• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
snad krvácení ustane a za 14 dnů bude mít pro tebe doktor dobrou zprávu :wink:
1. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a mám tě pozdravovat od manži, že prý drží pěsti taky :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty se ničeho neboj PROSTEJKO... jsi minimálně o dva dny napřed a ty můžou hodně znamenat... .) určitě už uvidíš prďolku .) :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko, držím ti palce i pěsti!!! myslím na tebe....:hearts::hearts::hearts:

Pa,musím letět domů....
1. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ manžovi moc děkuju!!!!! :dizzy_face:
autor
ZUZI pááá
autor
a taky děkujuuuu :dizzy_face:
hehe já o tom pochybuju od začátku, že něco uvidím..... čekám akorát bublinku :wink: ale i tak díky....... no budu na tebe hehe myslet..... musí to dobře dopadnout :wink:
autor
všem děkuju... se uděkuju :slight_smile:
hehenko vsechny ti budem drzet palecky,uvidis ze vse dobre dopadne
1. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no když mi drží palce toliko lidí a navíc ještě tvůj manža PROSTEJ, tak to dopadne dobře.....
já mám dobrou náladu... viděla jsem dutinku a hrozně mě to potěšilo....
nemáš zač hehe, já mu to vyklopila, že o tebe mám hroznej strach a on hned jak přišel domů, tak se ptal co hehenka, jestli už něco vím :wink: no a já uvidím zítra....hehenko ty si hlavně lehni a nic nedělej :wink: já si jdu taky lehnout holky, pobolívá mě podbřišek :confounded:
hehe to věřím, vidět tu dutinku musí být parádní pocit :dizzy_face: doufám, že ji zítra taky uvidím
1. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zrovna tu mám kopec práce... chjo chjo... :((( ale tak hlavně nedělám nic extrémně fyzicky náročnýho... tak je to dobrý...
1. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :confounded: ale taky si najdi čas na odpočinek...opatruj se....já si jdu holky lehnout.... zítra papa :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak paa prostej a ty hehenko odpocivej

ja taky jdu,jdem pryc,snad tam nekoho nepoblindim
1. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe - no to uvrtávání se u nás byl tak nějak 5 - 6tt, protože kontrola byla 16/1, to jsem byla 7+2tt a tohle špinění bylo někde kolem 10/1

A mimochodem super že je dutinka, za 14 dní uvidíš srdíčko, a to teprv bude pocit :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no...a uklidnil te ten dr aspon trochu?
1. črc 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ještě jsem sem nakoukla...hehenko,copak nám to provádíš?Tak hlavně že jsi byla u mudra...pořádně odpočívej,nic netahej....bude to dobrý,jsou i tací,kteří na začátku těhu krvácí a nic špatnýho to není..I my na Tebe budeme s Krytůfkem myslet a držet pěstičky :wink:
1. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI no řekl mi, že to nemůže vyvěštit, jestli to bude dobrý nebo ne...
já ani uklidňovat nechtěla....

test jsem dělala... těhu čárka tam byla dřív než k tý kontrolní vůbec stihla dolýzt moč....

a ještě jsme se stihli pohádat... .

PEPI zavrtávání miminka bývá za začátku 4tt... ještě jsem o tom mezi 5-6tt neslyšela... to jsi možná jen špinila ne.. ?
snad to srdíčko uvidím... .)
1. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE pohadat proc?
1. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to ses dobra hrdinka...ja bych teda sakra chtela uklidnovat....
1. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny holčiny.
Hehenko já měla hematomy a špinila jsem ,pak jsem začla,ale krvácet a to silně červěně jako me..
zjistilo se že mi chybí progesterona dostala jsem agolutýn na udržení miminka a hned to přešlo a pak jsem jen zase špinila z hematomů... zaráží mě ,že jsi na krvácení nedostala askorutýn kup si ho v lékarně..
pokud budeš krvácet i zítra zajdi znovu a nedej se já taky změnila lékaře a ten odhalil mé krvácení včas.úprotože jinde mi řekli že to je z hematomů a buds se mimi udrží nebo ne oni to v začátku někteří dost podcenují... moc držím palečky,když si vzpomenu na mé silné krvácení tak že sestra uklízela pod kozou a fanda se stále drží tak věřím,že to bude ok,ale moc dlouho bych nečekala nechat to jen tak... papa
1. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI no co mi mohl říct... řekl mi to důležitý, jako poznám potrat a co mám dělat, víc mi říct nemohl.....
byl takovej odměřenej, ale né nepříjemnej, popřál mi hodně štěstí a bylo to...

to není o hrdinství... já jen vím, že mi víc říct nemůže... z toho UTZ nepozná jestli to těhotenství bude úspěšný nebo ne....
ale bolí mě břuch čím dál víc...

pohádali - no protože je děsně empatickej, čekala jsem od něj víc.... přišli jsme domů a honem honem máme moc práce... neřekl mi ani jestli se nechci chvíli natáhnout.. už mu z tý práce prostě haraší, nebere ohledy... a pak se diví, že začnu prostě jen tak bulet......
1. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koupím si ten Ascorutin NIT .) to bude nejlepší... dal mi UTR - to je vlastně přírodní progesteron...
1. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
UTR - utrogestan... .
1. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to tě teda manžel moc nepodpořil :confounded:
1. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je možný, že jemu samotnýmu je líto a je z toho smutnej a nechce to proto rozebírat a raději se zahrabat v práci...... ale ty by ses měla šetřit :pensive:
1. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko musíš ležet ...věř mi měla jsem to taky a taky na záčatku blbce pardon který to neřešil a jen řekl že krvácení je špatně a že uvidíme zda bude srdíčko a at se neraduju... naštěstí mě kamarádka poslala po třech dnech krvácení ke svému gyndaři a ten okamžitě ležet to je nejduležitější vše mi zakázal dělat ..měla jsem ultroš 2X2X2 a askorutýn a agolutýn na držení ..koukej ležet vážně je to nutné
1. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe já se přidávám k nitěnce :wink: ještě jsem neslyšela, že by doktor řekl, že neví, proč krvácíš a že se uvidí :confounded: mimochodem zdravím Nitenku :dizzy_face:
1. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek