Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
25. bře 2009

Já dnes dělám jen paprikáč,tak to bude hned s těstovinama.

zajdla
25. bře 2009

Holky v pátek jdu s nastávající švagrovou vybírat svatební šaty.Už se moc těším. 😀 😵 😵

kacena00
25. bře 2009

dík zajdi, to je něco, když mě nechá doktorka abych se rozhodla ne? 😀 se normálně neumim rozhodovat a kor se rozhodnout za dítě... no ale když to vezmu z jiné stránky, když bych jela do pejru, mohly bysme se vidět s tevi 😅 😀

tyjo paprikáš, no dobrej tip na zejtřek, teď jdu pověsit prádlo a požehlit to a zavolat kámošce a na gyndu a tak se loučím, pa a pus

tevina
25. bře 2009

Ahoj holky 😉

Baru jo jo pojeď k nám 🙂 Hele u Tomáška dělali taky ten rtg,ale myslim že až ve 3 měsících a pak to zrušili,dělají ho myslím jenom když to mimčo nemá v 6 týdnech v pořádku,tak pak ve 3m dělají i ten rtg.

tevina
25. bře 2009

Jiank taky jsem slyšela chválu na to lehátko od fisher price,my nakonec koupili lehátko od Hauck i s tou hrazdičkou a teda razdička je absolutně nevyužitá a k ničemu,alespoň u nás 😒 a to jsem to samý bez hrazdičky mohla mít tak o 300,- levnější.My máme hrazdičku umělou a tu mu dávám víc.

valentynka
25. bře 2009

ahoj holky,
jdu dočítat ale vidím,že tevi píše chválu na lehátku.
my ho máme a je super, Filípek si v něm krásně vyhraje

tevina
25. bře 2009

Máme tohle http://www.slune-cz.cz/lehatko-hauck-bungee/ ale když jsem ho asi ped rokem kupovala tak nejlevnější jsem sehnala za 1200.- a to bez hrazdičky bylo něco kolem 900.-

tevina
25. bře 2009

Jo a teda je to super věc,do 8 měsíců jsme ho využili na 100%,teď už adík sedí sám tak v něm mov neni.

tevina
25. bře 2009

Ahoj Val 😉

Baru to je bobík v tom kyblíku 😵

zajdla
25. bře 2009

My máme teda lehátko staré 13 roků.Je to po mají sestře.malá v něm byla ráda a myslím si,že ještě poslouží i druhému mimi.A hrazdičku tam nemáme.

Mámexstejnou hrazdičku samostatnou jak má Kačka.Tak si myslím,že nám to bude stačit.

zajdla
25. bře 2009

kači Cyrda asi ukazuje těma ručičkama,že je tam,abys ho náhodou nehledala. 😀 😀 Super fotečky. 😉

tevina
25. bře 2009

Zajdi určitě poslouží 🙂

pismenko
25. bře 2009

Holkýýýýýýýýýýýý já su táááááááááááák šťastnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀

zajdla
25. bře 2009

Co se stalo markét? 😀

tevina
25. bře 2009

Písmen ty se máš 😀 😀 😀

pismenko
25. bře 2009

Volal Tom a od zítřka nabíhají na normální provoz, protože už konečnš rozjeli tu linku a po 3/4 roce kdy chudák makal od 7:00-18:00 jde od zítřka na ranní od 6:00-14:00 😵 😵

no pro Vás to asi není nic světoborného,ale pro mě konečně jo 😀 😀

kremrolka01
25. bře 2009

čauky
tak jsem vás dočetla
Baru my byli taky na UTZ kyčlí, je to šup šup za vteřinku hotovo
jak jste psali o těch chlapech, tak mně Petr teda strašně pomáhá, přebaluje i do látkovek (teda trvalo mu to než pochopil že na kalhotkovou plenku se musí dávat ještě svrchňáčky 😀), kočárkuje, uspává, normálně i v noci k malýmu vstane a přiloží mi ho 😔 no fakt poklad 🙂
dneska je celkem pěkně tak asi vyrazím s malým do města na nákupy, potřebuju do drogérky

MArkét co se stalo? 😀

kremrolka01
25. bře 2009

tak to je fajné 😵

pismenko
25. bře 2009

my taky kyčle UZ, jednou porodka a podruhé minulá poradna a teď jdeme koncem dubna myslím 😕 😅

valentynka
25. bře 2009

Tak píšu pro naši Kačenku,
po mě taky chtěla plínu,že máme přijít s počůranou.
já se taky nezeptala, nicméně jsem jí donesla.
Musí to být látkovka,ona na to kápne, tím nám zničila plínu,bo to už nejde vyprat ani vyvařit,jsou to kapky jako od rzi.
mylsím,že to je na cukr v moči,ale nejsem si jistá.

markét, tak super,že domácnost už nebude tichá a snad si vše vyjasníte.
jéé a ta líbačka .. 🙂 🙂

my už taky moc tichou domácnost nemáme, manža je stále hotový z toho bráchy a tak to nějak na něj asi padlo a byl podrážděnej.

co se týče té autosedajdy a pláštěnky,tak to slyším taky poprvé.
já mám na autosedajdě boudičku a to stačí , ono stejnak rychle mimčo vyroste a těch přejezdů s autosedajdou taky moc není,akorát k doktorce a to je občas a pak na nějakou tu návštěvu,takže byhc to viděla jako vyhozený prachy.

kremrolka01
25. bře 2009

jo a ještě budu chválit 😀 koupeme každý den spolu, no a taky ze začátku mi pomáhal žehlit 😅 teď už ne 😝

tevina
25. bře 2009

Písmen tak to chápu,Tomáš bude celou sezonu od rána do večera v práci,ale zase přes zimu nám to vynahradí,je od prosince do dubna doma 😵

kremrolka01
25. bře 2009

k tý autosedačce, já to viděla prodávat, ale taky mi to přijde jako zbytečnost, takže penízky bych utratila radši za něco jinýho 😉

valentynka
25. bře 2009

endy,to jsme na tom stejně s těma tatínkama a pomocí.
manža taky si pohraje s fildou, nekoupe, občas přebalí,když já třeba vařím a oblíkne,když mu řeknu .
ale zase když je doma,tak sklidí vaničku, vymáchá plínky,když vidí,že jsou nevymáchaný,přepere pokakaný,takže trošku pomáhá🙂

ale to jsem vám psala na začátku,že zásadně nepřebalovla,že to prej neumí a bla bla.
tak jsem párkrát zaremcala a jk to uměl 😀 😀

zajdla
25. bře 2009

Markét tak to je super.Konečně se trošku užijete.

Já to znám jaké je to,když je člověk s mimčem sám doma.maža dělal taky od 6-18,tak přijel akorát na koupačku a malé si pořádně neužil.O víkendech chodil na fušky,aby jsme si mohli dopřát i něco víc.Teď je to lepší.Fušky už omezil a doma bývá už víc.Uvidíme jak to bude dál.Jestli budou zase lítat někam daleko nwebo budou jen tady poblíž.Tím myslím Prahu nebo mají slíbené Slovensko.

tevina
25. bře 2009

Já si teda na Tomáše taky nemůžu stěžovat,nepřebalí akorát když je adámek pokakanej,fakt je mu z toho hodně špatně 😀 ale jinak vykoupe,nakrmí,převlíkne.Ale třeba to oblíkání a koupání mmáme ted rozdělený,ajk máme děti 2 tak tomáš koupe a pomáhá oblíkat tomáška a já zase adámka.

valentynka
25. bře 2009

jéé kremrolko,tak to se máš,že timanža žehlil.
tak to já vše sama,ale zase to po něm nechci s jeho šichtama a já u počítače 🙂

jo a co se týče toho lehátka.
já jsme koupila taktéž z druhé ruky za 650,- od fisher price s tou vibrací,ale tu jsme mu pustila 2x,aby měl změnu,že ho to natřese,ale jinak nepouštím.
dobré je to na ty nožky,že když kopne,tak mu to vždy pustí nějakou krátkou melodii,že nemusí mít zaplé furt to hraní písničky dokola, to je do zblbnutí.
takže mu pustím na chvilku písničku a pak to na ty nožičky.
ale není polohovací

pismenko
25. bře 2009

Tak já bych to taky uvedla na pravou míru,Tom se koupání účastní aktivně, masíruje pupík, dělá mi smotečky na nosík, maže, pak sklízí po koupání věci a chová malou než já se třeba osprchuju 😀

pismenko
25. bře 2009

já se pokusím stáhnout někam video aby jste viděly, jak Dorotka brblá 🙂

kremrolka01
25. bře 2009

tak já Petra k tomu nenutím, dělá to sám od sebe a snad rád 🙂 asi je to pro něj z práce duševní odpočinek 🙂
malej dneska v postýlce taky pěkně povídal, je to legrace jak dělají každý týden pokroky 🙂