Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
1. črc 2009

leni když je to kvůli mimískovi, tak držíííím 😀 ani nemukám 😀 a neboooj, prcka by jsi ještě nestresovala, nebyly by jste ještě napojení na sebe 😉

orchi já bych test koupila....... myslíš jako že když test nekoupíš, tak to nedostaneš 😖 to asi těžko.....tak si ho kup, zahrab ho do kabelky a zítra ráno pěkně testit 😉

orchidei
1. črc 2009

Anget nebuj to už vydržíš! je mi jasný že už je to dlouhý ale už to zachviličku zkončí! 🙂 To už zvládneš!

angetha
1. črc 2009

Orchi kup ten test..kdyžtak ho budeš mít napříště 😉
Prostějko, to mlíko se osvědčilo i u švagrové..a bylo to jediný po čem jsem nezvracela 😉

prosteja
1. črc 2009

orchi lízátka jsou objednaný 😀 aby nedorazily po nevolnostech 😀

ange to už vydržíš, už jsi na konci 😉

prosteja
1. črc 2009

anget no to bude moje poslední záchrana 😀

zuzka.o
1. črc 2009

AHoj Leni, spoluovulajdice... hele, nic mi není, ani prsa, takže asi zase nic! Ale moc jsme tomu snažení nedali 😖
A co ty, vidíš to nadějně???

JJ, ta čekací fáze je hnusnáááá!!!

Orchi a co ty a Vendel? Máš nějaký příznaky?

Prostejko, tobě už je blivno? Chudinko ☹ Ale bude líp 😉

lenka_bohousek
1. črc 2009

Orchi, no jo, čekací a nejblbější a nejdelší fáze ☹ Dneska jsem teprve 21DC, takže to je fakt ještě dlouhá doba. No ale co, vydržím to.

Ten těhu test - já bych si ho nekupovala, dřív jsem měla vždycky připravený doma a jakmile jsem testovala, tak jsem to druhý den dostala. Takže teď nemám doma nic a koupím si ho nejdříve týden po tom, co nepřijde mrcha.

Anget, to ti věřím, že už bys chtěla mít miminko u sebe, musí to být hrozné v tomhle vedru tahat se s bříškem. Ale rychle to uteče a brzy už budete rodinka 🙂

zuzka.o
1. črc 2009

JJ, Anget, ono je takový dusno, takže to určitě 2v1 není přijemný..... 😖

zuzka.o
1. črc 2009

Leni, vidíš to tenhle měsíc nadějně?

hehena
autor
1. črc 2009

no holky mám dost.... :((( s babi je to špatný... děda zhroucenej... dneska jede na otočku domů, ale zase tu bude spát a netuším jak dlouho tu chce s náma bydlet... je to naprosto depresivní. manža na mě nemá vůbec čas, vidím ho akorát v noci v posteli... už předtím toho měl mraky a teď ještě ta babička a chození za ní, převážení dědy.... jako jsem fakt sobecky zklamaná....

prosteja
1. črc 2009

hehenko to je mi líto ☹ musíte to teď vydržet a stát při sobě..... 😔

angetha
1. črc 2009

Hehenko ☹

prosteja
1. črc 2009

a o babi už se ví něco konkrétního hehe?

hehena
autor
1. črc 2009

já jsem tu spíš do počtu PROSTEJ... babi mě ani nechce vidět...takže já jsem furt jen sama...

hehena
autor
1. črc 2009

no prý to vypadá špatně, takže s největší pravděpodobností zhoubný... a nemůže se hýbat, takže se teď bude učit znovu pohybovat... ☹

prosteja
1. črc 2009

aha hehe ☹ tak to je blbý 😔 já myslela, že je to jen s tím dědou, když tě ani ona nechce vidět, tak to je zlý 😔 takže jsi pořád akorát sama a čekáš, kde se kdo objeví co?

hehena
autor
1. črc 2009

a já jsem hrozná, protože jsem sobeckáááá... je mi jasný, že to bude dlouhý a manža bude neustále skákat kolem nich... :((((( to sem ale kráva co???? ☹

hehena
autor
1. črc 2009

no teď tu chvíli oba jsou... jenže to tu děda zase pobrekával a já za boha nevím jak se mám chovat a je mi teda děsně....

lenka_bohousek
1. črc 2009

Zuzi, já ani nevím. Radši si naděje nedělám, abych pak nebyla moc zklamaná. Cítím se stejně, možná mám trochu citlivější bradavky, ale to nevím, jestli se mi to spíš nezdá. Ale to víš, ráda bych už byla těhu 🙂 A ty? Jak to vidíš?

Hehenko, to je mi moc líto 😢 Buď silná a moc se netrap, miminku to neprospívá. Ale vím, že se mi to lehko píše. Když mi v březnu umírala babička, tak jsem z toho byla vyřízená.

prosteja
1. črc 2009

hehe tak to je dost hrozný ☹ zní to teda strašně blbě, ale zeptám se, co doktoři.... myslím jako jestli bude nějaká operace, nebo ozařování, nebo jestli jí jen dávají pár měsíců života 😔

a ty si nenadávej hehe, nejsi kráva, proč by jsi byla 😔 to je normální, že se cítíš odstrčená

angetha
1. črc 2009

Zeptej se ho jestli nechce kafe.. 😔

prosteja
1. črc 2009

hehenko taky bych nevěděla, jak se chovat...... 😔 tohle jsou děsný situace........ ale to je manžova babička že? takže ty teď asi budeš muset být ta, kdo zachová tu nejchladnější hlavu a bude mít nejvíc síly 😖

hehena
autor
1. črc 2009

PROSTEJ operace byla včera.... 5 hodin.. měla velkej nádor na mozku....
a právě dneska dr. říkal, že to vypadá dost špatně... víc se dozvím odpoledne a v následujících dnech....

prosteja
1. črc 2009

jj hehe vím, že včera byla babi na operaci 😔 jj, doktoři sami asi pořádně nevědí a netroufají si odhadovat 😖

hehena
autor
1. črc 2009

LENI nejhorší je, že mě nejvíc štve, že vím, že se to všechno právě povleče měsíce a už vidím jak manža nemá čas a pořád někde pobíhá.... musí si zřejmě i vyměnit byt za přízemní... takže to všechno chce zařizovat on.... dědu převážet sem a tam... já jsem prostě doufala, že tohle bude šťastný období a místo toho tohle...

zuzka.o
1. črc 2009

Hehe, nenadávej si, je to pochopitelný. Ty teď prožíváš nádherný období a je logický že chceš, aby i ostatní byli šťastní s tebou. Není to sobecký..... Buď silná i za miminko.

Leni: já nemám vůbec žádný příznaky, ach jo, ráda bych už těhulkovala. Dneska jsem potkala kamarádku, už má jednu holčičku, teď už se jí rýsuje pupík. Ani jsem se s ní nezastavila na pokec, protože jsem jí to bříško záviděla a nechtěla jsem, aby to poznala a vyptávala se, kdy jako my a tak.... 😖

prosteja
1. črc 2009

hehenko a co rodiče? myslím manžovi rodiče? to oni by snad měli být ti první, kdo se o svoje rodiče postará ne? 😖 nebo manža už nemá rodiče? 😔 jestli jsem něco plácla, tak mě normálně pošli liskanec 😅

hehena
autor
1. črc 2009

já sem fakt hnusná.... že si to vůbec myslím.. že myslím hlavně na sebe... místo na tu babičku, který je asi pěkně mizerně a prostě potřebuje pomoc...

verled
1. črc 2009

orchi:test koupit určitě🙂))))))
hehe:to je mi moc líto☹...ale nejsi kráva, jsi jenom těhu🙂

prosteja
1. črc 2009

hehe ale kuš..... jak píšou holky, to je normální, ty jsi teď v tom období, kdy jsi nejšťastnější na světě a do toho tahle rána 😔 takže si vůbec nenadávej..... a třeba až oznámíte že čekáte, tak se vzchopí celá rodina 😉