Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
15. bře 2009

Tak jooo.. já vás alespoň posunu 😀

endlessblue
15. bře 2009

Tak nás koukám musím opět posunout.

Musím se pochlubit... trhly jsme včéra rekord Dorotky. Prďolka zabrala v 20:00 a vstala až v 6 😕 😕 Já vyletěla z postele, když jsem zjistila kolik je hodin.. dítě spokojený... prsa se mi zatím vykojily samy do košile a prostěradla.. byla jsem ouplně durch... 🙂 ale pak měla malá takový hlad, že mě téměř vysála 😀

Jinak včera jsme byli na výstavě Tutanchamon v Brně.. bylo to fajn.. ale strašně moc lidí, tak jsem byla otrávená. Manža šátkoval a pyšnil se dcérou na hrudi 😀

Já jsem marod.. .bolí mě v krku jak cip!!! 😠

zajdla
15. bře 2009

U nás dnes prší celý den.Malá už je pěkně otravná. ☹

Endles na ten bolavý krk buď sůl s vlažnou vodou vykloktat nebo septisan.Ten můžou těhu i kojo mamky.

My chtěli na toho Tutanchamona jet taky,ale s malou by to nebylo,tak jsme to zavrhli.

endlessblue
15. bře 2009

Nazdárek Zajdli... kloktala jsem tu sůl a nezabralo to... rozjelo se to. Manža mi koupil BIOPAROX... tak snad ten zabere. Ten jsem mohla i v těhu, tak doufám, že ho můžu i při kojení 😕

Ten Tutanchamon bylo opravdu trošku zklamání. Těch lidí bylo tolik, že manža musel i v šátku držet malé hlavičku, páč do něj pořád někdo omylem šťouchal 😠

endlessblue
15. bře 2009

Jinak u nás je taky výstavně hnusně. Prší celý den. Malá byla v kočárku a pláštěnce na zahradě. Hrozně se bojím, abych jí nenakazila 😒

endlessblue
15. bře 2009

ani jí radši nepusinkuju... a to je u toho mýho roztomilýho skřítečka vááážně těžký 🙂

zajdla
15. bře 2009

JJ ,já nosila doma roušku přes pusu,abych malou nenakazila,když jsem byla nemocná.Ale to jsem měla rýmu.

endlessblue
15. bře 2009

No...rýmu mám taky ☹ ale roušku doma nemám 😒

endlessblue
15. bře 2009

Jéé, ještě dotázek.... holky, když takhle dáváte mlíko z lahvičky, vyvařujete to před každým použitím? Já vždycky vyvařuju tu nádobku do které odstříkávám mlíko a nádobku která jde s mlíikem do mrazáku. Ale vyvařujete i tu s tím dudanem? My máme doma hrozně tvrdou vodu, a když to vyvařím, tak se na tom usazuje ten vápník a ta lahvička je celá bílá 😠 Vypadá to hůř, než když to vydrbu v obyčejné pitné vodě 😒

christla
15. bře 2009

ahojky!
Tak my před chvílí dorazili od našich. Manžel mi zdrhnul ven a já si zatím uklidila vyprané věcičky na malou. Takže tuhle věc mám hotovou. 😉

zajdla
15. bře 2009

Endes tak si dej plínku klasickou přes pusu.Dají se koupit i tablety,které to zdesinfikuji.Myslím,že se jmenují milton.Ale my máme taky dost tvrdou vodu a stačilo to pak vypláchnout ještě vodou po tom vyvaření.

Chris tak to jsi šikulka.Už se blížíte do finále. 😉

rintintyna
15. bře 2009

Čau kočky, tak zážitky ze čtvrteční návštěvy u léčitele jsem popsala na neprokletém. Jinak prioritně budeme řešit tu štítku, a pak teprve mimi, ale vypadá to že v zamlklých měla prsty blokace bederky a s tím spojená nedostatečná prokrvenost pánevní oblasti. Vaječníky fungujou jen na 25 a 40% a udržení prosperujícího těhu v děloze je jen 50% tedy nedostačující, ale na všem budeme pracovat. Jen to chce pevnou vůli, dodržovat pokyny, změnit životosprávu, pít bylinky atd 😀

zirafik
15. bře 2009

ahojík holky,
konečně doma 😝 😝

Týnko, tak budu držet palce, ať to jde jak po másle 😉 . Hlavně, že už víš jakou cestu zvolit.... 😉

zajdla
15. bře 2009

Rinty teda zjistil toho docela dost.Ale všechno se dá napravit.Ony ty bylinky jsou kouzelnice.Tak držím pěsti.

pismenko
16. bře 2009

Dobré ránko 😝 😝 Já jsem jak praštěná pytlem po palici 🙄 🙄 Ale noc dobrá, 19:00-03:00-6:15....ovšem někdy si přeju být opět těhu a chrápat alespoň do 10:00 a pak dvě hoďky po obědě 😵 😵 to by bylo kráásnééééé 😎 😎 😎

U nás zase chčije 😠 😠 😠 😠 Tom už je dávno fuč a dojede zase až kolem 19:00, takže se tady potentíme nudou(Dorotka má alespoň ty hračky).

Taky byl u nás opět sex 😀 😀 Já teda ,,nic", ale Tom jooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Rinty, tak poslouceh rady léčitele a půl je hotovo...budu si to muset na těch prokletých najít ten tvůj popis 😉 😉

Endíku, mlíko z lahvičky jsem ještě nedávala, takže neporadím 🤐

zajdla
16. bře 2009

Ahojky pěkný den.

My jedem dnes opět do solné jeskyně.Tak snad už to vše doléčíme.

rintintyna
16. bře 2009

Dobré ránko při pondělku, no díky moc všem. Tak mám dnes první den s raním cvičením za sebou (víkend nepočítám, to jsem si nemusela přivstat). Celkem dobrý rozproudit si po ránu krvinku, akorát jak nejsem zvyklá na pohyb, tak mě po třech dnech už všechno bolí. Ale bude určo líp 😅 Tak krásný den všem, věřím, že dnešek bude prostě úžasný 😉 😲

zajdla
16. bře 2009

Rinty jak úžasný?Děje se něco o čem nevím? 😨 😕

endlessblue
16. bře 2009

Dobré ránko berušky mojééé..!!! Tak už i kašlu jak tuberák... se picnu. Jdu zapnout chůvičku, ať tam malá nevřeští a u snídaňky jsem tady 😉

rintintyna
16. bře 2009

Zajdi, o teď každý den bude prostě úžasný 😉 😀

pismenko
16. bře 2009

Tak o tom žádná Rinti 🙂 🙂 😉 😉

rintintyna
16. bře 2009

Jo jinak Zajdi, ty produkty co máme užívat, jsou od dědka kořenáře, máš s nimi zkušenost? Spoustu jich užíváme vnitřně a měsíčkovým olejem se máme mazat a masírovat si lymfatický systém (no toto konkrétně by se dalo doporučit asi všem) ende na kašel konkrétně nevím, která z jěho směsí pasuje, ale každopádně u jedné jsem našla, že už po jedné aplikaci se dokáže vypořádat se svrabem 😉 ale to už asi není aktuální 😕

zajdla
16. bře 2009

Ahá já myslela,že něco dnes je.To víš,že bude každý den úžasný. 😀

endlessblue
16. bře 2009

Rinty... jojo, bylinky jsou to nejlepší řešení. Taky mám občas tý chemie dost. Teď si stříkám ten Bioparox... opravdu zabírá, ale je to šílenej dryák 😝

endlessblue
16. bře 2009

Nebo driák?? fakt nevím 😀

zajdla
16. bře 2009

No nějaké bylinky jsem užívala.

Speciálně pro endíka:cibule s medem a pak tu šťávičku pít.POmáhá to zaručeně.To jsou ty babské rady. 😀 😉

endlessblue
16. bře 2009

tu cibuli jako vyvařit????? Páč cibuli nesmím, aby se mi malá nenafoukla 😉

zajdla
16. bře 2009

Cibule s medem na kašel

2 velké cibule, 1/2 sklenky cukru, 1 velká lžíce medu, 1/2 citronu

Připravíme si větší sklenici. Cibule oloupeme, nasekáme, a postupně přisypávájíce cukr je dáme do sklenice. Přikryjeme a necháme v teplejším místě aspoň na tři hodiny. Pak je případně ještě trochu přimáčkneme abchom z cibule dostali více šťávy, kterou přelijeme do jiné nádoby. Pak šťávu z cibule promícháme s medem a citronovou šťávou, uzavřeme a dáme do lednice. Na kašel tento sirup používáme přibližně třikrát denně po jedné lžíci po jídle.

zajdla
16. bře 2009

Ale já nechala jen cibuli pomačkanou s medem a pak tu šťávu. 😀

endlessblue
16. bře 2009

Týjo... to si nedovedu představit, jak tohle chutná. Ale asi vyzkouším.... páč už mám sedřenej krk z toho, jak tu furt kašlu 😠 díky Zajdli 😉