• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Ahoj Zuzi, ono je hrozný počasí, tak jsou asi všichni raději ve stínu, hlavně když jsou svátky..teda budou
3. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Verled :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Anget :slight_smile: Teda u nás žádný vedro. Je zataženo a možná zase budou příval.deště.
3. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hezké poledne :slight_smile:
Dneska zase nějak nestíhám, práce je moc a pěkně mě to štve, chtěla jsem si udělat něco pro sebe a vypadá to, že to nestíhám.
Moc myslím na Blahu a těším se na zprávičky od ní :slight_smile:
Hehenko, ty moc nikde nelítej a buď v klidu doma.
Zuzí, už se cítíš jako těhulka? Já zatím nic. U mě je jediná změna na obličeji - udělal se mi pěkný uher na bradě :angry:
Zdravím těhulky Petulku, Angetku, Cat, Svoji a Verled. A těhulce Prostejce přeju, ať si dnešní koupání pěkně užije :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lení :dizzy_face: Čoveče, žádný příznaky, takže asi zase nic. Ani beďar :frowning2: :grinning: Ale ještě je čas. já to čekám až ve středu, ty v pátek, takže ještě se leccos může změnit. :wink:
3. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu,lenka:holky držím palce:slight_smile:
ange:tady je sluníčkoa šílený jic:frowning2:
jeee a zítra se pujdu opalopvat k voděě:slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Verled: díky :wink: Budeme to s Lení potřebovat.

Já dneska pojedu na chajdu a tam se budu válet..... a budeme grilovat, paráda!
3. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzka:jeeeee:slight_smile:já bych taky jela na chatu, kdybych nějakou měla:grinning:
ale kdyby to vyšlo to by byl mazec, super měsíc:slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky chci chatu :wink:
3. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
To je našich, ale je to takovej malilililinkatej domeček. Sice sousedi občas pruděj, ale je tam hezky.

No, kéž by to už vyšlo. Jsem dost mizerná čekatelka.
3. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzí, já myslím, že u nás z toho taky nic nebude. Mě se právě beďary dělají vždycky tak týden před mrchou, takže to vidím na mrchu a ne na těhu. No ale co, jedeme dál, viď :slight_smile:

Verled, děkujeme za palečky, už taky se Zuzí chceme těhulkovat se všemi ostatními Prvosenkami :dizzy_face:

My jsme na víkend plánovali kola, ale uvidíme podle počasí. Možná zítra ještě zůstaneme doma, pojedeme na chalupu za našima a vyrazíme až na neděli a pondělí. Už se těším na sluníčko :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Lení: jj, jedeme dál (ale netvrdím, že mi to nebude mrzet) :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzí, to víš, mě to taky bude mrzet. Ale tak nějak za tu dobu, co se nedaří, už to nese mnohem lépe. Dřív jsem dlouho brečela a uzavírala se do sebe. Teď to zamrzí, slzičku uroním tajně a už tak neblázním :wink:
3. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
lenka:neni zač já vám to přeju:slight_smile:

holky já se zamilovala do novýho kočíku, mam ho v albu, Espiro atlantik 2009, ach jol....myslela jsem že už nebudu vybírat, ale tenhle mě dostal.....
3. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Verled akorát koukám na ten kočárek, taky se mi líbil :wink: ale vyřadila jsem ho, protože sporťák nejde oběma směry, teda na podzim to tak bylo..
Leni, Zuzi...je teď velká úroda těhulek, tak proč zrovna vám by se nezadařilo :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Verled, ten kočárek je hezký. V sobotu, když jsme byli na cyklovýletu v Telči, tak tam zrovna s takovým, akorát v jiném barevné kombinaci, přijela nějaká maminka a právě mě taky hrozně zaujal :slight_smile:

Angetko, já si to taky říkám, že když teď všechny holčinky těhulí, tak my přece nemůžeme být výjimky a budeme taky těhulky :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ange:jo to už jsem taky vyšťourala, tak o tom přemýšlím, jestli mě to odradí......protože pak v tom sporťáku stejně mimi zajímá co se děje okolo víc než koukat mamině na xicht:grinning:...tak přemejšlim, že mě to možná ani neodradí:slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já na to koukala, protože v prosinci malé budou teprve 4 měsíce a co kdyby se nevešla do hluboké korby..tak abych na ní ve sporťáku viděla :wink:
3. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ange:no jo, takže já s tim nemusim mít vlastně problém, mě se to narodí v lednu takže za chvilku je teplo:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo Verled
3. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ange:jeeee tka to je fajn já ho asi chci.-)
3. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Určitě tu o něm bude diskuze.
3. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Anget: máš pravdu, všechny kolem těhulí, tak my s Lení budeme taky.... a basta :grinning:

Lení: zatím jsem to ještě neobulela, ale čím dýl se snažíme, tím těžší to setkání s mrchou je. Nedovedu si představit čekat tak dlouho jako ty. Jsi moc statečná ženská :dizzy_face:

Verled: kočárek je moc hezký :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo jdu si počíst:slight_smile:kujuuuu angethko:slight_smile:
zuzuka:o tom ani chleba s máslem.-))
3. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzí, já mám jediné štěstí, že jsem asi až moc pohodová ženská, celá naše rodina je taková jakoby furt nad věcí a problémy se u nás nikdy nepřipouštěly. Takže proto asi to snáším líp. A my hlavně fakt ten první rok snažení jsme to brali jakože si užíváme milování a nepřipouštěli jsme si to. A statečná jsi taky, je to fakt těžké tohle všechno vydržet a bojovat dál :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ange:tos mě potěšila je asi super:slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni: díky, ale rozhodně ty si zasloužíš poklonu, tolik let bych to fakt nedala. Mně stačilo to jedno zklamání, kdy už jsem si na chvilku zkusila "být těhotná" a musim říct, že to bylo mooooc fajn. A pohoda je základ. Já jsm skrytej nerváček :grinning: :sweat_smile:
3. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
PSALA MI BLAHU - MAJÍ ONDRÁŠKA, NARODIL SE 3. 7. V 9:39 V KARLOVÝCH VARECH. MĚŘÍ 51 CM A VÁŽÍ 3750 G. BLAHU I ONDRÁŠEK SE MAJÍ DOBŘE A CÍSAŘE ZVLÁDLI...JE TO KRÁSNÝ KLUK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale fotku ještě nemám..
3. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ane:jeeeeee tak to je mazec, gratuluju Bluhu moooc:slight_smile:
3. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek