Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
1. črc 2009

hehenko já ho trošku chápu no 😖 má starosti s firmou a řešíi problémy a je to chlap víš, tak ho různý věci ani nenapadnou.... navíc si myslím, že ho to možná vzalo víc než si myslíš, ale vyrovnává se s tím prostě takhle....... je to těžký no.... každopádně jakmile budeš moct, tak si lehni a odpočívej, s manželem si promluv a řekni mu, jak je tohle období důležitý a že když to zanedbáte, tak se taky může stát neštěstí 😖 on to určitě pochopí a pamatuj si, každej chlap je trošku trubka 😀

no holky, já se jdu zahrabat do deky na gauč.....dala jsem si vaničku a bylo mi báječně 😀 mějte se krásně a dobrou noc 😵 😵 😵

jo a ještě gratulace andreaskovi 😵 😵 😵

svoja
1. črc 2009

PROSTEJ na tu vanicku pozor...zejmena na horkou vodu!!!!!!!!

lenka_bohousek
2. črc 2009

Ahoj holky, dobré ránko 🙂

Hehenko, tak co, jak to s tebou vypadá? Ani jsem nemohla dospat. Doufám, že to krvácení přestalo.

orchidei
2. črc 2009

Ahoj Leni!
Teda to jsou šoky po ránu! Úplně se tu klepu! Snad bude hehe vpořádku! Ale vykolejilo mě to dost!
Ještě se přidávám ke gratulacím andreaskovi k Sabince-ať dělá mamince jena jen samou radost! 🙂

lenka_bohousek
2. črc 2009

Ahoj Orchi, to mi povídej, já když jsem to včera četla, tak se mi hned spustily slzičky. Ale věřím, že Hehe i mimísek budou v pořádku 🙂

A co ty a testování?

orchidei
2. črc 2009

no mrcha zatím nedorazila a ani jsem včera už nešpinila tak jsem fakt napnutá. Dneska jsem 31DC ovulka byla 18DC(minulý měsíc byla ovu 17DC a mrcha 28 DC a ten měsíc před ovu 20DC a mrcha přišla 32DC). Až půjdu na oběd tak asi zajdu do lékárny a budu se snažit nepít abych to mohla večer zkusit!

lenka_bohousek
2. črc 2009

tak držím palečky a večer bych si tu ráda přečetla tvoje // 🙂

orchidei
2. črc 2009

no vždyť já za pár dní tvoje a zuzi taky! 😀 😀

orchidei
2. črc 2009

Horší je že nikdo neví co je s vendelinkou, mojí spolubojovnicí! Naposled tu byla když byli ty první povodně a to myslím psala že je to asi 50 km od nich a od tý doby se tu neukázala tak snad je v pořádku a nujak je to nepostihlo ale docela mám strach, už je to fakt divný že tu není!

verled
2. črc 2009

ahojky kočky🙂

hehe:ahoj a co dneska??už se to zmírnilo, je fakt že to může být jen ze zavrtávání, přece jenom, děloha je živá tkáň......tak ještě uvidíš, je to asi drsný, ale zas, naděje tu je ne??tak my budem tady s tebou a držet palce prckovi🙂hlavně odpočívej, doufám že ležíš, bo se budu čertit🙂

lenka_bohousek
2. črc 2009

Orchi, taky si to už pár dní říkám, že Vendelinka tu dlouho nebyla. Ach jo, doufám, že jsou v pořádku a voda se jim vyhnula. A určitě se nám brzy ozve.

svoja
2. črc 2009

Ahoj holky, jee, LENI ma novou fotecku, ze? Slusi, moc....ORCHI urcite to tam uz bude videt!!!!, VER ahojky, spolubojovnice🙂

verled
2. črc 2009

orchi:neni pořád?zajdi koupit ten test, já su zvědavá i za tebe🙂))

verled
2. črc 2009

to je paráda jak tu všechny napjatě čekáte na //, já Vám strašně držim palečky🙂

svoja:ahojky kočko🙂

orchidei
2. črc 2009

ahoj ver a svoji! No já jsem taky napnutá jak kšandy! a ještě jsem si dneska blb vzala bílý kraťásky tak od rána běhám na wc po 15 minutách, protože mám pořád strach že to dostanu! Jsou to teda obrovský nervi! A teď nás tu ještě hehe takhle straší! Už aby napsala že se to zastavilo aby jsme si mohli trošku oddechnout!

verled
2. črc 2009

orchi:......všichni chceme aby byli oba v pořádku a budou.......já tomu věřim.....ale ty mazej koupit test hned🙂nebo sa zbláznim🙂

orchidei
2. črc 2009

Když já teď nemůžu zdrhnout z práce! Na oběd jdu v 11!

lenka_bohousek
2. črc 2009

Ahoj Svoji, díky, jsi hodná 🙂 Jsem to vyměnila, zase mi to trošku povyrostlo, tak ať to mám aktuální 😉
A jak je tobě, už je dneska žaludek v pořádku?

Ahojky Verled, Orchi nás napíná, viď 🙂 A co tvoje miminko, zlobí tě nebo jsi v pohodě? A chodíš do práce nebo jsi doma na PN?

svoja
2. črc 2009

VER kocka jsi ty🙂 co pupon?

ORCHI ja myslim, ze ses jasna....opozdilo se ti to nekdy driv?

LENI no vcera to uz pak cely zbytek dne bylo nic moc....dneska uvidime....takovej standart....asi jsem to zakrikla, ze uz me ty nevolnosti presly....no...tak uz proste nebudu jist maso a vratim se pokorne ke sladkemu🙂

lenka_bohousek
2. črc 2009

SVOJI, sladké není vůbec špatné a když mimískovi chutná, tak proč mu to nedopřát 🙂 Jééé, teď jsem si uvědomila, že máš prázdniny, viď 🙂

svoja
2. črc 2009

LENI nojo...vsak uz bylo na case🙂 oni si lidi myslej, ze jsme samy prazdniny, ale fakt jsou potreba....je to siiilene vycerpavajici....🙂

verled
2. črc 2009

orchi:jeeeese zbláznim.-)

leni.ahojky:-)mě miminko nezlobí, jen že hubnu🙂jinak mi nikdy nebylo špatně ani nic podobnýho, jen jsem hodně unavená a do práce chodim a budu chodit až do konce🙂můžeš se mrknout do albíčka, tam je toho víc🙂

orchidei
2. črc 2009

verled já už asi taky!
Když s tou mrchou je to složitý co jsem vysadila tak to mám nepravidelný, až teď ty poslední tři cykly se to trochu ustálilo a ozvala se ovulka! Třeba podle minulýho cyklu bych to měla dostat už v úterý! No dneska už to testnu! Asi už si dneska nedám žádný čajík a hned po obídku si odskočím! Myslíte že to bude zkreslíný když jsem vypila hrnek kafe a hrnek čaje?

verled
2. črc 2009

svoja.no dneska je docela malinkatej🙂)))no jo vlastně ty máš prázdniny🙂
orchid:tomuhle nevěř, pověry🙂já se nikdy takhle nehlídala, když mě to napadlo, vzala jsem test a bylo🙂

svoja
2. črc 2009

ORCHI neee, to bys toho musela vypit daleko vic....jezisi ja jsem napnuta jak ksandy....

VER taky hubnu....vcera jsem zjistila, ze mam zas kg dole....takze celkove jsem v minusu 4 kg....ale asi to nevadi, ptala jsem se dr, kdyz jsem najednou zhubla o tech 5 kg na zacatku a rikal, ze to je normalni.....tak asi jo...pak se me neco vratilo a ted zas je to dole....chichi...ale vubec me to nevadi....vsak ono to prijde jeste....

verled
2. črc 2009

svoja:jojo včera mě tu už taky někdo uklidňoval|🙂cítim se fajn, a pandírko roste tak co🙂

orchidei
2. črc 2009

Se máte že takhle hubnete! Počkejte jaký budete po porodu kočky! Když teď vidim ségru ta je 7 měsíc po pordu a je jak anorektička a to byl před těhotenstvim dost oplácaná!
Ne že by jste teď nebyli 🙂 !

orchidei
2. črc 2009

Dneska by to mohlo být samá dobrá zprávička! Prostějka uvidí poprvé svojí bublinku a někdo tady jde dneska mna kontrolu(už jsem ale zapoměla kdo, ta moje paměť to děsný)!

verled
2. črc 2009

orchi:to jefakt, všechny moje kamarádky vypadaj po porodu mnohem líp než před nim.-)))keeež by se mi to taky stalo🙂)))já jsem oplácaná a chci tak bejt........jsem na to docela pyšná že ńejsem kost a kůže. i když menší zadek a hubenější stehna bych uvítala🙂

orchidei
2. črc 2009

Holky potřebuju poradit! Na sobotu máme pozvaný rodiče a strejdu na grilčo! Chtěla jsem naložit mletý maso a naplácat na šprejle a mám v mrazáku takovou dobrou šlehanou sekanou! Myslíte že když jí ještě dochutim kořeníčkem že to taky půjde na ten gril? Ještě mě napadlo jí naplácat do paprik? Ctěla bych nějakou specialitku! Mám toho vymyšlo že ani nevím jestli to stihnu! Nemáte někdo náhodou domácí pekárnu na chleba?