Snažilky Na koníka

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!
zirafik
17. bře 2009
takže říjňátko x-) x-)
zirafik
17. bře 2009
no já snad ani neusnu 8-( .... brou, brou x-)
helicek
18. bře 2009
dobré ránko holky 😃
K tomu dotazu zapsání dítěte do občanky: tak samozřejmě, že to jde, já tam mám syna taky napsaného. Teda aspoň před pár lety to šlo, ale myslím si, že to jde stále, můžeš mít dítě jak v pase, tak v občanském průkaze napsanýho na zadní straně. Musíš si požádat o vystavení nové OP nebo o změnu? Teď přesně nevím.
helicek
18. bře 2009
Lucko? Ty jsi těhulka? No tak to gratuluji 😃 😃 😃
pismenko
18. bře 2009
Ty vadooooooooooooooooo, tady byl včera takový adrenalin x-) x-) x-) x-) x-) ???

Lucíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, mega bomba čupr bájo....velká gratulačka ode mě i od Dorotky x-) x-) x-) x-) x-)

Jsme lačné informací, tak šup šup 🙂 🙂 🙂
pismenko
18. bře 2009
Já jsem zase dojatá 🙂
zirafik
18. bře 2009
už jsem zase tu..... a vyhlížím Lucíka =-) x-)
pismenko
18. bře 2009
No Kremrolko, jinak s rím usínáním...v chytré knížce se píše, že večer, když je čas jít spát, tak spousta dětí začne křičet, nespí a pod. Prej je to tím, že na ně dopadne tíha a zážitky celého dne a oni se to tím křikem snaží vyventilovat ven ty své pidi emoce x-) x-) a že to je pro ty děti ,,zdravé" se takhle vybulet. Dorotka to mívá taky a já už se tím večer moc nevzrušuju.Ona spíš jenom tak ,,volá" než aby ječela 🙂 🙂
zirafik
18. bře 2009
k tomu dotazu zapsání dítěte do OP - já tam mám zapsaného manžela 😃 😃
pismenko
18. bře 2009
Já nikoho 😃 😃 😃 manžela nemám, dítě mám teprve chvilku, tak si tam asi nechám zapsat ty naše dva čokly... aspoň někoho 😃 😃 😃 :-p
pismenko
18. bře 2009
V ložnici podezřelé ticho, jdu to omrknout 😎
zirafik
18. bře 2009
jj, Markét, ať ví čí seš 😃 😃
pismenko
18. bře 2009
tak dorotka nespinká ovšem s velký zaujetím pozoruje hračky a ty psychadelické rybičky z Ikei, které ji tam visí 😃
pismenko
18. bře 2009
Pavli, tak postýlka sestavená, jo?
zirafik
18. bře 2009
jj, postýlka hotová.... x-)
helicek
18. bře 2009
no manžela tam teda fakt nemám 😃 Ale syna jo. No ale kdyby to šlo, nechám si tam zapsat kocoura 😃 😃 😃
pismenko
18. bře 2009
To je co?? už aby to bylo za Váma a měly jste ty květnové princezničky u sebe x-)
zirafik
18. bře 2009
ještě musím vyprat nebesa,prostěradlo, ať je to voňavé a čisťounké x-)

jo a musím říct, že ta matrace trochu smrdí...máme pohanka-kokos.... to sem zvědavá až to pročůrá

:-N
nemo1985
18. bře 2009
Dobré ránko 🙂
Tak Lucí ted zrovna šla v práci snídat 😃

U nás noc : 19h, 1h, 4 45h, 🙂

Jsme vzhůru od 7hodin, malej začal v postýlce brebentit a už
se mu nechtělo spinkat.

Svítí nám tu krásně sluníčko a máme modré nebe bez mráčků.

Odpoledne jdeme do poradny na vážení a očkování.
pismenko
18. bře 2009
U nás je krásný počasí, kéž by to vydrželo, šla bych odpoledne vyvnčit dítko i sebe 🙂
zirafik
18. bře 2009
jj, Markét, už aby to byl květen... snad už se člověk bude míň strachovat, až ji uvidí x-)

http://www.malvik.cz:80/Postylky-pokoje/drevene...

tady je naše postýlka .... za 2200,,- ale nám nakonec přišla za 1900,- =-) :-N
nemo1985
18. bře 2009
Markét.... snad nám počasí hezký vydrží.
žirafík............ postýlka moc pěkná 🙂
zajdla
18. bře 2009
Ahojky pěkné ráno,co pěkné krásné.Po takových zprávičkách.

U nás byl včera večer pěkný liják i kroupa padaly.Ale teď tu krásné svítí sluníčko.Tak půjdem hned dopoledne ven než se počasí zase pokazí.

V sobotu jsme chtěli jet na ten veleth pro dítě,ale nevím,nevím.Má být pěkná zima.A malá musí s náma,protože nemáme hlídání.Tak uvidíme.Má padat i sníh. =-)
zirafik
18. bře 2009
fuj, fuj zajdi ....sníh a zima :-p ]-(
zajdla
18. bře 2009
Zirafíku krásná postýlka.Tam se bude princezně krásně spinkat. 😃
zirafik
18. bře 2009
pak nafotim i s nebesy x-) .....

díky holky, za chváličku x-)
zajdla
18. bře 2009
Zítra jdu do poradny,tak se musím dnes zajít k mámě zvážit.Má digi výhu,tak ať vím,kolik jsem za ten měsíc zase přibrala. 😞 ]-(
pismenko
18. bře 2009
Zajdi, prď na to, já to dotáhla na +27kg a taky se nehroutím 😃 😃 😃
pismenko
18. bře 2009
Postýlka krásná 🙂 🙂
zajdla
18. bře 2009
Písmenko jenže já už mám tak velkou nedváhu a ještě těhu,tak to musím trošku korigovat.JInak to odnesou klouby.Ale zatím se nijak neomezuju. ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli