• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Zuzí, ono se to nezdá, čas rychle utíká a mě to nepřijde jako 2 roky a kus. A to v clostíkárně máme holčinu, která se snaží 3 roky a teprve teď to začala řešit. I když u ní je to trošku jiné - už jedno dítě má.

Jééééé, hurá, Blahu už to má za sebou, to je krásný a Ondrášek je pěkný cvalíček. Angetko, děkujeme za infošky a jestli budeš Blahu psát, tak jí ode mě moc pozdravuj a pogratuluj a že jim přeji jen a jen zdravíčko a štěstíčko :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky, zdrhám z práce dřív, i když je mi to houby platné, začala zase buřina a slejvák :angry:

O víkendu, pokud budu u compu, tak nakouknu a jinak si ty 3 dny volna užívejte, odpočívejte a v úterý zase achooooooj :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je nááááádherááááá, Ange moc děkuju za info o Blahušce.

BLAHU a ONDRÁŠKU hodně zdravíčka a ať už vás brzo pustí domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Papa Lení, krásný víkend :wink:
3. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky leni:slight_smile:já ještě 45minut,se zabiju:frowning2:
3. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupíí, blahu má Ondráška............

a moje dítě kope!!!!
3. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalie: mooooc gratuluju ke kopanečkům. To je super den, samý dobrý zprávičky!!!!!
3. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zeny...

BLAHULAJ strasne moc gratuluju...ANGETKO...jestli ji budes psat...tak ze taky zdravim a blahopreju:slight_smile:

Byli jsme s muzem ve meste a mrkli do jednoho kramku s kocikama....docela se me v posledni dobe libil v-cross, ale pani o nem nemluvila nijak zvlast...navic ma nejakou malou korbicku se me zdalo....chjoo...bolder zase moc velkou a otevrenou....ja si vzdycky neco vyberu a nedopadne to....no uvidime...jeste se budu muset nekolikrat pomazlit s vice kocarkama....hlavne mame jeste dost casu, ale znate to....laka me to:slight_smile:

Hezky den....
AMAL supeeeeer...tak ses dockala!!!!!
holky ale je to divný............. jako vetřelec se hejbe
3. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
amellie:jeeeee gratuluju k pohybům:slight_smile:....vetřelec jupí
svoja.ahojky:slight_smile:mrkni mi do alba:slight_smile:já tam mám nový objev v kočárku a ten teda chci:slight_smile:
3. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě padlaaaaa, takže mažu domuuuu:slight_smile:

o víkendu tu asi nebudu, takže vám přeju pěkný víkend, mějte seeeee :wink:
3. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkíííííí kde jste kdo....
TADY JE FOTO ONDRÁŠKA

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2978292&vReferer=
3. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrasek je nadhernej!!!fakt poradnej krasnej chlapak!!!preju jim hlavne hodne zdravicka!!!ja uz chci mit taky to nase mrne u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,copak je novyho???

blahu,gratuluju,moooc..Ondrasek je moc krasnej :wink: :wink:

ange moc od nas Blahu a Ondraska pozdravuj
3. črc 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jéé tak blahu to má za sebou a už se ňuňá s Ondráškem :dizzy_face: Ta se máááá :dizzy_face: Moooc gratuluju a Ondrášek je opravdu náádhernej chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 18:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeth tak že gratulujem . Je krásňoučky a slaďoučky, prostě pusinka nádherná po Blahovce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HBlavně ať jsou oba zdraví moc jí pozdravuj :wink:
3. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Jééé BLAHUŠKO,moc moc gratuluju,Ondrášek je nááádhernej...jé já už se taky těším až budu mít mrňouska u sebe :wink: :dizzy_face:

Amal,gratuluju ke kopanečkům..je to divnej pocit,viď :slight_smile: ale krááááásnej :dizzy_face:
3. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeezis ten je bozi:slight_smile: fakt krasnej!!!!!!!
3. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ONDRÁŠEK je krásnej :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Blahu mi ještě včera odpoledne psala, že to bylo hustý, a že zavinování dělohy pěkně bolí.... že 2x kojili a tatínek je pyšnej a že má všude hadičky, tak nemůže moc psát... :slight_smile:

pardon, že to píšu až dneska, ale celý odpoledne jsem proležela a notebook byl v obležení.... .)

AMALLInko gratuluju k pohybům!!!!!!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko a jak se cítíš ty?
4. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak se máte? Já peru a chystám oběd a mimčo mě tak kope že ani pořádně nic dělat nemůžu pře to jako dost bolí :sweat_smile: Teď sem si musela aspoń chvilku sednout aby mi neupadla záda a zachvilu valím obalovat květáček :slight_smile:
4. črc 2009 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!!

jako ty pohyby jsou divný :confounded:

si asi musím zvyknout...............
4. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
amálko já gratuluju k pohybům :wink: Dyť už ses jich nemohla dočkat no ne :grinning:
4. črc 2009 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemohla, ale je to divný!!!! hejbe se zatím jen v noci a večer, tak divně dloube a bublá...............
4. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýý já teď zjistila že právě dneska končím 8.měsíc a zítra už vstupuju do posledního..hurááá :dizzy_face:
4. črc 2009 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej až bude nožičkou dloubat tak že si budeš myslet že Ti břuch upadne :grinning:
4. črc 2009 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi mě malý taky kope a i žebra mě z toho bolí :unamused: . Je květák já ho asi taky udělám, úplně jsem na něho zapomněla, že ho mám v lednici :grinning:
4. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal taky ti gratuluju k pohybům :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to né!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:

ivuš, tak vidíš, už můžeš rodit jedna báseň :wink:

jako byla u kamarádky, co má pár dní před porodem, koupila jsem jí takové předražené body a ona to jen hodila na stůl, s větou, těch už máme :confounded: takže příště nasrat :grinning:

takový nemaj, na to teda může vzít jed, ale to je jedno, mám ještě dvě, budou moje, jsou sice modrý, ale což
4. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul, nemáš v albu káru.............
4. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek