Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
8. črc 2009

petulko dneska se máme dobře 😀 ani špatně nám není 😀
a o baliskovi to tady psala efi, prý je s ní v kontaktu 😉

kebul věřím, že teď už to půjde rychle..... jak tvůj vzor teda ti můžu říct, že na první návštěvě v CARu jsme byli v únoru a na začátku června jsem otěhulila... a neděs se té doby, já strašně dlouho čekala na další kontrolu 😖 zadařilo se nám hned první cyklus s vhodnou léčbou 😉

kebule82
8. črc 2009

tak to už se moc těším 😉 běžím na autobus, pak vám sem písnu, jak jsme dopadli. a moc děkuji za podporu 🙂

prosteja
8. črc 2009

kebul tak na tebe budu myslet a pak sem určitě hoď info, co a jak 😉 papa 😵

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Prostej a to zadýchávání máž teď v těhotenství nebo u předtím jsi to měla ?

Kebule myslíme na tebe 😉 A držíme všechny palce i s malým 😉

prosteja
8. črc 2009

petulko mám alergii a sezónní astma 😖 tudíž v létě bez léků vůbec, s lékama občas sotva lezu..... 😔 zatím to jde, vysadila jsem i prášky a používám jen inhalátory, to je podle gynekologa pro mimíska lepší...... v únoru teoreticky nemám svoji "sezonu" tudíž by se mi mělo dýchat celkem dobře, ale při fyzické námaze mám potíže s dýcháním i v zimě 😒

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

tohle měla moje kamarádka a porodila v květnu v pohodě 4kg Adélku, tak neboj určitě to zvládneš 😉

verled
8. črc 2009

ahojky kočky, nebudu vás dočítat to je děsný🙂))
hehenka:já měřim 169cm🙂fakt jsem pořádná ženská a ne hubeňour, jsem samej "sval"🙂
prosteja:to zmákneš neboj, myslim že to dýchání pujde samo🙂

prosteja
8. črc 2009

petul fakt? 😉 jsi mě potěšila normálně...... já právě z tohohle mám strach, že mě i budou nutit na císaře..... a pak určitě přijdou takový ty pochybnosti, že když ho odmítnu, tak jak se mi bude rodit....... mě právě docela kámošky "strašily", že s dýcháním je to u porodu docela záhul, tak ať si na to dávám pozor a na všechno se informuju 😖 určitě nebudu první ani poslední alergik nebo astmatik co bude rodit 😀

verled
8. črc 2009

holkyyy a kde máme tu zuzku??už to počůrává nebo co??.-)

prosteja
8. črc 2009

ahoooj verled a mimi 😵 na zuzku myslím, ona chodí později 😉

a s tím dýcháním, co půjde samo.... no verled 😀 to by jsi mě musela slyšet, když jdu do schodů 😀

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Verled ahojky i mimískovi 🙂

Holky já mám strach, že první mi hrozil předčasný porod a nakonec budu přenášet a to nechci ☹ jsme napnutá co mi dneska řekne Dr

prosteja
8. črc 2009

petul jak tak sleduju, tak strachy už mě asi neopustí nikdy co 😀 každý máme strach z něčeho jiného 😅 nebooooj, já myslím, že Edík vykoukne na svět tak akorát 😉 na kontrolu držím palec 😉

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

prostej přesně tak už se budeš bát pořád 😒

prosteja
8. črc 2009

Petul to jsi mě moc neuklidnila 😀

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009
prosteja
8. črc 2009

😀 😀 😀

svoja
8. črc 2009

ahoj kocky....

PROSTEJ neboj...urcite nebudes prvni ani posledni, kdo bude rodit s temito problemy a myslim, ze to i ti doktori s tebou nejak zvladnou!!!

VER ahoj "svalovce"🙂))

PETUL uz to budeeeee neboooj🙂

verled
8. črc 2009

petul.....no holt to neovklivníš to může jenom prcek🙂kočírek máme na zahradě taky🙂hip hip
prosteja:🙂a slyšela jsi už mě🙂??

svoja
8. črc 2009

PROSTEJ jak je to s tema brichama teda klucicima a holcicicma? vcera uz jsi odesla a ani jsi mi nezkoukla mimose🙂 ja vim, ze te s tim porad otravuju, ale kdyz jsi na to tak dobra a ja jsem tak moc zvedava.....trefilas to tady u vsech?

zuzka.o
8. črc 2009

Nazdáááár 🙂

Hm, tak se musim "pochlubit", dělala jsem ráno ten test a byl negativní, takže zase nic!!!!! ☹((((
No a manža mi oznámil, že asi bude muset na 2týdny na Moravu.... no a zrovna v tý době budu mít polodný dny, takže zase nic!!!! Ach jo! To je hnus! Chce se mi normálka regulerně bulet, snad si nevyplavim čočky. Takže jestli to vůbec do Vánoc stihneme.....

prosteja
8. črc 2009

zdravím nově příchozí, jsem se tu nějak vrhla do práce 😀

svoji já vůbec nechápu, jak jsi došla na to, že jsem na to dobrá 😀 😀 😀 jen jsme si tu s holkama kdysi povídaly, že podle bříška se to dá občas odhadnout 😉 ale to je fakt jen odhad, jak jsem říkala včera, tak třeba monči bych normálně hádala kluka podle bříška 😉

prosteja
8. črc 2009

zuzi ahoooooj 😵 to je mi líto ☹ hlavně to, že manža bude v další plodný dny pryč ☹ to je k vzteku co? 🙄

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Svoji a mimisku hojky jak se vede 🙂

Zuzi to je mi líto a kdy máš dostat MS? A nemůžeš za manželem dojet jak budou PD?

prosteja
8. črc 2009

jinak svoji kde ty to miminko máš 😅 z toho tvýho bříška zatím teda netroufám odhadovat vůbec 😉

obecně se říká, že když ženské roste jenom bříško, roste jí spíše odspodu a do špičky a ženská nejde vůbec do šířky a navíc jí to hrozně sluší, tak je to kluk 😉 k tomu si můžeš přidat chutě na maso, plus u kluků prý bývají nevolnosti až v pozdějích týdnech, ne hned na začátku 😉

u holčiček přibírá ve většině případů maminka tak nějak celá, jde spíše do šířky, i bříško jde spíš do šířky než do špičky, bříško je výše posazené a holčičky berou maminkám krásu 😉 tudíž třeba ženské co se jí nedělaly nikdy beďary, tak se najednou začnou dělat..... můžou být horší vlasy a tak..... no a k tomu si zase můžeš přidat spíše chutě na sladké a nevolnosti hned v začátku těhu 😉

svoji jsou to ale jen babské rady, jak se to dá poznat, funguje to v určitém procentu případů a netroufala bych si podle tohohle odhadnout vůbec nic... je to spíš taková zábava, podívat se někomu na bříško a říct, hmmmmm tipuju kluka 😀

eeefffaaa
8. črc 2009

Ahoj holky!!!

zuzi to me mrzi ☹ nechci ti delat nadeji,ale treba jeste druha carka vykoukne,jen je brzy,takovych pripadu uz tu bylo 😉

a kebulce drzim pesti at jim to v CARu dobre dopadne!!!

Petu a ty jdes dneska na kontrolu??tak pak hned napis,jsem zvedava co ti mudr rekne..

zuzka.o
8. črc 2009

Jsem vzteklá a chce se mi fakt bulet. Při představě, že další pokus bude až (moment, musím to spočítat) ...dalí MS 3.8. a PD od 14.8 do 18.8. Takže další testování přichází v úvahu až na 30.8.!!! Ach jooooooo 😢 😢 😢 😢 😢 Ona ta švagrová bude mít nakonec pravdu. Nám to fakt nepůjde hooodně dlouho, už asi zmagořim! 😢 ☹

prosteja
8. črc 2009

no z tohohle bych třeba usuzovala, že sac (která si to nenechala říct) bude mít klučíka.... nádherný bříšenko a sac to hrozně sluší 😉 a třeba se zrovna pletu 😀

třeba u efi jsem od začátku tipovala holčičku, zdálo se mi to podle bříška a navíc se mi zdálo, že jí to ze začátku těhu tak nějak "nesluší"..... a pak se najednou vyloupla a bude to kluk 😉

a třeba u monci bych tipovala právě kluka a čeká Terezku 😀 tak si vyber no 😅

zuzka.o
8. črc 2009

Efi: nene, dneska mrcha dorazí. Plodný dny byly 12-14DC, takže čárka by už byla vidět.

prosteja
8. črc 2009

zuzi třeba to ještě nějak s těma plodnýma dnama dopadne 😉 hlavu vzhůru

prosteja
8. črc 2009

ahooooj efi a Davídku 😵