• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
holky, za mě to vymyslela sestra u gnydaře, ta mě objednala na 9tt a bylo to :wink: a nelituju, viděla jsem mimi s ručkama a nožkama, žádnou bublinu :wink:

hehe: přiznej všechno, pro jistotu
22. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a ty jsi mu o tom neřekla :astonished: já myslela že jo, že jsi se s ním poradila.... ty lékárníku jeden :grinning: no teď mu to řekni, ať to ví :wink:

amal taky jsem slyšela, že mimoděložní provází bolesti, ale tak nikdy nevíš no..... já jsem právě na vážkách a asi bych nejraději šla ten příští týden na konci, když bude moct jít manža se mnou :wink: ale uvidím taky, jak mi řeknou oni, kdy mají čas, páč si jako nová pacientka asi nebudu moct vyskakovat :grinning:
22. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe určitě přiznat, u Dr se to musí:slight_smile:))
22. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů cat co jsem to tam četla? Už proběhla žádost o ruku! To je paráda! A budete se prát až po narození nebo to stíháte před!
22. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi cat se budou "prát" možná už letos, ale spíš až příští rok :grinning: to je krásnej překlep :grinning:

amal to by se mi taky líbilo, kdyby to za mě sestra tak rozhodla :grinning:
22. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, jdu vás pozdravit, koukám, na cestě možná další miminka, no to je super!!!!!!já se ještě pořád potýkám s nevolnostmi, jsem pěkně vyhublá a slabá jak moucha, doufám, že už to bude končit, chuť k jídlu stále nemám, takže se musím strašně nutit, stejně ale jím jak vrabec
22. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já jsem ale trubka jasně že brát! :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé ahooojky,... nové téma... tak paráááda... tak všem přeji, ať se vyplní to, co každá z nás si nejvíce přejeme ... :slight_smile:)))).......
22. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No včera jsem vybírala šatičky a doplňky, ale víc to vypadá na toho 24.7.2010, protože letos jak s tím nikdo nepočítal:slight_smile: tak jsou všichni tak blbě střídavě na dovolených, že jediná možnost by byla 2. půlka září a to už budu v 6měsíci a bude celkem zima, no a těhu šaty jsem nenašla žádný moc hezký:slight_smile:)))

Ale kdo ví jaké to bude s cvrčkem:slight_smile: a jestli se 7 měsíců po porodu vejdu aspoň do spodního prádla:slight_smile:))hihihihi
22. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi ale krásnej překlep :dizzy_face:

ahoooj romiku :dizzy_face: to je mi líto, že je ti pořád tak špatně :confounded: snad to brzy přejde :wink:

ahoooj zubaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně tobě, ať se brzy vyplní všechno, co si moooooc přeješ :wink: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat gratuluju ke svatbě
22. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat snad to brzy přejde! Ale hlavně že je mimísek v pořádku, co by pro něj maminka nevytrpěla co?! :slight_smile:
Ahoj romi tobě je taky pořád špatně? Teda to mi řekněte všechny moji známí říkali že v těhotenství žáddný změny jakože jim bylo špatně, měli chutě a vadily jim pachy, necitily a tady to má snad každá! :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si říkala že je to jen ve filmech!
22. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my určitě svatbu před nestihnem, jsem ráda, že jsem ráda
Ahoj Romik, na tebe často myslím, když je mi zle, já už jsem si říkala, jestli tu jsem jediná, ale mě je fakt špatně až teď ten poslední měsíc a to teda fest hlavně díky tomu parádnímu tlaku:frowning2:((

Chuť nemám na nic, čekala jsem těhu chutě a místo toho je mi ze všeho na blindění....hlavně že už jsi z nemocnice doma...a kolik jsi zhubla?a co ti na to říkají Dr?Co mám nteda jíst aby to mimi vyživilo a mě nezabilo:slight_smile:))??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
ahojky prostejko, tehulkooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je paráda, jak vám to s hehenkou vyšlo... to je prostě neuvěřitelný... :slight_smile:))... hlavně, ať je vše v naprostém pořádku a můžete si tu vyprávět o blindění :grinning:
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
doktoři nic moc nevymyslí, vždy jsem byla na kapaščkách a postupně se učila jíst, v nemocnici jsem byla třikrát, mimčo naštěstí je v pořádku, taď už je to zase lepší, ale jsem hrozně slaboučká, mám 50 kilo z 55
22. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj jen nám k tomu chybíš ty...... tak doufám, že se co nevidět (jakmile bude síla a chuť) k nám přidáš a nenecháš nás v tom samotný :grinning: a děkujuuuuuuu :dizzy_face: ti za to asi pošlu asi nějaký neoficiální těhu bacilky :grinning:
22. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no on mi řekl, ať dovalím, že mi předepíše Utrouš... ale neřekla jsem mu, že jsem byla líná jak veš a že mi kamarádka poslala zásoby co měla doma, tak jsem to prubla... jsem jaksi taksi nepočítala, že se to povede :slight_smile:))) :grinning:
22. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: prádlo si kdyžtak koupíš nové :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj zubáááj!!!
22. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat nebuj po mimi se ti postavička rychle vrátí, když vidim ségru tak je po porodu jak anaroktička a sestřenka už je po druhym porodu a vždycky se jí ta postava vrátí rychle a ty když jsi takový sportovec tak to půjde samo! Tak se nám musíš pochlubit s tím co jsi vybrala! A co prstýnek? Nedáš ho do albíčka?
hehe tak mu to raději řekni, až tam půjdeš :wink: myslím, že by to měl vědět :wink:
prostěj a hehe se už koneč¨ně dočkaly, mám obrovskou radost, ale nepřeju vám nevolnosti
prostej... jen si ty bacilky nech... až budou silnější, tak si o ně řeknu... teď by ti mohly ještě chybět :wink: :dizzy_face: ... tak já vlastně budu teď ráda, když bude v poho práce,... a těhulení tak za 3 měsíce, nepřestali jsme se snažit, ale necháváme tomu volný průběh... a dnes budu volat nové gyndařce na kontrolu, tak uvidíme, co se mnou udělá... mám šíleně krátké cykly, tak to asi také není v pořádku... :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajdíku na tebe pořád myslím a mooooooooooooooc si přeju aby se na vás usmálo štěstíčko! Strašně si to zasloužíte!
22. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj ok :grinning: tak si pak řekni :grinning: jj, vím, že jsi říkala, že tomu teď necháte volný průběh, to je taky na jednu stranu dobře..... hlavně, ať je v poho práce a doufám, že u nové gyndařky se ti bude líbit :wink: dneska taky budu volat novému gyndaři, tak jsem zvědavá jak pochodíme :grinning:
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj: ty máš novou práci??? a novou gyndařku? jsem něco prošvihla asi..............
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUBAJdíííí :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:

já myslím, že svatba s bříškem by byla krásná... a aby ses nedivila CAT, v půlce září může být tepleji než teď... !!!!
22. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
***********Ahooooooooooj Prvušky :dizzy_face: **********
22. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: já bych se taky vdávala radši s bříškem, než s prckem, aby se mimi narodilo už manželům :wink:
22. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek