• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
svoja:myslíme na ní všichni.....snad bude v poho, jinak jsem se byla holky zvážit a mam zas míň už jsem zhubla celkem 2 kila, to snad neni možný......
1. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Verled neštvi nás :sunglasses:
Holky snad to má Hehenka z toho počasí a stresu kolem babičky, přeci jen je to velká námaha na srdíčko..
co se týče chutí, tak já fakt na začátku ujížděla na sladkém a z masa mi bylo blbě a kolem pátého měsíce jsem začala mít chutě na bramboráky, langoše...prostě česnekový věci
1. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ange:ale však vidíte že mi břicho roste jak z vody, ale je fakt že se mi tenčí tuková zásoba, jsem říkala že mi mizne celulitida:slight_smile:...takže je to spíš tim že mimi si vede dobře víš:slight_smile:)))tak budem v klidu:slight_smile:horší to bude vysvětlit doktorovi:slight_smile:jinak já jim normálně:slight_smile:
já taky věřim že bude hehe v pořádku holka zlatá......do zektra umřu:-/
joo to já zas furt žrala doslova žrala brambůrky, ale teď zas sladký, no jedla bych všechno co je nezdravý:slight_smile:a langoš mňaaaaam:slight_smile:)))
1. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky, hehe už by mohla mít vyšetření za sebou...tak uvidíme
1. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud jí vzali hned
1. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ange já myslím, že vzali... je to akutní případ :wink:
1. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já už mažu, tak pa zítra a pozdravujte hehe až dojde a ať mi napíše do IP........paaa :astonished:
1. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj verled :dizzy_face:
1. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
VER ja jsem taky s vahou v minusu....nejdriv jsem zhubla 5 kg, ale uz mam cca 1-2 zpatky, takze porad minus....ale ono to prijde....mej se, pacek....

No ja ty prvni dva tri mesice moc jist nemohla....a maso nebo uzeniny uz vubec ne...fuj...to nemuzu doted....
1. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak já se jdu najíst, hehe stejně hned tak nepřijde, za chvíli sem zase mrknu.... já už se ani netěším na tu zítřejší kontrolu :confounded: pořád musím myslet na hehe :pensive:
1. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
uz vidim u nas na pohotovosti jak by brali akutni pripad....by hodinu cekala nez se dr akutne rozhodne akutne ordinovat:slight_smile:
1. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nakoukla jsem omylem (uklikla jsem se) ale musím vám napsat tohle: Resp. hehe - my měli taky špinění zkraje těhotenství, a nebylo to nic špatnýho, jen se embryjko Pepíček zavrtávalo k mamince a z toho bylo to špinění.... Tak snad to u hehe bude něco obdobnýho....
1. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holčiny jsem tu......dočítala jsem vás.....doufám, že to s hehenkou dopadne v pořádku :pensive: moc na ni myslím
1. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Pepi bohužel tohle není jen špinění :frowning2:
1. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
agnetha aha :frowning2: já chtěla nalít optimismus... no radši půjdu :frowning2:
1. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
****** holky tak jsem tu... v děloze je vidět těhotenství, ale plod ne - prý to ještě v týhle fázi nemusí nic znamenat... po tom vyšetření krvácím jasnou rudou. kdyby to mělo dopadnout blbě, tak to jasně poznám, dle pořádnýho krvácení a křečí..... a to v tom případku mám přijít hned.... *******
1. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky copa to tu ctu??no hehenka musi byt v poradku a urco bude treba je to nakej hematom nebo tak :frowning2:
1. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, takže vlastně nezbývá než čekat :frowning2:
1. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
díky moc, že jste na mě myslely.....

hematom to není, to by mi dr. řekl....

jj nezbývá než čekat.... ale ta krev je fakt jak při MS.... :astonished:
1. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko,mne taky nebylo jakou dobu nic videt :wink: proste vse bude v poradku a hotovo :wink: mimis je urco silnej a bude se drzet
1. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PEPI díky za optimismus, ale měla bych být na začátku 6tt, tak to není zavrtávání...

může to být X věcí, prasklá cévka, překrvenej čípek, nebo to prostě nevyšlo.....
to je mi líííto, takový stresy ..... a kdy máš jít na kontrolu?
autor
no dostala jsem další utrouš... a takový krvácení přes utrouš.... počítám prostě s nejhorším... ale jsem v klidu, prostě s tím nic neudělám, když budu na nervy, nic se nespraví... budu čekat... tak jako doteď....
1. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no gyndař mi nabízel, že můžu dovalit za týden, ale půjdu za těch 14 dní - jak jsem byla původně objednaná - teda pokud k tomu ještě bude důvod...
1. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko budeme čekat s tebou... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
díky ANGE .) :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko.... a testy ti sílí? Dělala sis teď někdy nový?
1. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nene... naposled ten 14 DPO, pak už nic... teď jsem si koupila jeden, ale je to nějakej BABY TEST.... ty obyč mamatesty jsou asi vykoupený nebo co - ani předtím jsem je nemohla sehnat...
1. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko :pensive: budu na tebe moooooc myslet...... doktor má pravdu, že v tomhle stadiu nemusí být vůbec nic vidět....no já jsem zvědavá na sebe :pensive:
1. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe tak zkus ten testík ještě udělat :wink: ........ a hlavně odpočívej, lehni si, nohy nahoru a nic nedělej :wink:
1. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek