• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 

My ze čtvrté Bé už po několikátééé :slight_smile:))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky :slight_smile:
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky :slight_smile: jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?
22. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu! :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se jako první snažilka v nové diskusi!
autor
ORCHI tfuj tfuj!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
hurááááááááááá :slight_smile:))))))))
22. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
su tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: co vyhrávám tentokrát hehe :grinning:
22. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
áha nic nevyhrávám, orchi mě předběhla :grinning:
22. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo já byla prvnííííííííííííííííí! Tak doufám že vyhrávám mimíska v bříšku!
22. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to bez pochyby ORCHI... snažili jste se tak, že to ani jinak dopadnout nemůže....
můžeš ještě vůbec chodit? :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi tak mimíska v bříšku mi vyčarovala hehe, když jsem se do minulé diskuze dostala jako první :grinning: vidíš, jaká je to čarodějka...... :dizzy_face: takže šup, do další diskuze už půjdeš jako těhulka :grinning: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malinko a potichoučku tomu věřím, protože jsem po ovulce žádný píchání a tlak ještě neměla a to mi poslední tři měsíce proběhla ovulka docela přesně! Ale radši se ještě držím nad vodou, protože teď už by bylo asi zklamání hóooooooooodně veliký!
22. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chodit můžu ale manža to už nějak v sobotu nezvládal a včera byl zas nabitej ažaž tak jsme to ještě pro jistotu prubli protže ten čípek se mi zdál ještě otevřenej a měkkej! :grinning: :grinning: :grinning: no ale nevynechali jsme ani jeden den od minulého víkendu a ještě jsem po tulení pěkně šťouchala tak to musí být 100% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi :grinning: :grinning: :grinning: tý jo, to jste si střihli takovej maraton jo :grinning:
22. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prostěj já doufám že te´d se jí to čarování vydaří líp! Až na 300 stránku se mi čekat nechce! No ale vendelinka taky tulení zvládla i přes manžova zranění takže nám to prostě muselo vyjít! :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi já to nemyslela tak, že budeš muset čekat 300 stránek :grinning: ale že do další diskuze už půjdeš jako těhulka..... klidně už i s pupíkem narostlým :grinning:
22. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo prostej nechtěla jsem tu ovulku za žádnou cenu prošvyhnout, ale další měsíc už bych to asi nedala! Byla to fakt makačka! :grinning: :grinning: :grinning: Tak sem to poznala na manžovi protože on normálně stává o víkendu tak 6 maximálně 6:30 dýl ho v postýlce neudržim a teď v sobotu se zbudil až v 8:30! To se muž pár let nestalo! :grinning: :grinning: :grinning: Alespoň už vim jak ne něj až se budu chtít o víkendu vyspat tak ho musím pěkně přes týden prohnat :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!!

prostej: těhulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupííííí
22. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hehenka tu jéééé!!!! další těhulkáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahůůůůj amali kdyby jen prostejka ale ona je i hehenka a carkulka!
22. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul taky??? no přesně jak říkal gyndař, jaro je lásky čas :dizzy_face:

a vidíš prostej, já ti to říkala a ty prej alergie............ no a místo alergie je mimís v bříšku :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kampak nám zmizela těhulika hehenka?
22. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj amal a mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkujuuuuuuu :grinning:
22. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky s pupíkem asi ne... nám diskuse stačí jen na NECELÝ DVA MĚSÍCE... ta předchozí byla zakládaná 30. dubna .))))) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

AMALLI ahooooooooooooj :slight_smile: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
když my jsme hrozně ukecaný hehe :grinning:
22. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mě nenapínejte, kdy jdete ke gynadřům a tak vůbec? už nějaký příznaky????

moje práce o víkendu: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=356398&vReferer=
už jsem unavená, ale chýlí se to ke konci, dneska vytŕazím lakovat ty parkety

zítra výsledky odběrů krve, jsem trochu nervní..........
22. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jsi těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: ?potichu gtatuluji a at je vše jak má být :wink:

všem snažilkám přeji at brzy najdou vytoužené // :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal určo to bude ok ty výsledky, držím palec :wink:

k doktorovi budu volat dnes a k novému už rovnou, tak doufám, že mě vezme ještě :grinning: a dám pak vědět, ale myslím, že nejdřív příští týden na konci...... uvidíme, jak bude moct a co mi taky řekne a doporučí :wink:

a příznaky žádný, jen chodím furt na záchod :grinning:
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI my už všechno probraly v předchozí diskusi ráno :slight_smile:)) i na kolik let bysme chtěli rodičák :slight_smile:)))) :grinning:

a já se furt nerozhodla, kdy se objednám k dr. :slight_smile:)) vyčkávám nebo co...
22. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: ono je s mudrem lepší počkat, až pak už i vidí srdíčko

hurá, že máš nového, k tamtomu patlalovi už nechoď!!!!
22. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko a co mi to takhle říct srtučně ještě jednou???? já ráno tady nebyla :wink:
22. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek