• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Hehenko a napíšeš mi do IP, jaká je to obec nebo tak?
7. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ange ja si rikam,ze ted budu v tabulce prvni ja,ale rodit asi jen tak nebudu..jsem to rikala,dneska i Milanovi,ze asi jeste dlouho budu na vrcholu :grinning:
7. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi tak si ten vrchol užij :grinning:
7. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vidíš ANGE... napíšu :slight_smile:))) :dizzy_face:
7. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no angeth to bych radsi uz rodila nez si uzivala vrcholu :grinning: ten vam rada prenecahm...jen at se deticky rodi tak maji jit pekne po sobe :grinning:
Koukám, jaký už máš velký bříško Efi :confused:
angeth veliky??ja uz ani nevim,jak se kazdej den pozoruju,tak uz mi to ani neprijde a navic mi kazdej rika,ze na to ze za 3 tydny rodim,ze ho mam prtavy..tak nevim :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako do stran...
7. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já se toho velkýho břuchu fakt bojím..... mi kůže totálně popraská :(((((
7. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no angeth to je asi tim jak jsem lezela a onse prcek ted porad jen vrti,tak tam treba i nejak lezel :grinning:

hehe neboj a co by ti praskalo :slight_smile: me taky nic nepopraskalo...a to jsem byla pred tehu tloustik
7. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI tak už jsi na vrcholu těhu tabule :slight_smile:)) :dizzy_face:
7. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no EFI mě kůže už popraskala... asi z hormonálních změn, bo mi dost začla praskat při braní HA... taky mám celulitidu a přitom mám 60 kilo... jako není to nejmíň, ale nejsem ouplně baculka.... takže na to praskání kůže se připravuju, když už jí mám rozpraskanou na bocích... :(((
7. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a koukala jsem u Baliska jsem nenapsala cas,narodil se 10:22 kdybys to tam chtela hehe jeste doplnit...no doufam,ze na tom vrcholu dlouho nebudu :grinning:

hehe ja mela taky celulitidu a ted v tehu mi zmizla,ale ted zase zacina...a treba to tak hrozny nebude,ale nejlepsi je pocitat radsi s tim horsim ,pak budes mile prekvapena :wink: :grinning:
7. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI držím palce, abys nebyla :slight_smile:) .)

jinak opravdu počítám s tím, že to bude děs a hrůza... jen doufám, že nebudou ty jizvy moc tlustý a že to trochu zesvětlá....
7. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI a kde to má napsaný??? já to v albu nevidím...
7. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šmarjá zase hrozí záplavy... :(((( :cry:
7. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe myslis tu hodinu narozeni???to mi psala ona,ze se narodil 10:22
7. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už jsme doma, dočíst Vás nestuhnu :frowning2: jsme unavená. Tak ve Zlíne OK dostali jsme pochvalu a pak jsem šla na 30tku a zítra jdu do porodny a na ozvy tak jsme zvědavá co a jak :wink:
7. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha EFI...

PETI ahoj... na 30tku????
7. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,japak se mate??nestiham docitat...prisla jsem ted z cvica a ete mam nakou praci...tak mi dejte nekdo strucny prehled prosiim
7. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL ani nevím co novýho... :sweat_smile:

pokročilý těhulky už nemůžou v noci spát a chtějí to mít za sebou a mrňousky u sebe...

co ty a natýkání???
7. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenkono furt jsem takova naka napuchla,ten caj mi neprijde ze by extra pomahal...no domluvim se s dr...v sobotu to bylo vic,ted to docela jde-jakztakz...a co ty hehenko,japak ti je??uz v poho??
7. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky

hehenko jj byla jsem na oslavě 30tky spolupracovnice :wink:
8. črc 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak snad se konečně začne něco dít i u nás, dnes jdeme na první návštěvu CARu :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kebule tak to budeme moc držet palečky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme :dizzy_face: jo a blahopřeju moc k prvním mimískům... teď je na řadě efi, sac, petulka a za chvíli taky angeth :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

tak balisek už má taky mimíska u sebe, gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kebul držím palec, aby se to rozhýbalo a začalo se něco dít :wink:
8. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad už začne, už začínám závidět všem, co se jim to podaří bez problémů a to není moc dobrý :angry: ale mám vzor v tobe prostejko a v hehe... taky vám to nešlo a najednou šup :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej a mimísku ahojky :wink: jak se vede?
Baliska jsme sledovala, ale nikde jsme nenašla , že by porordila a vida, už je to tady :slight_smile: . tak už jsme jí hnedka psala do IP :wink:
8. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak docela hustej zážitek asi, cítít, jak se ve vás někdo hrabe :astonished: :confounded: brrrr...... no nevím, lépe nechat si to asi ujít :wink: doufám, že můj mimísek nebude po mě a nebude trucovat a sedět na zadku :grinning: no a pak taky doufám, že to udýchám všechno :confounded: z toho mám holky největší strach..... ne z toho těhotenství, ale pak jak to bude s dýcháním u porodu :confounded: mám strach, že to prostě neudýchám... když se slyším jak lezu do schodů a když slyším, jak na jedno nadechnutí a kontrakci potřebují doktoři, aby ženská co nejdýl tlačila, tak mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě, protože to u mě znamená tak 2 vteřiny :sweat_smile: pak se začnu dusit :confounded:
8. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek