Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
15. bře 2010

Nazdáreček holky,
tak jsme zpátky z Moravy. Bylo dobře. Cesta proběhla OK, Juli je zkrátka rodilej cestovatel. Když bylo co baštit a na co koukat, tak vydržela 3,5 hodiny bez přestávky 😀

Jinak tady je šíleně sněhu 😠 😠 😠 😠 Včera byla dokonce bouřka, takže hromy, blesky, sníh a fujavice. Paráda co? Teď svítí slunko ale stále poletuje snížek. Tak nevím nevím, jak to s těma 18stupněma o víkendu dopadne 😅

Péťo, taky se přidávám k přáníčku. Hlavně zdraví, lásku a spokojenost!!!!!!!!!!!! 😉

Val: téédéa, Filípek je fakt čára. Malá má 75,5cm 😀 a 10,2kg... trošku pohubla 😀

endlessblue
15. bře 2010

Jo a rozhodla jsem se, že se naučím sama háčkovat. Ty holčičí čepičky, kloboučky atd se mi hrozně líbí.. a nějak se mi nechce dávat za každou 200,- 😅

kremrolka01
15. bře 2010

val to je teda čahoun 😕 nějakej metřík bysme taky potřebovali když už může stát u zdi a dělat mu čárky 🙂
Julča je teda šikulka, to se s ní někam jet v létě nemusíš 🙂
u nás to všechno slezlo a už je tu i sluníčko, jenže teď bude jaro a já zas budu muset bejt s Kubou doma ☹
děkuju moc všem za přáníčka

tanuki
15. bře 2010

Kremrol, hodně zdravíčka, ať je rychle barák a další zdravé bezva mimi 😀

rintintyna
15. bře 2010

ahoooooj Kremrolce jen to nej 😲 a co je tu nového?ukázala se tu někdy katalines nebo beruska80? jak se asi mají děvčata 😕 Věruško jak jsi to vyřešila s tou porodkou?

lucianas
autor
15. bře 2010

Ahojky,

všechny moc zdravím. Koukám, že to tu ale moc nejde, že je tu docela klid, že?

Jen sleduji, že ty nemoci dítka pěkně trápí. My měli nějaký náznak chřipky, ale podchytili jsme to včas a už je lépe.

Jsem asi dost blb, ale můžu se zeptat, když měříte teplotu dítku, o jaký odečet se jedná? Já měřím teplotku v zadečku, ale lnikdy nic neodečítám. 😕

evitkamalicka
15. bře 2010

ahoj kocky

luci v zadocku sa odcitava 0,5 stupna

evitkamalicka
15. bře 2010

kremrolke vsetko najlepsie

endlessblue
15. bře 2010

Ale jooo, jede to tu... jen trošku pomalu 😀 Ale to sem taky musíte psát maminy, že??? Ne jen to, že to "nejede" 😉

endlessblue
15. bře 2010

Jinak můj milášek spinká.... jezevec.
Já si dneska udělala masku na vlasy, tak jsem zvědavá 😀

zuzanka26
15. bře 2010

no co to tady vidím, prázdno, nikdo nepovídá? 😎

endlessblue
15. bře 2010

Tak jsme se vrátily s Juli z města.... jsem vybavená háčkem, přízí a chytrou knihou... to jsem na to zvědavá 😅

endlessblue
15. bře 2010

koukám...že jsem dneska pořád zvědavá 😀

jitousek
15. bře 2010

chci jen pozdravit včera mě nešel net když jsem to vítězoslavně napsala kleklo to při odesílání přízpěvku tak že jsem neměla tu trpělivost a šla jsem raděj na Tv a pak spát

jitousek
15. bře 2010

u nás opět sněžíííííííííííííííí hurááááá hurááááá 🙄 😠 😠 😠 😠 😠

teda jako mám pocit že letos je to extrémě dlouhý ☹ asi je to tím že jsem doma nebo jinak nevím 🙄

zajdla
15. bře 2010

Hojky.

U nás taky sněšžilo.Celý den pěkně studený fujavec.Doufám,že to teplo už bude.Protože každé ráno nadávám jen se podívám na teploměr.

Kubíkovi přeji všechno nej a ať se brzo uzdraví.Chudáíček.

Ve středu jedu na celý den ke švagrové.Je z malé úplně hotová,tak ji trošku pomoct.Udělám na obídek nějakou rychlovku a vezmu to sebou. 😀 Manža zatím pojede vyřídit daně.Kdyby nebyla tak daloeko,tak bych ji pomáhala každý den,ale nejde to.

Linda dneska krásně baští,jen ta flaška ji nějak nebere.ale kaše snědla snad ze 160 ml vody.Ono mi tam huklo víc kašičky,tak jsem to musela rozředit.Tak toho byla plná miska a všechno sbaštila.Mlíčko už na noc nechtěla,tak asi je ještě nabaštěná té kaše.

kremrolka01
15. bře 2010

Veru tak to budeš brzo stará 😀 😀 😀

Kubajs už se zlepšuje, večer po odečtu 37,6

Jituš no je to už dlouhý ale neboj za chvíli to přeskočí a budou hned třicítky 🙂 a budem zase nadávat na vedro 🙂

zajdla
16. bře 2010

Ahojky.Pěkný den.

Prvníííííííííííííííííííííí 😀

zajdla
16. bře 2010

V noci byla chumelenice jak blázen.Ale do ráno skoro šechen sníh roztál.Je tady už skoro 5 °C,tak doufám,že to už dolů nepůjde ta telota,ale pěkně nahoru.Ať je těch slibovaných 15°C. 😀

zajdla
16. bře 2010

kremrolko, snad už bude Kubík bez teplotky. 😉

Linda doufám taky vydrží do pondělka být zdravá.Jde na poslední Prevenar.Pak ještě Lucince koupím poslední dávku na klíšťovku a bude chvilku pokoj. 😀

endlessblue
16. bře 2010

Nazdáreček všem.
Tak koukám, že Kubík se už pomalu kurýruje.

Jinak prý od zítřka se má oteplovat. Tak uvidíme, tady sněží 😀

lucianas
autor
16. bře 2010

Ahoj,

Evit, dík moc za info.

Taky se těším na oteplování. Už aby to bylo. Snad ten konec týdne jim vyjde.

evitkamalicka
16. bře 2010

ahoj kocky,
u nas v noci prsalo, mame tu celkom prijemne, ziadna zima, ale to asi tym, ze sme na juhu

kremrolka01
16. bře 2010

Kubíček už je bez teplot, hurá 🙂

jitousek
16. bře 2010

bré popoledne u nás stále humelí napadlo novejch 10čísel 😖 do rána a opět začalo sněžit já už se s toho fakt picnu 😒

jitousek
16. bře 2010

je to je dobře kremrol že jste už bez teplot 😉

lucianas
autor
16. bře 2010

Tady sníh naštěstí není. Je relativně teplo, i když pod mrakem.

Tak za chvíli mě čeká návštěva zubaře. Aj jaj. Mám obavy, že přijdu o zoubek. Uvidíme.

Kremrol, super, že jste bez teplot.

christla
16. bře 2010

ahoj holky!

Tak u nás počasí nic moc, chvíli svtí sluníčko, chvíli je pod mrakem, chvíli sněží, chvíli prší.... 😝
Dopoledne jsem byla s Kájou u mě v práci. Kolegyně měla narozky, tak jsme jí popřály. Snad tam nic nechtla. všichni teda byli zdraví, tak snad ne. 😒

Už chci taky jaro, mě tohle počasí opravdu vysává. Nic mě nebaví, jsem jak zpráskaná. ☹

christla
16. bře 2010

Luci, dívala jsem se ti do alba na fotečky Daníka a teda fakt kus chlapa. Jak to krásně dohnal! 😵

lucianas
autor
16. bře 2010

Chris, jj, dohnal to myslím pěkně. By nikdo neřekl, že je to naše nedonošeňátko. 😉