Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
23. čer 2009

no holky ja mizim,zacinaji me ty zada docela brat a trochu i brisko...uplne citim jak tam malej tlaci,takze si jdeme dat snidani a asi cucet na bednu a pak hura na to zehleni 😀 mejte se krasne a pekne tehulkujte 😉

hehena
autor
23. čer 2009

MONCI šak si štíhlounká, tak máš kde přibírat... .)

PROSTEJ divný což - mám strašně často ledový ruce a nejradši bych se furt ráchala ve vaně... 😀

eeefffaaa
23. čer 2009

prostej diky..pripadam si jak nejvetsi koule 😀 no byla jsem asi podle polsedni MS aso v 9tt a podle poceti to bylo asi 6tt...

hehena
autor
23. čer 2009

EFI ahoooooooj 🙂 😵

hehena
autor
23. čer 2009

EFI jsi krásná!!!!! žádná koule - fakt nádherný bříško... 😵 😵 😵

AMALI :((( tak kdyby mi odešla myčka do věčných lovišť, tak bych snad vyvěsila černej prapor - moje největší pomocnice 🙂))

moncicak3
23. čer 2009

efi ahojky a moc to s tím žehlením nepřeháněj 😉 😵

moncicak3
23. čer 2009

Hehe zatím ty kilečka jdou nejvíc do břušánka, ale přes zadek a stehna už jsem taky krapet přibrala, neva pak to půjde rychle dolů 😵

hehena
autor
23. čer 2009

ty jo MONCI ale bříško ti teda roste rychlostí blesku.... 😵 😵 😵 úžasný pupíno!!! já bych taky chtěla takový, ale ta vrstva tuku - to nebude tak pěkný pokoukáníčko jako na to tvoje 🙂 😅

prosteja
23. čer 2009

efi díky, ahoooooooj 😵

amal tak to je fakt k pos.... 😠

angetha
23. čer 2009

Ahoj Amalko 🙂
Monci ty si můžeš dovolit přibírat 😉

amallie
23. čer 2009

hehe: však my objednáme opravu, už to sháním, ale zase prachy v luftě, do pytle 😠

moncicak3
23. čer 2009

aaaale hehe, taky budeš mít a brzo už si budeš říkat, ať už je prcek venku 😀 neboj a uvidíš jak to rychle uteče, mě to teď utíká úplně neskutečně 😵

angetha
23. čer 2009

Monci a kde tě bolí záda? Jako záda nebo u pánve?

moncicak3
23. čer 2009

anget no mě to právě přišlo moc za měsíc 4,5 kg nahoře a dr mi řekl, že je to normální, tak jsem se uklidnila, akorát teda radši teď 3 týdny trochu omezím sladkosti, když jdu na tu sladkou vodu, blééééééééééé

amallie
23. čer 2009

holky, mě nejvíc štvou špeky na zádech, co se mi udělaly 😠

a včera manža na mě šahal v posteli a říká, jééé, ty máš prsa i na zádech???? 😠 😠 😠 😠 a bylo po vášni, hulvát jeden 😠 😠 😠 a to řek schválně, že jsem mu řekla, že smrdí, ale ono to z něj jako vážně táhlo 😠

angetha
23. čer 2009

Monci ono se to sladké omezovat nemá, mohla bys mít zkreslené výsledky, já se neomezila a úplně v pohodě.. 🙂 🙂
A ten nápoj nebyl špatný, já jak měla žízeň, tak jsem ho vyzunkla málem na ex 😎

hehena
autor
23. čer 2009

AMALLI 🙂))))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jj taky budu mít brzo pupík... já už ho totiž mám teď 🙂)))))) tím pádem nebudu mít tak pěkný, jako máš ty, bo půlka břicha je špek 🙂)) no co se dá dělat, co jsem si nadrobila, to si taky sežeru 🙂)) 😀

angetha
23. čer 2009

Amalko to mi připomnělo - jednou ráno jsem vstala a bříško jsem skoro neměla, bylo to asi dva týdny nazpět..tak povídám, ty jo kam mi to břicho zmizelo..manžel šel kolem a povídá..já vím, máš ho vzadu 😎 😎
Ale já si Amalko nemyslím, že bys měla nějaký špeky 😉

hehena
autor
23. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vy mě zničíte... 🙂)))))))))))))))))

moncicak3
23. čer 2009

anget jako bederní páteř, může to být prý tím, že mám otočenou dělohu dozadu, ale to nevíme určitě.....jakoby nad zadkem a taky mě dost bolí kyčle, jako ty klouby....ptala jsem se na to doktora a on mi řekl: a co by jste chtěla, jste těhotná, odvápňují se vám kosti, páteř, klouby a tělo se připravuje na porod, aby pak přežilo....a ptala jsem se ho na to, jakej má názor na ty těhu podpůrný pásy a on mi na to řekl, že je zastánce fyziologického průběhu těhu, ale prý záleží na mě jestli si ho pořídím.....tak váhám, protože jestli spím v noci tak 5 hodin je to hodně, bojím se každý noci, protože se jen převaluju a neodpočinu si a každý ráno vstávám s bolestma ale takovýma, že bych brečela a když si lehnu odpolko tak musím za chvilku vstát, protože to nejde vydržet 😢

si dojdu do lékárny a koupím si asi vápník v rozpustných tabletkách, a přitom vypiju mlíka že to ani není možný 😒

amallie
23. čer 2009

holky, néé, špeky nemám, vážím teď pouhých 79 kg 😀 😀 😀

a ty kopce na zádech a to, že nemůžu dát stehna k sobě, to je jen optický klam 😀 😀 😀

ale ti chlapi jsou hulváti 😠 😠 😠 ať si to dítě nosí sám, ne

hehena
autor
23. čer 2009

tý jo MONCI.... to máš takový potíže strašně brzo.... :-O

moncicak3
23. čer 2009

amal jj hulváti, akorát mají pořád kecy 😠 taky to znám 🙄

hehena
autor
23. čer 2009

AMALLI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncicak3
23. čer 2009

hehenko, dr mi řekl, že je to normální..... 😒

hehena
autor
23. čer 2009

no ten můj mi nic moc říct nemůže - on totiž má opravdu prsa.... takže by to slízl, kdyby mi tvrdil něco o špekatých zádech... 🙂))

angetha
23. čer 2009

Monci tak přesně tyhle bolesti jsem měla..chodila jsem jak kachna, doost to bolelo, pomohla mi teplá vana a masáže od manžela, pak to odeznělo.. 😉 😉

hehena
autor
23. čer 2009

ti dr. jsou nějaký divný.... bych ho chtěla vidět... co nějaký zábaly? koupele? nahřívání kloubů???
mě taky občas totiž bolí kyčle, tak se teda netěším..

šmarjá holky a největší vítr mám ze zubaře... aúúúúúúú já tam ještě nebyla... to bude horor... 😖

moncicak3
23. čer 2009

no mě manža vždycky řekne: ty už máš ale lejtu 😀 a já mu na to vždycky říkám: ještě pořád mám menší než ty 😀 😀 😀

cat79
23. čer 2009

Ahooj kočeny🙂
Tak to koukám co jste od rána zase probraly🙂

Hehenko mám jednu radu ohledně té mateřské. Stačí, když ti manža zvedne plat až na poslední 3 měsíce před mateřskoul, ať to pořádně osolí klído 50tis a bude se ti to vypočítávat z toho🙂poptej se na účtárně🙂)))nejlepší by bylo kdybys mohla na ty poslední 3 měsíce změnit i jako zaměstnavatele..ňák to vymyslet......ale teď jen nevím nevím jak je to s manželi...to je možná kámen úrazu...ale radím poradit se na účtárně, s mateřskou se dá celkem kouzlit🙂)

Jo a pak tu některá psala že nemá odpracováno 270dní, ale tam je podmínka účast na soc. zabezp. a tam se i pracák započítává...taky si to chce ověřit🙂)

Jinak hehe já měla minulý týden 2 opary tam dole, gynopevaryl to spraví, je to prý v těhu normál, i záněty, moje mamina prej trpěla jako kůň....