• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
amal to já bych k tomu patlalovi i šla :grinning: ale stěhuje se a tady bude na konci roku končit praxi, tak raději začnu těhu u nového :wink: jen doufám, že mě vezme :wink:
22. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, prostej, je to štěstí, že se stěhuje, už to měl udělat dávno :angry:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak si amal nechám spíš poradit.... :wink: když mi sestra řekne, že mě chtějí vidět, tak tam klidně zajdu, zase minimálně doktor řekne, že je mimi v děloze :wink: uvidím, řeknu jí, kdy jsem měla poslední ms a první pozitivní test a nejdraději bych šla příští týden čtvrtek nebo pátek.... to máme s manžou dovču a on chce jít se mnou, tak by to bylo jednodušší :wink:
22. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal chatička je párádní a ta kuchyň to slintám! Ta pracovní deska a obklady to je jak podle mých snů! Tady můžeš juknout na naše tvoření http://orchidei.rajce.idnes.cz/! Ale nám ještě wc nesplachuje a voda neteče! Dotáhli jsme odpady a vodu jen ke sklepu a teď jsme pořád nějak líní to dotáhnout, nebo spíš je pořád důležitější práce! potřbujem schodiště aby jsme se nahoru mohli nastěhovat a začít makat na dolejšku tak teď začišťujem schodišťový prostor (nahazování, štukování a podhledy ....)
22. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MURYNKO díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, ato je překvápko, nová diskuze:slight_smile:))jééé, copa jste včera ještě nadrbaly:slight_smile:))????
Přeju všem dobré ranko:slight_smile:)
Já včera večer zase trpěla a dnes to po ránu není o nic lepší, a to se říká, že od 12 tt je to pohoda...no tak já to mám naopak:slight_smile:)))

A celkem cítím bříško, asi se děloha roztahuje:slight_smile:))

Amal, kráása, mákli jste si, šikulkové:slight_smile:))
22. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi: krááása!!!!!!!!!! ale to je na bydlení, ne? nebo taky jen rekreace? koupelna je výstavní!!! ale voda vám ještě neteče? vžd\ť je to přimontovaný všecko..........
22. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj cat a mimi :dizzy_face: včera už se nenaprndalo nic... :grinning: my to dnes prokecali ráno s hehe a orchi :grinning:
22. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi já už se na fotečky jednou dívala a kráááása :dizzy_face: zapomněla jsem ti říct, že máte v koupelně stejný obklady jako moje mamina...myslím ty s tou kytičkou, jak tam máte.....ona má taky takový v koupelně, jen v trošku jiné kombinaci a vypadá to fakt úchvatně :wink:
22. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: šla bych ke gyndaři trochu později, abvy už byla jistota :wink:
22. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj amal, jak říkám, mě by to vyhovovalo příští týden na konci :wink: i skrz tu dovču, že bych nemusela tady v práci nic vysvětlovat :wink: ale uvidíme, co mi řeknou, třeba budou chtít ještě později, tak se přizpůsobím :wink:
22. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky já teď jukla do tabulky, krásné panenky se srdíčkama:slight_smile:)
ale zítra má TP naše první maminka?Ta Andreasek, já vím, že tu tak 2-3 měsíce nebyla, snad dá vědět:slight_smile:))
22. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůů nová dikuze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

krásný den, prvosenky :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi, já cu takýýý, hele, my máme být spolu, tak já teď poprosím HEHE a PRostejku, aby na mě taky kýchly pár těhubacilů, Carcul už je na mě foukla v pátek nebo v sobotu :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj vendel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak ti nějaký bacilky posílám, ale jsou neoficiální zatím :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už sem tuuuuuuuuuu :dizzy_face:
22. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej, díííky, jsi zlatíčkooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, letím na pracák, ukončit to tam a zažádat o nějaký příspěvek, ukážu se snad odpo :slight_smile:

Přeju vám všem ten nejkrásnější den :slight_smile:

P:S: HEHE, od Tebe si bacilky taky vyzvednu :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PRRRRRRRRRRRRRRRRSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKKKKK ............. PLESKKKKKKK!!!!!!!!!! :slight_smile:))))))))))))))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díííííky :slight_smile:

PAPááááááá
22. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: :grinning: :grinning:

já jen doufám holky, že jsou to ty pořádný bacilky :grinning: no prostě že je všechno ok :confounded: teď mi psala ta kámoška, jak tu byla u mě v práci minulý týden, že si zašla pro jistotu k doktorovi, protože poprvé to bylo mimoděložní a moc nadšená není, prý jí nic neřekl, že to prý může dopadnout stejně jako minule :confounded: tak je z toho trošku vystresovaná a mě poprvé vlastně napadlo, že se tu raduju a ještě nemám moc z čeho :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VENDE páááááááááá :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

AMALLI tak u mě bolesti podbřišku, dloubání - nif mof!!! chodím hodně čurdit, bo mě furt něco tlačí... špatně trávím, jsem ze všeho děsně nadmutá... kolem 19 hodiny děsná únava, pomalu na sirky, ale pak zas brý.... a sem tam lehká nevolnost, asi z poklesu tlaku či co.... jo a občas mě brněj nohy... toť vše a myslím, že to na ten ouplnej začátek bohatě stačí :slight_smile:))))))))) :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mě to docvaklo v sobotu, když se mě ta kamarádka ptala, kdy chci jít k dr... tak jsem jí řekla, že tak za 14 dnů a ona říkala, že šla po pár dnech, byl už vidět dutinka a právě aspoň měla klid, že je miminko v děloze... tak v tu chvíli mi silně seplo a furt na to myslím...........
22. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jj, ale na to myslet nesmíme :wink: já se teda snažím, až dnes ráno mě dostala právě ta kámoška, že ji doktor zase vyděsil no :pensive: já tam brnknu jak odejde kolegyně na oběd a zeptám se, když řekne, že teď je to zbytečný, tak půjdu až jak mě objednají....když mě naopak bude chtít vzít hned, tak bych taky šla.....prostě v tomhle budu poslouchat doktory.....abych pravdu řekla, tak ani nevím kdy chci jít... nejradši bych šla až později, jak píše amal, aby už bylo slyšet srdíčko a nikdo mě neděsil bublinkou o které nemůže nic říct :confounded: ale zase na druhou stranu by mi aspoň řekl, že je tam dutinka a že je v děloze... no nevím, v tomhle si fakt nechám poradit od sestry :grinning:
22. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsrm se zakecala u kolygeně!
22. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJKO jdi tak jak chceš ty!!!! ono je všechno věcí náhody.. mohla bys jít v 7 tt a v 8 týdnu se miminko přestane vyvíjet, prostě tohle člověk dřívější návštěvou nijak neovlivní... jestli tě uklidní dutinka v děloze, tak jdi hned, jestli chceš jít později, jdi pozděj, je to čistě na tobě...

já to ještě vůbec nevymyslela... :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nebojte se, já jsem o tom hodně četla a i gyndař mi řekl, že mimoděložní se pozná, protože to provází různé bolesti a tak a pak mi taky řekli, že ani v 8-9tt není pozdě, kdyby to bylo mimoděložní :wink:

a i na poradně to tam bylo psáno, že zbytečné strachy.......... spíš je horší jít hned brzy, protože beztak není mimi vidět a co hlavně není vidět je, že je všechno ok, pak se člověk raduje a pak velký zklamání, já bych se nebála a počkala si :wink:
22. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám jiný dilema..... jestli mám dr. přiznat ten Utrouš.... ???????? :confused:
jj hehe, vím, že je to na mě, ale já to taky nevymyslela :grinning: :dizzy_face:
Prostějko oni tě objednají dle poslední MS, neboj, mají to zmáklé, jen řekneš kdy byla MS a ona má takové kolečko a dle toho objednávají, tak se neboj.

Jinak holky nemyslete na nejhorší a zakažte si číst ty smutné příběhy, to byste se zbláznily, fakt, já si to taky zakázala., ono vás to pak nenechá ani spát a když věříte že je vše ok a že se nemůže nic stát, žije se vám a těhulí daleko lépe, to mi věřte....

MMJ mě je dneska zase blbě jak nikdy...chjo chjo:frowning2:(( :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe a prostěj určitě budou mimiskové v pořádku! Musíte myslet pozitivně, žádný špatný myšlenky!

Amal jojo domeček je na bydlení! Voda neteče protože máme přípojku dotáhlou do sklepa a vodu zezhora dotáhlou ke sklepu, stačí to jen propojit, ale nějak jsme se ktomu ještě nedostali a odpad nám čůmí dole na chodbě asi 90 cm od stoupačky taky tak hodinová práce to propojit,ale znáš to pořád je co dělat a člověk neví co dřív!
22. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek