář 2009

Míšo moc gratuluju jak k prvnímu svátku tak i k prvnímu hačnutí, seš moc velikej šikulka 😵

zirafik
29. zář 2009

ahojík, tak beru konečně jsem se dočkala ... byla jsem do 4 doma a poctivě načuhovala a kde nic tu nic .. 🙄 ... tak už jsem pomalu smutnila ... a ty takto! Synovečkové i Věrka dostanou pěkně na prdelku !!

zirafik
29. zář 2009

Baru, chápu Tě .. naše cácorka když je unavená a nemůže zabrat, tak to pak stojí za to... 😖 . Dneska jsme jeli z Plzeně a od půlky cesty řev a nic nepomáhalo ☹ ... naštěstí byl i manža, tak jsem aspoň kontrolovala, aby se nazalíkla... kdežto jedu-li sama a malá mi vzadu řve, je to psycho 🙄 .

zirafik
29. zář 2009

pan pohodář 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a pak že tygr 😀

zajdla
30. zář 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Nevím,jestli je pěkné.

Ve 4 krmení,pak se vzbudila Lucinka,že chce napít.Za 10 min se šla vyčurat a pak asi zase po 10 min přišla za mnou do ložnice.Tak spala s náma v ložnici se mnou v posteli.V 6 byla Linda tak zahleněná,že jsem ji valila dolů do obýváku odsát.Pak byla tak vysmátá a pěkně probraná,že už nezabrala.Tak tady straším. ☹
Za chvilku půjdu vzbudit Lucinku a bude se chystat do školky.Dneska se fotí,tak musí být nastrojená. 😀 Naštěstí přijde mamča a do školky ji hodí.

jitousek
30. zář 2009

já tu psala příspěvek a on se nepřipsal no to je dobré 😒

Ahojda zajdi u nás už se taky straší od půl 5 🙄

jitousek
30. zář 2009

v noci nic moc Míša sebou porád mlel jak lachtan se plácal po postýlce já chodila přikrejvat a dávat dudana a otáčet no hotovo ☹

teď tu řádí na dece

christla
30. zář 2009

Dobré ráno!
Tak my už taky dávno strašíme.

Baru, cítím s tebou, Kája mi dělá něco podobného. Ona teda nemá problém usnout v autosedačce. To kolikrát ještě nevyjedeme od nás z vesnice a už spí.Ale jkamile někde jsme, neusne a to pak je přetažená a to je teprve rodeo. Nebo třeba když jí mám nakrmit jinde než doma, tak ani nejí. Jsem z toho taky na nervy, protože my budeme muset být asi furt doma, protože cestování s ní je obtížné.....
Viz náš pondělní výlet do ZOO........

Jinak dítě se mi už hodinu mlátí v postýlce. Myslela jsem, že se nají a bude spát, ale nějka se jí nehcce, povídá si tam a hraje s hračkama. Půjdu se nasnídat, počáme do dalšího krmení a vyrazíme na dopolední procházku.

Doma je hustá atmosféra, včera jsem se s mnaželem opět chytli, ale to vám tady vypisovat nebudu, tak už vážně přemýšlím, že se snad odstěhuju zpátky k našim, kde mi bylo nejlíp..... 😔

kremrolka01
30. zář 2009

dobré ránko, u nás noc taky trága, Kuba se vzbudil když jsme si šli lehnout v půl desátý a strašil až do půl druhý 🙄 řval, pak už i když jsem ho nosila, houpala, zpívala, nic nepomáhalo, už jsem na něj byla fakt ošklivá 😔 no a ráno po šestý opět vstával, takže mám za sebou 4 hodiny spánku, no a to jsem ještě nemohla usnout jak to ve mně bublalo

zajdla
30. zář 2009

Asi nějaké špatné vlny,když ty dětičky v noci tak bambořily.

Chris neblázni.V každé rodině jsou sem tam hádky.Tím se pěkně koření ten vztah.

S tím cestováním.Lucinky byla zvyklá hodně cestovat.Jedla pořád někde na cestách.Linda už si zvyká taky.V autosedačce řve jan chvilku,pak vytuhne a spinká nebo jak říká Lucinka čučí a hledí. 😀

christla
30. zář 2009

Zajdli já vím, ale já už na to nějak nemám nervy.... 😔

Kremrol, vím o čem mluvíš, tohle mi dělala Kája minulý týden. To jsem myslela, že to nevydržím, protože jsem tímhle stylem jela 6 dní. Taky jen 4 hodiny spánku za noc. Když Kája vyvádí a já už pak nevím co sní, taky jsem na ní ošklivá a pak si nadávám...... 😔 Jenže jsme taky jen lidi.....

Tak dítě neusnulo. Jíst má až za hodinu, takže čekám zase brek z nevyspání. myslela jsem, jak půjdeme ven a ono se tam rozpršelo.

zuzanka26
30. zář 2009

ahoj, venku je fakt hnusně, taky se mi nikam nechce a já bych si měla vyřídit řidičák, navíc vůbec nevím kde to tam hledat.... ach jo.
u nás noc tak nějak jako obvykle, vzbudila mě o půlnoci, to bylo jen napít vody, ale kolem půl 1 už poplakávala furt, tak jsem jí dala mlíko, byl klid do čtvrt na 5, pak vodička, pak mě vzbudila za další hodinu, ale to jen protože různě heká, tak se jen naštěstí otočila a nechalo tmě spát do 7, tak dobrý! tohle beru jako dobrou noc.

chris vydrž s tím manželem, no nevím samozřejmě jak to u vás vypadá, jestli je to tak zlý, tak třeba by pauza pomohla.

kacena00
30. zář 2009

ahoj holky!

chris, tak já sem měla jednu dobu kdy sem michalovi furt řikala že odjedu, aby viděl jaký to bez nás je, a fakt se mi chtělo, jen to bylo technicky dost blbě proveditelný..kamarádky buď v práglu nebo někde okolo práglu, naši ve vých. čechách, jedno auto popelnice, který on potřebuje do práce, do práglu bych si autem netroufla a vlakem s krámama pro dítě na tejden?...takže jednu dobu to bylo fakt hustý a já toužila po tom se nejmíň na tejden ztratit aby se snažil a mě aby někdo taky konečně pomohl a podpořil..naštěstí už sme si trochu nastavili pravidla a tak už tu potřebu frnknout mu na čas nemám, ale taky to bylo něco...trvalo to třeba dva měsíce...možná i dýl.

holky teda ty noce sou hustý...tohle naštěstí neznám - už... ale ty dny s ním, jak píše chris, pomalu se někam bojim jet...

jo a holky kdy vám děti začaly řikat mama??? mě to furt vrtá hlavou jestli to bylo ono nebo ne? ... 😀

zajdla
30. zář 2009

Ještě,že se mě to už netýká. http://www.novinky.cz/ekonomika/180257-materska... 😠 😠 ☹ ☹ ☹

zajdla
30. zář 2009

Zuzi řidičák by se měl udělat na obecním nebo městském úřadě.Ale nevím,jestli se to už nezměnilo

Kači to už by mohlo být ono.Některé dětičky začínají žvatlat už velmi brzo.

kacena00
30. zář 2009

zuzi jak píše zajdla - úřad pod ktrerej spadáš, odbor dopravy na netu se to dá najít i s úředníma hodinama 😉

zajdi tak dík, i kdyby to byla jen náhoda, stejnak mě to zahřálo na srdci a dojalo 😀

zuzanka26
30. zář 2009

holky já nevím, říkám si, že kdybych měla v noci spavý dítě, že bych klidně měla dětí hromadu. protože si myslím, že to je základ. KDyž se v noci vyspíte, tak zvládnete i náročný den, ale když ne, nejde nic 😠

jitousek
30. zář 2009

jaj jaj koukám že dneska v noci bylo vlnobití skoro všude 🙄

mám podezření opět na rostoucí zuby a měsíc do ouplňku 😎