Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
7. črc 2009

hehenko klíďo už dneska jooooo 😀
Myslíš že mě ten břuch může bolet z toho že ho mám z něčeho (nevím teda z čeho 😠 ) namoženej??

verled
7. črc 2009

hehe:drsný bylo to držet jako tááájo🙂

verled
7. črc 2009

joo jinak se mrkněte a mýho břucha, new fotos v albí🙂

prosteja
7. črc 2009

hehenko no ty tabulky už jsou pěkně dlouhý no 😖 tak asi budeš muset vyřadit maminky nebo co já vím 😖 je to blbý, ale nějak se to bude muset zredukovat 😉

mám po poradě holky, přežila jsem, nikoho jsem nepoblindila, ale bylo to tak tak 😀

hehe grafíky ti pošlu do IP 😉

cat79
7. črc 2009

Hehenko tak udělej ještě jedno album, můžeme mít celkem 3, ne?
Tak udělej album těhulky a pak maminky a snažilky🙂 ale myslím, že některé z tabulky už u nás dlouho nebyly, tak je můžem přesunout do externí paměti🙂)

hehena
autor
7. črc 2009

VER hezkej břuch .)

SACVI no jasný, že klidně dneska... 🙂))
a jinak si myslím, že je to klidně možný.... mohla ses třeba blbě pohnout... jak se tam teď všechno napíná....

ZUZIII držím palce!!!!!!!! 😵 😵 😵

CAT no mohla bych do externí paměti přesunout KEBU, Terinkuu a asi Baliska... zbytek sem docela chodí...
a další album se mi zakládat nechce... to bych si musela založit nick přímo na prvosenky, bo bych si zaflákala svoje alba prvosenkama...

prosteja
7. črc 2009

a zdravím sac a mimi 😵 neboooj sac, za chvíli to budeš mít za sebou 😉

a já už jsem si dala prcka do pasu 😀 teď doufám, že to nebudu muset zase příští týden mazat 😖 😔

hehena
autor
7. črc 2009

a jinak jsem udělala další tabulku MAMINKY... tak můžete mrknout 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hehena
autor
7. črc 2009

jééé PROSTEjí... konečně máš TT v pasu 🙂)) 😵 😵 😵

prosteja
7. črc 2009

ver bříško krásný 😵

hehe, ty jsi prostě šikulka 😵 😀

prosteja
7. črc 2009

no hehe, dala jsem to tam podle poslední ms 😉 tak uvidíme, jak se to pohne 😀 já to beru tak, že mimís tam je a pokud se něco má stát, tak se to může stát i za měsíc ne zrovna příští týden na kontrole 😉 tak ať v tom není zmatek, když sem pak něco přijde, kdo nás tak nezná, tak neví, jestli jsme snažilky, nebo už těhulky 😀

verled
7. črc 2009

prosteja:to je správnej přístup🙂tak🙂)

jeee děkuju holky🙂už se mi ozývaj moje holky, že prej ho mam do špičky a že to bude kluk🙂

hehena
autor
7. črc 2009

hm hm... tj pravda no...

jj VER začínáš ho mít fakt do špičky 🙂 😀

hehena
autor
7. črc 2009

šmarjá to počítá nějak zajímavě TP 🙂)) 😀

prosteja
7. črc 2009

hehe no podle mě to počítá podle poslední ms 😉 co jsi tam zadala za údaje?

baeszinka
7. črc 2009

Ahojky Holčinkýýý 🙂
Verled,krásný bříško 😉
Jéé Prostějka už má v pasu že je těhulka 😵
No jdu zkusit dočíst... 😉

prosteja
7. črc 2009

ver souhlasím, je do špičky, ale zase nejde zespodu 😉

sacvi
7. črc 2009

jééé hehenko já už chci taky do maminééék 😀 A až budeš mít čas tak prosím mužíčkovi mojemu přidat jeden rok.. 😀 Děkuji

prosteja
7. črc 2009

hehe a mám další albíčko a tam když mrkneš na ten kalkulátor, tak to tam mám úplně jinak.... páč jsem si zadala datum ovulace... a přemýšlím jak to vyvrbit tady 😀

prosteja
7. črc 2009

ahoooj bae a Kryštůfku 😵 no mám těhu potvrzené od doktora, tak vám to musím dát taky najevo, že se mi v tom břušku něco děje 😀 snad 😔

hehena
autor
7. črc 2009

tam se ti to líší jen o jeden den TP... a taky myslím, že jsi dle OVU 6+3, ale to uvidíš v pindělí... 😉 😉 😉

hehena
autor
7. črc 2009

BAE ahoooooj 🙂

sacvi
7. črc 2009

bae s kryštůfkem ahoooj 😵

prostej ty jdeš v pondělí k mudr?? Tak to jdem zasejc spolem 😀

baeszinka
7. črc 2009

Prostej,to víš,že tam je mimísek-máš krásnej ultrazvuk s dutinkou 😉 🙂 asi to zatím s těma výpočtama moc nešeř,bude se to měnit podle ultrazvuků...Já ještě pořád mám tři termíny porodu,ale snad mi to mudr trochu upřesní 😉
Sacvi a už máš poslíčky????

baeszinka
7. črc 2009

ahojky hehenko,tak co,jak ti je??A co špinění??Jsem na tebe myslela celej víkend,jestli je všechno o.k...

hehena
autor
7. črc 2009

jsem od porodníka Kouckýho četla v diskusi příspěvěk, že TP by se měl určovat do toho 12tt... že pak už je dost nestandartní TP měnit, pže je to prý kolem toho 12tt nejpřesnější a pak už se ty miminečka vyvíjejí dost odlišně... tak se v těch dr. vyznej...

prosteja
7. črc 2009

sac no jsem zvědavá, jak dlouho takhle spolu budem chodit 😀 já myslím, že pak už půjdu za delší dobu, doktor si mě tak objednal kvůli tomu srdíčku 😉

bae snad jo a děkujuuuuu 😵 ty výpočty nijak neřeším, podstatný bude co řekne mudr 😀

a hehe myslíš, že mi mudr v pondělí řekne přesně tt? 😉

hehena
autor
7. črc 2009

BAE je mi bře... v neděli jsem přes noc zas lehce zakrvácela, ale během dne to zase přešlo do lehkýho špinění...
teď akorát lehounce špiním a bolí mě břuch - ale to bude asi tím, že sedím v turku... 🙂)) 😅

hehena
autor
7. črc 2009

no jestli ouplně přesně to asi ne, ale rozhodně už je může určit daleko přesněji, než na tý první kontrole .)
já předpokládám, že mi v úterý potvrdí, že jsem na začátku 8 tt...

baeszinka
7. črc 2009

No jo,podle ultrazvuku do 12 týdne,ale třeba když se mrknu na Miminko Prostejky v 6 TT,kolik má mm a jakýho má habána...a já měla někdy v 7 TT 3,2mm 😀-D Pak se v tom vyznej 😖 🙂