Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
7. črc 2009

holky nene, neni maly...ta fotka zkresluje jak je to zdalky....fakt....

VER vazime podobne, i kdyz ja mam asi uz o neco vic....

ja jsem strasne zvedava co to bude....se zblaznim....v noci jsme s manzelem diskutovali o jmenech...a je to strasne tezky vybrat, fakt....

svoja
7. črc 2009

Holky....ja mivam tedka jakoby nateklej podbrisek....je to normal?

zuzka.o
7. črc 2009

Tak už jsem zase zpátky. Vždycky se odmlčim a nestihnu se rozloučit. Jsem nvychovaná 😅 Vběhne mi sem zákazníček a já na vás hned zapomenu, to jsem ale fujvavá holka! 😀

Já nevim, jestli mám testnout. Vyjde to negativní a já to zase budu blbě snášet. Ach jo!

eimmy
7. črc 2009

holky nemáte nějaké babské rady jak otěhotnět?

verled
7. črc 2009

svoja:stejně jo??však jsi o hodně hubenější než já člověče🙂joo to je normal, já to mam nateklý porád🙂a hlavně tvrďoučký🙂a kdy budeš vědět co to je?,.-)
zuzka.mě vyšel první negativně až za tejden jsem zjistila na dalšim že jsem těhuu, ale jestli čekáš zítra, tak to klidně zkus...🙂

eeefffaaa
7. črc 2009

no holky clovek na chvili usne a uz nestiha docitat 😀

jen jsem cetla ten zacatek a jak jste si psaly o tech nevolnostech a co jist a ne,tak ja uplne normalne jedla hlavne hambace,smazeny a pod.,protoze to jediny me delalo dobre...jinak jsem mela stavy jako hehenka,ze jen pri pomysleni na urcity jidlo mi bylo strasne spatne...a doktor mi rikal,ze at jim jen na to na co mam chut i kdyz to nebude zrovna extra zdravi...ted mam treba i chute na colu a porad,tak si obcas davam,treba dve sklenicky denne,fakt bych se toho nebala 😉

a vitam nove prichozi holciny a preju at se brzy zadari 😵 😵

verled
7. črc 2009

eimmy:hodně souložit.-).......neee to jesranda, na to asi neni recept.......to se prostě stane... 😲 já ani nevěděla jak.-)

eeefffaaa
7. črc 2009

jo a psala baliskovi,mela jit myslim ve 38 tt na cisare,protoze Tomasek nebyl otoceny a uz dlouho nebyla na icq,tak jsem ji napsala,ale porad nic ☹

zuzka.o
7. črc 2009

Teda holky, vy mě teda ale ukecáváte k testění. Ale nejdřív zítra ráno. Teď jsem v práci, pak honem domů, na véču s kamarádama. Takže i vy jedny dáblice, zítra. Teď jsem byla čůrat a čípek jsem si nenahmátla,.....

Ahoj Eimmy: jestli o nějaký radě budeš vědět, tak mi dej taky vědět, ráda bych otěhulila 😉

verled
7. črc 2009

efi:zlatá slova, já mám taky porád chuť na colu🙂 a na big tastyho.-)a na pizzu a smaženej salám🙂.....klídek, třeba už je jen v nemocnici jestli už tam má být?třeba se brzo pochlubí fotečkama miminka

angetha
7. črc 2009

Ahoj Eimmy, babský rady jsou asi: dávat nohy nahoru po sexu, spermijky uvnitř "pošťuchovat" směrem k čípku..asi nějaké čajíky..

zuzka.o
7. črc 2009

Holky, nevíte, co je s Vendelí? Už tady dlouho nebyla, tak jestli jsem něco nepropásla. Už by buď měla mít // nebo mrchu.

eimmy
7. črc 2009

zuzka. : já bych tak moooc chtěla ...

angetha
7. črc 2009

Já teda teď piju pivo 😔 za celý těhu jsem ho asi vypila víc než kdy jindy..ale vždy jen trošku..a jak mi to dělá dobře 😎
Na začátku těhu jsem na to ani nepomyslela..alkoholu jsem se vyhýbala do toho 7. měsíce..

eeefffaaa
7. črc 2009

jj zuzi testni!!!jak dlouho uz meskas??

verled ja si vzdycky davala jen kureci hambace,ale ted v tehu jsem mela porad chut na toho poradnyho s mletym masem a k tomu treba jeste veliky hranolky...a nebo jsem si jen tak sla dat hranolky s tatarkou a normalne bych to neudelala...

verled treba uz je doma a nestiha se ozvat,protoze lita kolem Tomaska,ale doufam,ze brzy napise 🙂

eimmy
7. črc 2009

holky já vám těhotným tak závidím...

angetha
7. črc 2009

Eimmy taky se dočkáš, pokud to nepůjde přirozeně, tak vám určitě pomůžou doktoři.. 😉

verled
7. črc 2009

zuzka, jeeeee tak zítra ráno ale jo.-)tak nám pak hned dej vědět zlatá🙂

zuzka.o
7. črc 2009

jojojojojojo.... Verled, tys mě normálka ukecala! Zítra ráno testnu, pokud teda mrcha mrchovatá nepřijde 😉 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

anget to ja si taky obcas dam sklenicku pivecka a dala jsem si za tehu i malyho ruma s colou,tak 2 vinny striky 1/1,dve bily vina s colou a jedno cerny pivo...kdyz je na to chut,tak to neuskodi v malym mnozstvi,ale nesmi to byt pravidelne a ve velky mire

eeefffaaa
7. črc 2009

eimmy a jak dlouho se snazite??

zuzi tak zitra hned podavej info 😵

eeefffaaa
7. črc 2009

a rika se ze kdyz jste nejvic na mol tak je to zaruceny pro otehotneni 😀 pry jste tak uvolneny a nemyslite na to,ze to jde samo...to rika,hodne doktoru a sexuologu

eimmy
7. črc 2009

eeffa: pár měsíců

verled
7. črc 2009

ange:taky bych si dala pívečko.-)si užij...
efii:ty mě tejráš, zejtra jedu do modtu na MC🙂a dam si celý menu a extra velký pro jistotu🙂
eimmy, neboj taky budeš🙂
holky mě padla, tak se mějte paaaaa

zuzka.o
7. črc 2009

EEFFII: rozkaz, šéfe! 😀

zuzka.o
7. črc 2009

Eimmy: zkus třeba ovulační testy nebo měření BT, ať víš, kdy máš ovulajdu a kdy můžete snažílkovat 😉

eeefffaaa
7. črc 2009

teda verled ty me delas chute..taky bych si dala...jen si dej pekne do nosu 😉

eimyy a uz jste neco zkouseli??myslim,nejaky ty rady a figle pro otehotneni nebo byla jsi na prohlidce u mudra jestli je vsechno ok??

eimmy
7. črc 2009

eeff: u doktora vše ook a rady právě hledám tady... ☹

eeefffaaa
7. črc 2009

eimmy no my kazdy den sexovali asi 14 dni v kuse,protoze jsem nevedela kdy je presne ovu a pak jsem si davala nohy nahoru a chvili v klidu lezela jo a pila jsem rakytnikovy caj...

eimmy
7. črc 2009

a zabralo to???? a co je rakytníkový čaj? já jím každý den vitamíny co jsem si koupila v lékárně