Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
22. čer 2009

Holky stejně je úžasný, jak jsme tu denně spolu, co?Každá odjinud a přece na stejné vlně🙂
A nejhezčí je to jak těhulky přibývají, ještě Vendelinka, Orchidejka, Lenka, Zubajdíček, Pipinka....už aby to bylo a měly jsme jen 1 růžovou tabulku🙂

cat79
22. čer 2009

...a Zuzka a Eliterka🙂)a jsme komplet těhulov🙂

svoja
22. čer 2009

a HEHE jde k dr kdy???

carculka
22. čer 2009

cat,tak at mate brzo postaveno....

holky a pry po porodu hromada zenskych je fakt frigidnich..kamoska byla pres rok-ted uz aspon obcas ma chut-ale ne moc

cat79
22. čer 2009

Carcul cožeee????Néééé, to nééééé!Ale občas mám sen, ale málo, dřív jsem měla erotický sny častěji🙂
Holky holky, co nás to může potkat....
A existují třeba ňáké prášky na libido?Jako na chuť nebo tak?

Carcul počítáme, že příští Vánoce už budou v baráčku🙂kéééž by🙂

carculka
22. čer 2009

cat..no to my to budem dodelavat ete nakou dobu,ale jsme bez hypoteky a to uz vydrzime....
cat vubec nevim jestli existujou,ale dost se hrozim,sex mam rada....jojo a fakt je to dost casty znam dost pripadu ze ty zensky to fakt pak neba...a taky dva pripady kdy je blbe zasili a hrozne to bolelo,dokonce jednu museli po pul roce presit jelikoz nemohla vubec

cat79
22. čer 2009

No tak to mi ani neříkej carcul, to je masakr..........

To jste šikulky, že máte baráček bez zatížení, my si asi vezmeme úvěr jen tak na 2mil, zbytek ńák dáme dohromady z odprodeje bytu.
Už aby to bylo, já se nemůžu vynadívat na ten domeček🙂))už se vidím, jak tam vyvařuju na ňákou rodinnou grilovačku a kolem běhaj dětičky a pejsek🙂)))
Holky holky až to jednou bude, asi se rozbrečim štěstím...ačkoliv teď brečím skoro pořád🙂citlivka🙂
ale jen u filmů a životních radůstek...naštěstí🙂))

Jináč prostějko i hehe nááádherné testíčky..hehe ty máš ty za 100jeden🙂 a kolik jich budeš dělat🙂)))) 😎

carculka
22. čer 2009

cat...no ale ete si pockame nez to bude jak chcem...je to zumpa na penize ☹
no a kolik chces deticek???

cat79
22. čer 2009

3🙂

carculka
22. čer 2009

a bliz za sebou nebo dal??

hehena
autor
22. čer 2009

CAT já myslím, že pokud tě to bude štvát, tak to může být otázka cviku... párkrát se přemůžeš a bude to zas dobrý... to je moje teorie... ale teda nad frigiditou po porodu jsem nepřemejšlela... 😕

jinak nevím kolik ten jeden test stál... je to mamáč a kupoval mi je manža - bo obyč mamatesty neměli ve dvou lékárnách, tak se na to vybodl... se ho musím zeptat...

a testovat už asi nebudu, jinej tu nemám... jestli bych kupovala, tak jedině ty obyč. mama...

carculka
22. čer 2009

hehe...no stava se to..a desi mi to ☹ ...a jakpak ti je hehenko???a kolik bys chtela ty deticek??

carculka
22. čer 2009

cat...a jmena mas vymysleny??

hehena
autor
22. čer 2009

i já bych chtěla 3 🙂) takže jsme začali akorát včas 🙂)) manža by teď chtěl dvojčátka 🙂
ale to všechno uvidíme, až porodíme a budeme chvíli vychovávat... třeba oba změníme názor... 🙂
k tomu bych samozřejmě chtěla větší dům - taky tak 6+1 (3 děcáky a jeden pokoj jako pracovna) - ale to je všechno jeden VELKEJ SEN!

no a jinak je mi zrovna teď docela blivno... no to se mi zdá nějako moc brzo safra...
furt mě bolí břicho a tak vůbec... 🙂))))

a co ty CARCUL? 😵

frigidita mě teda taky děsí... snad nás to nepotká...

hehena
autor
22. čer 2009

add ty nemovitosti... my furt nevíme, kde chceme žít a to je asi ten největší problém... nikde vlastně necítíme ty kořeny... takže nám stejně zatím nezbývá nic jinýho než ten nájem... jediný co víme, že bysme chtěli domeček a zahradu... ale kde to netuším...

už jsme měli koupenej i pozemek (nakonec jsme ho prodali - bylo to dva roky zpět a pořád na něm nejsou sítě), i jsme složili zálohu na řadovej domek - ale majitelé si to nakonec rozmyseli... objeli jsme nejednu ruinu, nejeden předraženej bungáč a nějak mě ta chuť něco vlastnit absolutně přešla......

teď momentálně mi vyhovuje, že můžeme jít kdykoliv kamkoliv a nemusíme v podstatě řešit nic zásadního (jako prodej domy na hypotéku - bo bez ní bysme to neudělali)...

carculka
22. čer 2009

hehe..blivno mi je taky chvilema ,viz vcera....no ja bych chtela dve a mozna i treti-ale to nevim,podle situace ,kdyz ty dve budu mit za sebou jen malej rozestup tak treti az budou odrostly...no a baracek mame-2dets.pokoje,2loznice,2pracovny a taaak daaale...takze jen pekne zaridit-mame zatim jen pokoj pro hosty s koupelnou a takovou kuchyni-pak tam zustane-daji se tam stojany s vinem a tak-na grilovacky,chlastanice(rikame tomu spinava kuchyn)a tomu celymu takova garsonka-i vlastni vchod kdyz chcem,takze pro hosty super,kdyz nekdo zustane dyl...nebo tchyne hlidat 😀 ......no ale podkrovi uz skoro mame hotovy,ted nam tam daj dvere a budem zarizovat

hehena
autor
22. čer 2009

CARCUL mno jo... jak by řekla moje maminka - uměla sis vybrat 🙂)) 😉 takže v tomhle směru můžeš mít klid. my asi pokud nevyhrajeme, nebo nebudeme dělat nějakou velkou zakázku, tak asi budem dokonce život chrastit kešeně, a doufat, že na nějaký takový bydlo ušetříme... no jak říkám - velkej sen! zjednodušeně bych řekla, že pro mě žiješ v jiným světě - v takovým dokolaným .) jak bych si ho představovala i já a asi každej.....

hehena
autor
22. čer 2009

no ale teď řeším zásadnější věc - měli bysme jet nakoupit... už tady 14 dní není co k jídlu 🙂))

carculka
22. čer 2009

hehe..sice mega barak..ale zatim dve mistnosti plus koupelna...a bude to trvat ete dlouho nez to dotahnem..ale snad vse pujde jak ma....

no a to jste hlady jo??sup na nakup,musis papat a hlavne kopec vitamnku...

hehena
autor
22. čer 2009

CARCUL mno ale váš mega barák... budujete si hnízdo a máte jistotu bydlení, bo jsi psala, že ho ani nemáte na hypo... prostě značka ideál, to by si přál snad každej.... a přiznám se, že ti to tak trochu závidím. nejenže je to můj sen, ale zřejmě si na něj ještě X let počkám.. budu dřít jako mezek a možná ani tak si to nebudu moct splnit... navíc jsme si vybrali tu složitější cestu... z práce s celkem jistým nadprůměrným platem, jsme šli do tohohle šílenýho boje, kdy nevím, jestli příští měsíc bude práce a tudíž nějaký peníze........ spousta lidí si to představuje jednoduše, ale když navíc jdou do toho podnikání oba - začínají a nemají ani byt po babičce a velmi nejistý příjmy - tak je to řekla bych šílenost... a vlastně vůůůbec nechápu proč jsme do toho šli........ 😅

víš co - kdybysme si třeba za aspoň ty dva pokaděný roky vydělali na nějakou venkovskou barabiznu, tak je to fajn pocit... jsem z vesnice a příroda mi chybí.... jenže dneska už kdekterá venkovská barabizna u většího města stojí kolem 2 milionu a ještě hromadu peněz do toho musíš vrazit a teď si představ tuhle sumu za dva roky vydělat... nikdo z rodiny ti nic nepučí...

když nad tím přemejšlím, tak mám pocit nespravedlnosti a se*e mě to strašně, je mi to neskutečně líto! oba jsme vysokoškoláci, snažíme se co můžeme, s firmou se dvakrát nedaří, rodiče nepomůžou, takže se v tom budem patlat ještě hodně dlouho... ale radši si tyhle myšlenky zakazuju, bo to nemá cenu a akorát mě to strašně trápí............

carculka
22. čer 2009

hehe..ale manza ma jen maminku ta nema nic a nic mu nikdy dat nemohla...a ja mela jen stavebko....takze taky nam nikdo nepomohl....manzilek vsechno sam....a ja neco malo prispela

treba budete mit nakej mega kseft 😀

hehena
autor
22. čer 2009

jasný... manžel je starší a už všechno vybudoval.... to je to... nemyslela jsem to tak, že vám někdo něco dal zadarmo!!!! to rozhodně ne... jen my prostě začali a ještě nás čeká strašně dlouhá cesta...

kolik je vlastně manžovi?

mno jo. třeba jo, nevzdávám to, jen mě někdy chytne záchvat beznaděje... zvlášť teď když manža pracuje externě pro jednu firmu, která má fajn klioše, velký budgety a šéf na to sere a hází všechno na ostatní... všichni jsou tam nespokojení, komunikační šumy, samý problémy - prostě nedokážu pochopit, že mu tam ty klioši ještě zůstávají..... my bysme se tady plazili za takoovu zakázku a pak vidíš tkaovej extrém a chce se ti brečet - tobě tu příležitost prostě z nějaký důvodu nikdo nedá.... ale třeba to za pár měsíců bude aspoň trochu lepší...

carculka
22. čer 2009

37,ale vypada hoodne mlade...ze zacatku mi i lakoval....jsem si myslela 28 😀 a to jsem vzdycky rikala kdyz me balil nekdo starsi-ja nikdy,a kdyz se zabouchnes neni co resit 😀 😀
jinak hehe,my meli taky slzity obdobi-spolecnika udelal dluhy na firmu,tajne,zabil se a jeste dluzil manzovi..aby vdova nezustala na ulici vse zaplatil(statisice)byli jsme z koruny do koruny aby se to dalo dohromady..jinak bysme byli uplne nekde jindy..i v podn.se darilo vic..je o relat.v poho ale snad bude zas lip...moje mama je fakt zvlastni,muj nevl.otec mi vyhrozoval zabitim ze ho mama opustila-ja volala policajty,cekal vsude mozne..manza me hlidal a vsude vozil a nevl.otec se pak zabil pred maminym bytem..a to je jen cast naseho zivota,detsvi na hovno....zjistila jsem hromadu veci o mame a aspon jsem se zacla stykat s tatkou je supr-nevidela jsem ho odmala kvuli mame..jinak bracha dostal pozemek asi za 10mega,ja nic...a ani nic nedostanu..k tomu mam docela zdravot.problemy uz leta...a manza to mel taky hrozne tezky..a hlavne vzdy makal od nevidim do nevidim a prosli jsme si vecma kdy uz by se kopec vztahu rozpad ale my se drzeli...
takze mi nic nemusis rikat o nespravedlnosti..fakt vim co to je,milacek taky...a proto to vse chcem vynahradit nasemu mimiskovi,aby jsme byli pro nej skvely rodice

takze hlavu vzhuru...vsechno zvladnete,nepodnikate tak dlouho a hlavne podnikani neni nikdy jisty..

cat79
22. čer 2009

Tééda Carcul to je příběh jak na film, fakt, huustý a mooc manžovi gratuluju za to jakej to je dříč a chlap. Fakt hustý!!

Hehenko vy jste taky teda šikulkové.
Já teda stihla jen zrekonstruovat byt v Praze a odkoupit ho od města, ale tím mé úspory téměř padly, teď ještě to nové autí, ale asi s tím počkám až po porodu, páč teď je ten pozemek a baráček, tak ať nevykrvácíme🙂
Ale snad budu pro manžu oporou a budu nápomocná po mateřské na splácení hypotéky a tak...ale nebýt miláčka, mé sny budou jen sny☹

Jinak s těla dětma, chceme 3, klí´do i dvojčátka, to jsme si říkali, jestli se to dá zařídit jao uměle za peníze, nevíte některá?Jen pro zajímavost, kdyby se to jako někde dalo zařídit, tak bychom do toho tak za 3 roky šli.

