Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
22. čer 2009

cat..rekli mi ze co se tyce ty imunity nevysvetlitel.teplot litajicich sem tam-by to tehu mohlo pomoct a srovnat a kvuli ledvinamcim driv tehu tim lip.....jinak je to fakt bes dnes uzivit rodinu,a hlavne mamy bez manzela-meli by dostavat vetsi prispevky....myslim ze to bude cimdal tim tezsi....o podnikani jde hur nez driv,ty podminky v nasem state jsou spatny..a ty delas ty veletrhy,vid

cat79
22. čer 2009

Carcul, tak fakt napiš paměti, to by byla knížka jak hrom, mazec, já si jí koupím🙂

Hlavně ať jste zdraví, to je prioritní, moc držím palečky!!moooooc
Carcul já mám byt v Praue, ale teď žijeme ve Varech, přítel tu má ještě 2 byty, po rodičích, a jedna velice výhodná koupě...je to tu hezké, máme i zahrádku, je to ve vilce, ale pro mimi malé, teda pro mimi ještě OK, ale pro 2 děti a starší mimi malé, ale baráček je prostě baráček...

Holky tak na vás budu myslet, jste fakt statečné, to si někdy člověk ani neuvědomí, co jiní prožívají, se až stydím, kolikrát jsem bulela že jsem nešťastná jako malá a to jsem teda věděla o životě PRD, moc vám fandím, ale věřím, že teď se život prostě obrátí o 360´i víc a bude to jak z pohádečky🙂)

cat79
22. čer 2009

Hehe tak my si to pak zjistíme, to že si to zaplatíme, s tím počítáme je to min. 30tis, ale co jsme se ptali, tak nám to NEBYLO doporučeno, no ale doktoři berou dvojčátka jako rizikový, no...uvidíme za 3 roky, jak medicína postoupí a jak to bude s penězma, co se vše bude dát "sehnat"hihihi

carculka
22. čer 2009

cat..no uvidime...kazdopadne hlavne mimiskove at se maj krasne....
cat ale kdyz byste prodali vsechny byty tak budete mit hoooodne slusnej zaklad a mozna byste ani hypo nemuseli,ne nebo jen malinkou..a nebo najem vam tu hypo muze platit,kdyz je pronajmete....

hehe..a vam se to urco rozjede ,uvidis🙂

carculka
22. čer 2009

cat...ty jo myslim ze dvojcatka daji zabrat nejen v tehu

cat79
22. čer 2009

To si taky myslím Carcul, ale zase je to sranda, já mám ségry dvojčata, takže jsem v tom vyrůstala a byla to pohoda🙂
Ten Pražskej si chceme určo nechat, ten se vždy hodí a my tam jezdíme často, ale asi se pronajme na čas, a ten v té vilce, tam chceme aby se přestěhovala babička, páč je to fakt krásnej byt takže se prodají 2 byty, ten co má přítel po rodičích a ten kde teď bydlí přítelova mamka-babička🙂
Ale neboj, my to zvládneme🙂
Ale jak píše hehe, nás rodiče nutili ke sportu, hrát na piáno, jazyky, lyže, tábory, rok v anglii, vejšky...a proto teď máme slušmé peníze a tak a kámošky zevlovaly, hulily, některé jsou bez maturity, to je pak buď na prodavačku nebo za bar, ale po 40tce už ani za bar, takže tesco nebo tak něco...ale dneska jim to nevysvětlíš, žijou ze dne na den, vůbec nepřemejšlej...

carculka
22. čer 2009

urcite je to vychovou....s tim plne souhlasim.....dava to cloveku vetsi zivotni moznosti pokud je rodice k necemu vedou...pak uz jen zalezi jestli je deti vyuzijou

cat79
22. čer 2009

některý lidi žijou prostě dneškem.Dnes mám, tak pohoda, jdu to rozfofrovat do Vuitona, ale to, že za 10let už to bude jinak, to ňák nechytaj, já mám tolik takových lidí kolem sebe...ale teda převyšuje je počet těch cílevědomých, kámoši z vejšek a přítelovi známí...ale jinak ta partička s kterou jsem pařila, tak hodně málo z nich hoooooodně málo.....kluci dealeři (já už se s nima teda tak 8 let nestýkám), holky v krámech nebo v cizině u tyčí....mazec mazec mazec

cat79
22. čer 2009

no my jsme se ségrama měly takovej pocit, že je nesmíme zklamat, že na nás chtěj bejt pyšný, to je strašnej tahoun...
ale mě škola bavila, piáno teda nééé🙂 ale dneska když někde začnu hrát klasiku, tak všichni padaj na zadek🙂))

carculka
22. čer 2009

cat ale hlavne ze meji vuitona....radsi to dam do baracku...mam rada pekny hadry ale v mezich ne za cenu ze nebudu mit na jidlo...jsou naky priority...a znam i takovy cosi puci i na blby kalhoty,sakra kdyz nemam tak si je nekoupim

carculka
22. čer 2009

piano,to jsi sikulka

cat79
22. čer 2009

...hele tak mě napadlo, my se teď hodně držíme tématu prvosnažilky, co?hihihihihi, to kdyby četl ten správce stránek🙂))hihihihhi
ale dost bolo polemiky děckáááá, jdu hajat, mimi už odmítá polohu v polosedě🙂))jojo šéfík🙂)
Tak hezký večer a dobrou, a papa zítra🙂))

cat79
22. čer 2009

hihi, fakt?jako že si někdo půjčí aby měl replay jo?hihihiihihi, tak to je úlet🙂))))

carculka
22. čer 2009

ja jdu taky...brou cat a mimisku....hehenka taky uz utekla

no normalne ten kram meli znamy a ty lidi-nezaplacenej najem,dluhy a vzali si je na dluh a pak jeli nakupovat hadry za hotovy do prahy..potentati

cat79
22. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to není možný...jdu radši hajat🙂))

svoja
22. čer 2009

Ahojky, no koukam, jaky vazny veci se tady rozebiraly....holky, ty osudy jsou sileny...

svoja
22. čer 2009

...ale koukam, ze jste sly chrnet...tak brou, ja radsi taky pujdu, zitra jdu do prace, chjooo☹

JInak baracek je krasnej sen, taky bychom si ho prali, ale ted na to nemame, ja se chystam na materskou, tak mozna pozdeji, i kdyz by to asi utahnout slo, ale mame z toho trosku strach, kdyz bude mimi...tak az budou deti trosku vetsi, tak potom treba. Ale CAT i CAR vam to moc preju a v dobrym zavidim....

cat79
22. čer 2009

Svojenko nebooj, taky tě to čeká, dříve nebo později, vždyť je to jedno🙂 máš-li sny, určo si je splníš, proto na tom světě přece jsme🙂)

tak dobrou s kobrou🙂))))hihihihi a hezké sny a vašich snech....

svoja
22. čer 2009

...no ale jak uz jsem napsala...mame hezkej byt, pudni vestavbu, 3+1, blizko centra, ale v klidny casti...ja si nestezuju🙂

svoja
22. čer 2009

Holky, co kocarek MUTSY?????

orchidei
23. čer 2009

Dobré ránko všem!
Teda holky pročítala jsem tu večerní diskusi a úplně mi je smutno z těch vašich příběhů!
hehe a carkul moooooc vám přeju aby se vaše zdravíčko umodřilo a už vás netrápilo, aby Vám těhu jen a jen prospívalo a narodily se vám nádherný a zdraví detičky! Hehe uvidíš že se firma rozjede a pak nebudete vědět co dělat dřív! Ty jsi moc šikovná a bezvadná, tak neztrácej naději! Kdybych ti mohla nějak pomoct tak bych to hned udělala!!! 🙂 🙂 🙂

Carkul mi bydlíme podobně jak vy! Taky v jedné místnosti+koupelna, akorát ne v novym! Ale věřím že už se to brzy změní!

Cat krásnej baráček ještě nám vyfoť ten pozemek ať si tě tam můžem představovat jak si hraješ s dětma na zahradě! 🙂

angetha
23. čer 2009

Ahoj holky, po dlouhé době jsem první 😎
Svoji Mutsy je asi fajn, ale na pohled mi přišel maličký..ale nevím jaké má rozměry 😉
Holky tady se řešily docela smutný věci ☹

angetha
23. čer 2009

Tak nejsem první, ahoj Orchi 🙂

hehena
autor
23. čer 2009

ahooooooooj holky.........

tož jsem volala na gyndu - období dovolených - můj gyndař by měl čas až 14.7.

ále co je horší - udělal se mi asi vlivem všech těch horm. změn genitální opar.... takže potěš koště a kdoví jestli to miminko vydrží....... 😖

hehena
autor
23. čer 2009

ANGE, ORCHI ahoj...

ORCHI ale zase ten váš domeček má obrovský kouzlo!!!! fakt nádhera!!! 😵 😵 😵

angetha
23. čer 2009

Hehenko nestraš... 😖
A 14. 7. je tak za tři týdny, to uteče...

hehena
autor
23. čer 2009

nestraším nestraším..... ale jsem z toho přiznám se přepadlá...
ty tři týdny by mi nevadily, ale zase jak tu psala včera Zuzi o tom mimoděložku... :((( to už by bylo docela pozdě...

angetha
23. čer 2009

Kdyby něco tak pojedeš na pohotovost 😉 já čekala taky dlouho 😉

orchidei
23. čer 2009

Ahoj anget!
Hehe opar může být i z nervů a nebo z leknutí jak se ti tam ukázal ten duch 😀 !
Nebuj teď už bude jen vše lepší a lepší! Miminko je dobré znamení! A hlavně ty si to zasloužíš, už jen proto jak nás tu všechny držíš nad vodou!

orchidei
23. čer 2009

Anget jakpak se daří Vendulce?