Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
8. pro 2009

Verun správně to děláš nic se nemá přehánět, ale já si užívám poslední vánoční přípravy sama 😀 příští rok toho s karličkou asi moc nenaděláme to se budu věnovat jí a na úklid budu prdět 😀 😝

endlessblue
8. pro 2009

Hehehe beruš... tak ty už se cítíš na holčičku, juuuu?????? 😉

jitousek
8. pro 2009

dobré dopoledne u nás hnus filajovej venku pršosněží zima je až běda dneska by psa nevyhnal ani my nikam asi nepůjdeme a budeme sedět doma za pecí 😒

holky v jste čiperky s tím pečením na to že nepeču nemám ještě nic hotového to že tu nejsem neznamená že uklízím ale spíše se věnuji Mišutkovi jsem doma sama manža je v práci a Míša vyžaduje mojí pozornost minimálně chce abych s ním byla v jedné místnosti když se vzdálím řve máma máma máma 😠 tak že nic nestíhám dělat číhá tu na mě koš vrchovatej prádla a 1000restů co jsem chtěla stihnout do vánoc udělat ale nevím nevím samozřejmě že se to nepoprdí hlavně že jsme zdraví že 😵 😵 😵 😵

beruskaveruska
8. pro 2009

Verun no zatím pindík neobjeven a 2dr. se na tom schodli tak uvidíme 🙂 moje dr. gyn je o holce přesvědčená 😀

holky valím dělat ty kuličky a salámky tak pa pa

endlessblue
8. pro 2009

moje řeč 😉

kremrolka01
8. pro 2009

a Kuba spinká, pustila jsem si vánoční koledy, houpala se s Kubou u toho na míči a on usnul 😀 tak jsem ho šoupla do postýlky a jdu hodit pračku a odžehlit tu haldu ze včerejška, vaříno mám ze včerjška špagáty a pro Kubu dnes asi hodím jen brambor s červenou čočkou, maso měl teď celej týden
večer usnul v manduce, já myslím že to byla ta žáha, mě tý kaše vyšlo nějak hodně, tak jsem si říkala že to dojím a on to všechno zblajznul, pak už spinkal hezky, vzbudil se na kojení ve 3 a pak až do 8 🙂
val jj nechávala jsem to u fotolabu, měla jsem ještě ty poukázky, tak to vyšlo za super cenu a fakt jsou nádherný

pismenko
8. pro 2009

Ahoj holky, u nás je taky hnusně, neděláme nic 😝 😝 Dora se nelepší, ale ani nehorší, tak snad to bude brzo dobréé 😒

Beruš, já bych ti karličku moc přála, je to kráásný jméno 😵 😵 😵 😵

Na úklid se chystám nevím kdy,ale musím, protože jsem koupila takové hvězdičky do oken a to by se mělo lepit na okna čistééé.... nebo ne 😀 😀 ??

kremrolka01
8. pro 2009

Markét já to lepila na upatlané a dobré 😀
Kubíčkovi se děsně líbí, takže stejně je to upatlaný všude okolo a pod tím to není vidět 😀

kremrolka01
8. pro 2009

Markét tak aspoň že se nehorší, do Vánoc už bude jako rybička 😉

pismenko
8. pro 2009

Kremrol fakt 😀 😀 😀 😀 ?? tož to mi spadnul kámen ze srdce 😀 😀

ale asi to stejně přelajznu 🙄

endlessblue
8. pro 2009

HOlky, jaký hvězdičky???? Že bych to okno taky oblepila??? Nemám zatím žádnou vánoční výzdobu.. ale nevím co bych sem dala 😅

endlessblue
8. pro 2009

Hezoučký.. a kde se to dá koupit???

Péťo.. Kubíček má stejný povlečení jako Jůlinka. Máme ho od ségry 😉

kremrolka01
8. pro 2009

měli to asi za 30 korun v tescu, je to jen taková folie, která drží na okně, sundat to jde kdykoli, nelepí to jako samolepka 😉

tanuki
8. pro 2009

Kremrol, ta první fotka je nádherná 😵
Beru, myslím, že kdyby mělo být jen jedno mimčo, je Karlička lepší 😀

endlessblue
8. pro 2009

Taky se musím pochlubit.. jakýho mám doma pomocníka 😉 http://verkuc.rajce.idnes.cz/22._Julinka_listop...

tanuki
8. pro 2009

koukám, že bušení na sklo balkónových dveří je celosvětově populární 😀

endlessblue
8. pro 2009

Hehe..tanu... jojo, lednáčci do toho mlátěj.. doufám, že malá nevezme jednou něco těžkýho a neprohodí mi to těma balkónovejma dveřma 😀

jitousek
8. pro 2009

kuk tak jsme po O venku se nám rozchumelilo ale je to mokrý no hnus ☹

christla
8. pro 2009

Ahoj holky!
Tak Kája je po obědě a je v potýlce, ale poslední dobou nějak bojujeme s usínáním, takže je to fakt na nervy, než zabere.... 😖
Já byla dneska na krvi, zítra budu mít výsledky, mám si volat a v pátek jedu na tu neurologii, tak jsem moc zvědavá, co mi řeknou.... Peru se práškama, aby mě ta záda tolik nebolela.... No je to fakt hnus.

Dneska večer jdu ke kadeřnici na melíry, manžel bude Káju hlídat, tak si aspoň odfrknu. Jinak jsme byli dopoledne v tescu, lidí všude mraky, tak jsem jen vlítla do Puntanely pro náhradní dudlíky do toho nekapajícího hrnečku od Avenku, koupila jsem ještě dva dudlíky, v tescu nějaké overálky a bodýčka a jeli jsme domů.
Dárky tak nějak už mám. Pokud možno, jsem objednávala přes net, takže klídek... Jen to ještě doladit a dárky zabalit.

christla
8. pro 2009

Dneska jsem Káje udělala k obědu opět rýži s masem a brokolicí. No, šklebila se na to a zase se jakoby dávila, protože je to na ní husté a má to kousky.... ale musí si děvče zvykat....

pismenko
8. pro 2009

JJ nějáké takové jsem taky koupila, ale v kaufu...pak to taky blejsknu 🙂 až teda umeju ty okna 😝

christla
8. pro 2009

Taky bych si udělala nějakou výzdobu, ale jak nebydlíme sami, tak se mi teda nechce..... Počkám si až do baráčku. Snad příští vánoce už budou ve svém....

pismenko
8. pro 2009

Veru, kaoukám, že juli taky miluje všechno, co jde rozcuckovat 🙄 🙄 po kom ty děvčata teda jsou...to netuším 😀 😀 dora všechno roztrhá na úplné miniaturní kousíčky a pak je to všude...a všechno rve do pusy a dneska nám vykoukla jednička v pravo nahoře, takže už máme 6 zubů 😀 😀 😀 😀 😀

Malá drní na zahradě tak si jdu dát kafe

jitousek
8. pro 2009

to se máš markét že spí na zahradě Míša už sám v kočáře bez toho aby se jelo moc nevydrží hnedka jak se zastaví tak většinou za 10 minut je vzhůru my si půjdem asi lehnout společně do hajan zatím si ještě hraje cupuje mě časopis od Lišky 😎 taky tu je bordel jak po skartovacím stroji 😵 😵 😵

jitousek
8. pro 2009

jo moc veliká gratulace k k zoubečkům 😉 my jich máme zatím 5 😵

endlessblue
8. pro 2009

šmarjááá.. a my jsme bez zubu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že to moje dítě je ve všem poslední... to nechápu 😀

pismenko
8. pro 2009

ale neboj Veru, taky si užijete 😝

christla
8. pro 2009

Holky, my jsme taky bez zubu. Když se podívám na děti stejně staré, které mají zub, tak si taky říkám, jestli je to normální.... 😅

christla
8. pro 2009

Teda, které mají už i víc, než jen jeden zub....