Jinak bych si dala děti asi od 2 roky, ať to mám do 35ti odrozené a můžu vesele vychovávat🙂

hehena
autor
22. čer 2009

já nespravedlnost vnímám v tom, že se snažíme a nevyděláme ani na ten malej domeček na vsi..... a to nemyslím jen na nás, ale na spoustu lidí, co celej život dřou a nakonec nic... když to vidím je mi prostě ouvej... jsou lidi, který fakt makat od rána do večera a jejich platy jsou hrozný... taky myslím, že kdyby třeba pokladní v tesku neměli městskej byt, zřejmě by tu ani nemohli žít, bo by celej svůj plat dali za nájem jednopokovýho bytu...

taky nemáme životy jednoduchý CARCUL... mno a zdravotní problémy máme oba, já teda trošku větší, z toho důvodu se manža dlouho bál vůbec těhotnět...

hrozí ti nějaký komplikace v těhu???

hehena
autor
22. čer 2009

CAT no třeba manžova mamka odkupovala před 5ti lety byt na pze 4 od města za 120 tisíc... :-O to jen zíráš a když koukáš na ten samej byt s cenou 2,5 milionu.... aúúúúúúúú děs

já bych chtěla děti tak 3 roky od sebe 🙂 😵

hehena
autor
22. čer 2009

s těma dvojičkama.... jedině myslím IVF... ale je i nativ... téměř bez hormonů...

cat79
22. čer 2009

Hehe co je nativ?

Jinak teda Hehe a Carcul, to mě mooc mrzí, že máte zdravotní problémy☹(((snad se to v těhu zlepší...
Hehenko máš pravdu, když se někdo nechyt v zahraniční firmě, nemá šanci našetřit, tady v KV jdou platy max 20tis , nájmy teda cca 7-8, ALE JAK SE Z TOHO DÁ UŠETŘIT?HORKO TĚŽKO NA DOVČU A TAŤKA JE ŘÍ´DA gymplu a říkal, že kuchařky a uklizečky mají 6tis, chápete to?A třeba 3 děti a samoživitelky...mě bylo do breku....

ale s půjčkama se to dá ňák slepit, já měla štěstí, že jsem se chytla v té paříži když bylo euro 30kč, ale jinak nevím nevím....to mé podnikání jde sice dobře, ale na uživení rodiny by to nestačilo...

Mě pak chytá amok když vidím ty poslance.promitivy, jak si vozí prdel v audi a chtěj nám navýšit daň za to, že dřeme víc než ostatní, 39%daň se posrali!!!!já bych je hnala, kretény...

carculka
22. čer 2009

cat..jeste ze mame takovy milacky,vid..no to v tom pribehu hodne veci chybi-fakt uz jsme si zazili dost...a kolikrat dreli a pak o penize prisli a ne nasi vinou...proste vse vynahradime mimiskovi

at manzilek ted rikal ze budu jezdit jeho-na jiny nez mam nemame a vse cpem do baraku...ale je zlaticko..ja nechtela je mi to blby,ale neda si rict..ze kdyz si vzpomene na tu moji bouracku umrel by strachy...

je super ze budete mit domecek..je fakt bozi..drzim palecky 😀
a ted bydlite v tom tvym byte??

hehe..no rizikovy,krev se mi nastesti tesne pred tehu trochu srovnala,hrozili kapacky,ale ledviny furt debilni,teda jedna....a imunitu v hajzlu ...no to je taky na dlouho

hehena
autor
22. čer 2009

NATIV je přírodnější forma umělýho oplodnění - moc o tom nevím... myslím, že se minimálně stimuluje... u umělka je větší šance, že budou dvojičky, takže když můžete těhotnět, byla by blbost do tebe rvát navíc hormony a tělo zatěžovat že jo... takže by ti asi vzali vajouchy a oplodnili je sami a šoupli by ti dvě embryjka zpět... ale asi by sis o tom musela víc zjistit... každopádně byste si tuhle proceduru museli platit celou sami, bo když jste zdraví, tak pojišťovna logicky nic nehradí...

a jinak to je přesně to o čem jsem mluvila... nechápu, jak to ty ženský dělají...
já si myslím, že celej život je o příležitostech, o štěstí - jeden má štěstí víc, druhej málo...

začne to už tím, že rodiče svoje dítě k něčemu nevedou a tím určí dítěti docela jasně cestu - třeba uklízečka za 6 tisíc... no to mi příde smutný... samo všichni si nemůžou vydělávat větší sumy a dělat jen ty lepší práce.... kdo by pak uklízel že jo... ale ta představa - makáš - pracuješ třeba stejně hodin jako jinej, ale holt nevyděláš víc než 6 tisíc...