Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
2. črc 2009

ORCHI ty jsi dobrej stresař.... hlavně u toho nezapomeň dejchat 🙂)) držím palce, ať to tam je... 😵

verled
2. črc 2009

hehe:ale zas když jen špiníš už a mělas vlastně nějaký bolesti??teda jako křeče??neměla ne??tak by tomělo bejt v cajku🙂

orchidei
2. črc 2009

No abych ty dvě čárky v klidu rozdýchala a nazačala tady v práci ječet a brečet štěstím! Přeci 😀 😀 😀 By tu asi kolegové čuměli co se děje! 😀 😀 😀

hehena
autor
2. črc 2009

mám nutkání to zavolat mamině... aby nám držela palce........ ale zas nechci jí přidělávat starosti......

hehena
autor
2. črc 2009

VER neměla a to mě opravdu uklidňuje..... jediný co, tak že mě včera víc bolel podbřuch, jako kdybych měla silnou MS a brněly mě nohy.... ale to fakt může být roztahováním dělohy a já už na to špatný ani myslet nechci..... příroda je prostě chytřejší.....

amallie
2. črc 2009

ahoj holky!

hehena
autor
2. črc 2009

no já když jsem uviděla ty // tak jsem měla pomalu zástavu..... bylo to v noci a ještě na diskusi byla SAC a ANGE.... 🙂)) takže jsem to řešily spolu 🙂)))

orchidei
2. črc 2009

hehe já vím, mě vysresuje každá blbost! Kdybys mě viděla, jak jsem tady v práci plašila když rodila ségra! Sem měla pocit že taky rodim! Asi jsem čekala že porodí do 5 minut! 😀 😀 😀

hehena
autor
2. črc 2009

AMALLI ahooj 🙂

ORCHI tak to bych taky plašila...... 😉

orchidei
2. črc 2009

Hehe ta diskuze byla boží! já když to tu ráno četla tak jsem se musela smát normálně nahlas!
Ahoj Amal! 🙂

hehena
autor
2. črc 2009

jo.... 🙂))) já se totiž fakt málem pos*ala .)))))))))

orchidei
2. črc 2009

jé hehe já už se tak těšim na tu tvojí kontrolu jak přijdeš vyplesklá až uvidíš jak tam bubnuje to srdíčko! 🙂 🙂 🙂

amallie
2. črc 2009

hehe, co to tu čtu, ty krvácíš??? nějkak nejsem v obraze.........

zuzka.o
2. črc 2009

********Ahoj PRVUŠKY ******** 😵

Hehe, jsem ráda, že je to už lepší, hodně lež a odpočívej a bude dobře 😉

Angethko: gratuluju ke kontrole 🙂

A všem, co je to dneska čeká, držím palečky, ať to dopadne na 1 s * a dvakrát podtrženou 😉

Orchi: jsem moooc zvědavá na tvůj testík, držím všechno, co mám, ať tam ty // jsou! 😉

hehena
autor
2. črc 2009

včera jsem krvácela AMALLI, tak jsem šla na gyndu... v děloze je dutinka, plod zatím nebyl vidět.... dal mi další utrouš a kdyby něco tam mám kdykoliv dovalit.... mno a kdyby to mělo dopadnout blbě, tak to prý zaručeně poznám - silný krvácení a křeče.....

hehena
autor
2. črc 2009

ORCHI já už asi vyplesklá nebudu... držím se s tím prožívám při zemi.... fakt se mi myslím uleví až v 5 měsíci - pokud teda zas nebudu mít potíže jako má ANGE..... on je to často 9ti měsíční nervovej příběh.....

amallie
2. črc 2009

chjo hehe.............. ☹ snad to bude ok, musí!!!!! držím všechny palečky, ať se z tý dutinky udělá pořádná fazolka a nezlobí tě!!!!

verled
2. črc 2009

amel:ahoj
hehe:tak to jsem hnedka veselejší🙂jinka já si dělala ten druhej test, nechala ho ležet a šla do sprchy klidná páč tejden předtim byl negativní a pak jsem o něj z tý sprchy zavadila a viděla to i tak tu druhou a řvala jsem na mýho(VŽDYCKY MI VE SPRŠE ASISTOVAL🙂)) ať mi ho dá blíž.....A PAK JSEM JEN ŘEKLA, "TY VOLE TO NENI MOŽNÝ" a byla to pravda.......
zuzu:ahoj

jeee holky držim palečky🙂

orchi a ty už mazeeeej jsme zvědavý🙂

verled
2. črc 2009

a tak yjsme málem sebou švila🙂

zuzka.o
2. črc 2009

verled 😀 To je hezká reakce na //

hehena
autor
2. črc 2009

manža jen zakřičel ze záchodku "ty vo*e my jsme těhule...."

verled
2. črc 2009

zuzka:no my jsm eto neplánovali 😉 ale už se na prcka těšim🙂
jeee holky od nás mi teď psaly jak už jim miminka "ťukaj" na bříška už bych chtěla bejt apoň o tři týdny dál🙂

verled
2. črc 2009

heh:no tak to je ještě lepčejší reakce.-DDD

katrin111
2. črc 2009

verled ahoj 😀

verled
2. črc 2009

katrin:ahojky maminko moje, holky se mě v pondělí ujaly, páč vy jste tam vůbec nikdo nebyly 😒 ale neboj, já jsem pořád vaša🙂))ale když byly tak hodý tak je tu otravuju porád🙂

jinak prvušky🙂atrin je jedna z těch co psaly o tom ťukání🙂)))

hehena
autor
2. črc 2009

včerejší testing.... asi jen tak pro sichr...

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

verled
2. črc 2009

holkyyyy tak ta Orchi to dělá schválně se cuuurááá že??
hehe:popožeň jiiii😀

verled
2. črc 2009

hehe:baví mě jak holky když se jim objeví první// pak udělaj ještě tisíc testů🙂...jeslti je to pravda🙂))

hehena
autor
2. črc 2009

Katrin gratuluju k ťukání 🙂 😵 😵 😵

katrin111
2. črc 2009

o jakem tukani????? 😅