Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
11. únor 2010

ale jako nechci bejt škodolibá, ale prostě sem se teď fakt zasmála 😀

endlessblue
11. únor 2010

No už aby se to naučila... kouskujem týden... a jde to, ale žádnej zázrak to není. Sní toho opravdu minimálně o 3tinu míň, že kdybych to mixla 😖

endlessblue
11. únor 2010

Baruš, to jako náááááááááááám, jo?????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

endlessblue
11. únor 2010

Hele, já bych měla teď žehlit, ale fakt nemám sílu 😒 Jsou prostě dny, kdy se to od rána začne s**t a skončí to až večer 😖

pismenko
11. únor 2010

Baru, copak tě rozesmálo 😕 😕 Kaše ve vlasech je k vzteku, já to znám 😝 😝

pismenko
11. únor 2010

veru, žehlička neuteče 🙂

endlessblue
11. únor 2010

bohužel 😉

zuzanka26
11. únor 2010

já jsem se taky nasmála s tou Julčou, jak šla spinkat se slepenýma vláskama. 😀

Endy mě Sárinka bojkotuje kousky neustále. Sní rohlík, sušenky, to jo, ale jak je to v jídle, tak kromě špaget mi to nechce jíst a nebo sní strašně maloučko

kacena00
11. únor 2010

nojo veru už to tak bude ale tvůj popis neměl chybu a závěr dne- totál rezignace se zatvrdlým čírem v hlavě 😀

kacena00
11. únor 2010

market hele to já neznám, já mám děsně inteligentní a prudce spořádané děcko 😀 😀 😀

no tak já se přiznám,ž e sem začla zase zkoušet kousky a nějak to bojkotuje, to sme na tom byly v říjnu teda líp, kdepak, teď už máme vyčuránky 😀

endlessblue
11. únor 2010

Nóooo, hlavně že jste se pobavily, no ne???? 😀 Co bych pro své koníkovky neudělala 😉

endlessblue
11. únor 2010

Jojo, musím vytrvat...jak píše Zuzi..... sušenka, rohlík... žádnej problém... jakmile je to na lžičce.. tak jsou ofuky. Já jí snad nechám se v tom rochňat jako prasátko 😝

zuzanka26
11. únor 2010

teda teď si to čtu, jsem myslela v hlavním jídle jako oběd apod.

pozor já mám zase poměrně čistotné dítko. Když nám něco kápne na stoleček, tak mi tu kapku důležitě ukazuje adokud jí nesetřu a dělá u toho takový zvuk jako opička e e e e e 😵

zuzanka26
11. únor 2010

Endy já asi budu mixovat do 5 let 😀 😀 😀 ne dělám si srandu, ale taky mě to trochu sejří. když jí dám kupovanou skleničku, kde jsou kousky tak je to bez problémů, ale jak uvařím a je tam maso na kousky, tak to plive. A když jí dám třeba kousek jablíčka do pusy, tak ho tam po půl hodině pořád má a pak ho najdu někde mezi hračkama vyplivnutej 😖

pismenko
11. únor 2010

No Dora je taky pintlich...jako když má něco na rukávu nebo pultíku od židličky tak ji to taky děsně vadí a přesně ví, že to tam nepatří 😕
Jo a rabuje mi taky v koši, dneska z tama vytáhla vyhořelou čajovku a hned to musela celá divá rvát do huby 😝 😠

pismenko
11. únor 2010

No asi si půjdu lehnout dokud spinká, ráno razíme k tomu doktorovi, tak držte palce, ať to nic není a pak podám hlášení 😲

zuzanka26
11. únor 2010

mě zase Sára vyhrabala ze skříně mýdlo a kousek ho snědla, našla jsem jí s pěnou v puse, ach jo, ale nic se nestalo 😀

endlessblue
11. únor 2010

vyhořelá čajovka..... mýdlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a já bych té své chuděrce upřela plesnivou cibulku 😅

endlessblue
11. únor 2010

Taky už sebou půjdu plácnout na gauč... teď koukám na Mladší o pár let 😀 😀 😀 😀 Jdu se podívat jak dopadnu, pokud budu takhle pustnout 😅

kacena00
11. únor 2010

tyvoleeee a proč jako vlastně řešíme stravu našich miláčků? bio sem bio tam, oni si poraděj nejlíp 😀

tož brou!!!!

kremrolka01
11. únor 2010

čauky, tak už mám vyžehleno 😝
koukám, že naše dítě není jediný prase, tak já myslela, že tohle ožužlávání, cucání a vochutnávání všeho tak dlouho netrvá, jako Kuba fakt vyzobe každej drobek na podlaze bez vyjímky, ať je to jedlý nebo ne
brambory jsou u nás taky velice oblíbené, z koše si tuhle vytáhnul kus starýho ztvrdlýho chleba a začal to kousat a vrchol byl když jsem nutně potřebovala poslat mail a chvíli na něj nekoukala, tak si otevřel sudocream, byl celej zpatlanej a olizoval si s chutí prstíky...
z každý kapičky která ucintne má vyloženě radost a začne to rozpatlávat a je jedno jestli je to čaj nebo čůránky s kterýma se netrefí do nočníku 😀

jitousek
11. únor 2010

hihi dobrý večír tak jsem Vás dočetla a pěkně se tu usmívám ba dokonce chechtám a představuji si jak ty naše dítka sežerou na co přijdou a těší mě že nejsme samy prasátka a to jsem si myslela ještě do odpoledne že jenom Míša je to největší čuňátko na světě 😀 taky mě dnes pozřel kousek glicerýnového mýdla v koupelně a vítězoslavně pravil a ukazoval že má hama ham a moc mu to chutnalo 😅 .......nemluvě o koši tudle z něj vylovil ptlík od piškot a všechny drobečky rozsypal a zobal je ze země reciklátor 😎 je to legrace chvíle nepozornsti a dítě kouše kabel od rádia ....dneska se pustil do kytky v kuchyni asi jí chtěl nakypřit tak se poryl ve hlíně jedno člověk uklidí a druhé může začít a nic není neustále hotovo ........ale i když jako dneska pak přijela mamka tak si ho vzala a já si v klidu dodělala co jsem potřebovala 🙂 ale ne vždy se poštěstí 😉

jitousek
11. únor 2010

neviděli jste včera na ČT 2 dítě jako bůh ???? Docela dobré .....bylo to v rámci pořadu ta naše povaha česká 😎

jinak nevím jestli jsem tu doporučovala knížečku Spánek v otázkách a odpovědích ?
moc výborná záležitost pro všechny komu se dítko v noci budí a kdo v noci kojí a chce přestat atd ...... doporučuji 😉

Markét prozraď mě své sladké tajemství jak jsi to provedla aby Ti narostli takové krásné vlasy aniž by jsi odjela na pustý ostrov 😎 páč jsem naposledy viděla tvojí foto na krátko a teď máš moc hezké vlásky a moc Ti to sluší ..........já už se odhodlávám rok po porodu jsem to vydržela 4 měsíce bez stříhání .......teď mám za sebou opět dva měsíce bez stříhání chtěla bych taky dlouhé vlasy ale nikdá to nevydržím nebo asi nemám dobrej sestřih na to abych to vydržela ☹

jitousek
11. únor 2010

jinak Doruška je na fotečkách nádherná už je z ní velká slečna jo jo kluci se jen poženou za takovou panenkou ...............teda myslím dámy že se nám Ty dětičky ale všem vydařili že 😵 😵 😵 😵 všechny jsou moc krásnýýýýýýýýý 😎 😵 😵 😵 😵

zajdla
12. únor 2010

Hojky,pěkný den.

Vidím,že všechny dětičky jsou stejné.Všechno se ochutnává. 😀

Manžel byl včera ve sklepě,tak přišel pozdě v noci v dosti pokroušené náladě.Naštěstí spal v obyváku.Ráno jsem ho zahnala do ložnice.Měl v noci i hodně důležitý telefon. 😀 😀 😀 😝 😝 😝 Musela jsem se tomu v posteli smát.Jsem škodolibá.On není zvyklý moc pít,tak ho to zmohlo.Myslím,že má zase na dlouhou dobu vybrané. 😀 😀

zuzanka26
12. únor 2010

Ahoj holky,

jj, pište sem, co vaše děti provádějí, je to hrozná sranda. My máme teď v telce Mickeyho, tomu říká Mi, a pohádky jsou Pají.
Ale teď si sama hraje, tak je to v pohodě. Horší je, že se mi pomalu ztrácejí lžičky a nevím, kde je ta skrýš. Doufám, že je nevyhodila do koše, často tam chodí. Pořád mi chce míchat kafe a pak si to ocucává a nevím, kde nakonec skončí, musím to víc hlídat. Taky už jsme ztratily dva pidi kartáčky na zuby, tak buď jsou už dávno v odpadkách nebo taky v té skrýši, kde budou i lžičky 😕

zajdla
12. únor 2010

Zuzi tak uděláš FBI a budeš malou pozorovat,kam to nosí. 😀 😉

janda79
12. únor 2010

Ahoj, pěkné dopolende!
Veruška mě zrovna češe a upravuje mi vlasy. mám v nich skřipec, tak mi ho vždycky vyndá, dvě minuty se ho tam snaží narvat zpět, pak mi ho dá do ruky, ať si to tam laskavě nandám sama, aby to mohla zase vyndavat. tak snad mi na té hlavě něco zbyde. Večer jdeme na ples, tak dcerka asi chce, aby mi to slušelo 😅

janda79
12. únor 2010

😀 Verda taky chodí do koše, ví že to nesmí, tak když jí to prostě nedá, udělá si sama pro sebe "ty ty ty", jako že ví,že se to nesmí, otevře dvířka, chvíli kouká, pak pohrozím já. no a když tam zrovna nejsem, tak si vyndá pár kousků a hraje si s tím, nebo se to pokouší sníst. Pak má jednu skříňku, kam smí, jsou tam plastové misky a šuplíky, na které dosáhne, tam taky smí. jenže ona to všechno vytahá a pak to jako uklízí. akorát že to chce narvat všechno do jednoho šuplíku. takže tam jsou příbory, měchačky, naběračky, pár plastových misek, utěrka, kostky a nakonec se diví, že to nejde zavřít.... 😎

janda79
12. únor 2010

jo a schovku má Verda mezi opěradlem a sedákem na sedačce-tam jsem před chvílí našla skřipec. a ještě nám dává ovladače pod sedačku. taky super