Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
7. črc 2009

presteja:uffff 4,2kg šialený🙂

holky vim že už jsem otravná🙂ale SVOJI:podívej se na můj břich, mě hrozně přes víkend vyrostl.-)i v práci holky povídaly "že to konečne viděj"🙂

svoja
7. črc 2009

VER ahoooj krasavice!!! no fyzicky nic moc....ten tlak me nedela dobre...furt se motam a jsem dooost unavena, jinak dobry, furt pozoruju brisko🙂 nejake novinky u tebe??

PROSTEJ ahojky tobe i miminku🙂

No presne...to je furt samy tohle nesmis, tohle ne, tohle ne....a pritom to jsou kraviny...nezlobte se, muj nazor.

svetruska
7. črc 2009

zuzka to by bylo fain kdybych uz to brzy zmenila 😀

svoja
7. črc 2009

VER jdu na to🙂

Jo, uz vim, co jsem jeste chtela....PROSTEJ jsi rikala cosi o 3800 tezkym mimi...me to teda neprijde jako extremni vaha....naopak, v dnesni dobe (pokud nepocitam driv narozeny) je to celkem obvykla vaha....takze, kdyby nase mimi melo 3800 a ne pres 4000 jak me vsichni strasi, tak budu spokojena....

Manzeluv bracha mel skoro 5kg, manzel vic jak 4500 a jejich mamka je rodila normalne🙂

verled
7. črc 2009

svoja:no jejej já su cítila včera mimino🙂teda ne mimino , ale jak se tam mlelo v tý vodě tak jsem cejtla jako když ti tam někdo bublá brčkem🙂nejdřív jsme si myslela že jsem psycho a mam halucinace, ale fakt nekecám bylo to fakt ono, normálně jsem měla szy v očích mazec🙂panděro roste za chvilku se zajdu zvážit ještě-)
to je jasný, já dělam co chci.-)

prosteja
7. črc 2009

zuzi paráda 😀 jsem ráda, že jsi se tak rozhodla a těší mě, že na tom mám svůj díl 😵 😵 😵

jj verled, tak tenkrát fakt nevěděli, mysleli si, že tam jsou opravdu dvě miminka 😉

jj svoji, taky mi to tak přijde... ať se na mě třeba někdo zlobí, vím, že třeba dřív bylo daleko víc potratů a tak...... ale dneska je to opravdu na takové úrovni, dokáží zachránit předčasně narozené děti, kterým by dřív nedali ani minutu šanci, dokáží léčit neplodnost, odhalovat vrozený vady...... no a co dělají těhulky? přemýšlí, co si kde v první řadě zakazát a jak se vlastně chovat 😀 no jak? normálně ne? 😀

svetruska
7. črc 2009

musim pracovat tak se zatim hoky mejte a jeste jednou diky za"pokec" 😵

verled
7. črc 2009

svoja:taky pěkný🙂4,5kg🙂

prosteja
7. črc 2009

jo svoji, vždyť tu píšu, že švagr měl 4,2 a můj manža 3,6 a tchýně rodila taky normálně..... ale i když se teď obecně rodí větší děti, tak 3,8 už je považováno za trošku obříka..... 😀 a to myslím vážně... běžná porodní váha novorozence se pohybuje kolem 3 kil, říkají tak 3,2 že je paráda na naprosto zdravého a tabulkového novorozence 😀 ..... no svoji, já bych teda raději měla tříkilovýho drobečka, než čtyřkilovýho obříka 😲 to tě chci vidět, jak budeš mluvit, až to budeš mít rodit 😲 tady se v práci nad tím všichni pozastavovali, že byl opravdu velký ten chlapeček a divili se, že jí to dávno nevyvolali ten porod, že mohl být o 200g lehčí 😉

prosteja
7. črc 2009

svetruš papa 😵

verled
7. črc 2009

prosteja:já s tebou souhlasim a hlavně uplně to nemam ráda, když to holky přeháněja pak takový ty co si hrajou na doktroy a místo aby někomu poradily ze zkušenosti tak melou s prominutim h...🙂 kde co četly a dělaj jak to všechno vědí🙂

svoja
7. črc 2009

PROSTEJ ale lepsi 3800 nez 4500...ze? no me kazdy strasi, protoze manza je velkej, teda vysokej....ja zas spis prcek....no radsi bych 3 nebo 3,5 kg, to je jasny.....no a manzeluv prvni syn mel taky pres 4 kg...ale zas jeho matka je taky velka....no tak se necham prekvapit....

VER jeee, krasnej brisek!!!!! taky me vyrostl!!!!! asi pridam nejakou fotku...ale ted ne, ted jsem nazrana🙂 a to by zkreslovalo🙂

verled
7. črc 2009

a každýmu cpou svoje moudra🙂tady jste fajn i holky od nás, ale taky se tam párkrát objevila taková chytrolínka a kritizovala i kočíky co si holky vybraly a tak tak jsem se do ní pak obula až nakonec radši vypadla🙂

prosteja
7. črc 2009

jj verled taky takový lidi nemám ráda... jako třeba řeknu, že jsem někde četla to a to, ale nikomu nebudu radit, aby to tak dělal........ prostě třeba poradím že jsem někde něco vyčetla, ale ať se každej zachová podle sebe 😉

jinak svoji, mrkni k verled do albíčka, ta tam má váhu a míry miminka v jednotlivých týdnech 😉

svoja
7. črc 2009

PROSTEJ ty jsi takovej odbornik na briska....ver tipujes chlapecka??? a co moje fotka briska??? je teda tyden stara....ted ho mam podobny jako ber, ale tu "spicku" trochu tupejsi🙂...ja to snad budu muset vyfotit🙂

zuzka.o
7. črc 2009

Ver: krásný bříško, už se pěkně kulatíš a gratuluju k bublinkování v bříšku. 🙂

verled
7. črc 2009

svoja:no já jen čekam kdy konečně dodáš fota a taky ucejtíš bublinky🙂heee bylo to super.-)...my spolu můžem závodit🙂

prosteja
7. črc 2009

to určitě je svoji, já říkám, čím menší, tím lepší 😀 jen říkám, že se sice rodí větší děti, ale 3,8 už je považováno za velký dítě 😉

svoji odborník na bříška 😀 😀 😀 podle babských rad bych asi tipovala ver holčičku....... bříško jde sice trošku do špičky, ale nejde zespoda 😉 a na tebe mrknu 😉

svoja
7. črc 2009

VER no cetkal jsem, zes ho uz ucejtila, prdolu....ja se na to taky tesim....ale dr me rikal kolem 20 tt az....ale to zas mluvil o pohybech, tak to bublani bude asi driv....

ZUZI ahooooj, kdy uz budes testikovat???

prosteja
7. črc 2009

svoji 😀 jak to na tom tvým bříšku poznat 😀 maluškatý moc 😉 ale taky ti nejde odspodu...... 😉 to jsou holky, ale takový babský rady.... 😀

zuzka.o
7. črc 2009

Známá rodila velký dítě (4,7) a docela tomu dala. Odmítala pořád císaře, že to bude přirozeně (i během porodu, když to nešlo) a nakonec museli vzít kleště a malýmu přerazili nosní přepážku, musel na operaci. No a teď je zaostalejší, ale ŽŠ v poho dodělá. No a druhý dítě (holčičku) jí porod vyvolávali dřív, právě aby to zase nebyl takovej obr.

prosteja
7. črc 2009

třeba monci bych podle bříška tipovala kluka 😉

zuzka.o
7. črc 2009

Ahoooj Svojíííí 🙂

Čoveče, zatím ne, mám to dostat zítra. Doteď byla mrcha přesná 27-29DC, tak zítra jsem 28DC, tak asi počkám. Ale nemám vůbec žádný příznaky, ale vnitřeně si myslím, že těhu zase nejsem 😒

verled
7. črc 2009

svoja:no tos nám to popsala🙂děleeeej jdi se fotit🙂...a nemluvte furt o tý modrý🙂
zuz:jeeee děkujuuu🙂to teda jo, já si i mylsim že dneska budu aspoň o půl kila těžší doufám🙂

prosteja
7. črc 2009

zuzi tak takový hrdinky mám taky ráda 😠 mě kdyby doktor řekl, že mi doporučuje císaře, protože je dítě moc velký, tak asi dám na jeho rady 😔

zuzka.o
7. črc 2009

Ale jedna známá měla abloslutně ukázkový bříško na kluka, podle ní by je měli určovat. Zezadu měla i pas, nebylo poznat, že je těhu, no a z boku to bylo špičatý a hodně dopředu. No a měla kluka.

prosteja
7. črc 2009

jj zuzi, mám pár známejch ze svýho okolí, na kterých to bylo poznat z fleku 😀 kolegyňka čekala holku a odhadla jsem to a pak za ní tady v práci byla kamarádka, taky těhu a říkám jí, jééé vy určitě čekáte klučíka a ona na mě vypleštila oči a říká, jak to víte proboha? no měla ukázkový bříško a navíc jen kvetla...... něco jako sac 😀 😀 😀 tak jestli sac porodí holku, tak se picnu 😀

zuzka.o
7. črc 2009

Verled: to jo, nejmíň o půl kila. Bříško ti nádherně poskočilo.

Prostejko: přesně tak, oni i při porodu jí přesvědčovali, že císař bude nejlepší,ale ona tvrdohlavě že ať se na ní pokusí šáhnout. No a nakonec ty kleště..... fuj, vždy´t to je snad ta poslední varianta a možnost, jak mimi zachránit!!!!!

zuzka.o
7. črc 2009

JJ, ono se to nedá poznat na 100%, ale určitý indicie se dají vypozorovat. 😉

prosteja
7. črc 2009

no jo zuzi, některý ženský si hold potřebují hrát na hrdinky 😠