• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jj hehe, přesně tak :wink: s tím platem to říkáš dobře... na těch stránkách, co jsem tu dávala je tabulka, kde si najdeš hrubej příjem a podle toho se ti vypočítá mateřská.... přibližně... mrkni ještě co tu psala efi o tom vyměřovacím základu :wink:
23. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holčiny, jsem vás konečně dočetla, teeeeeda mazec co jste naklevetily :grinning:

Hehenko, jmenuje se to Lactulosa :wink:
prostej budu od narozeni ditete budu brat rodicak...dva roky 7600 a pak dva roky 3800 jak tu psala anget
aha efi, tak pak už to chápu :grinning: :grinning: :grinning: jj, já říkám, že mám dneska zamrzlý myšlení :grinning: tak si to spočítej hned...... ten příspěvek na den pro studentky jsem ti sem hodila :wink:
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj efi, už tomu rozumím :wink: a to musíte na ty 4 roky jo? to je taky pěkně blbý :confounded:
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjééé co se to stalo na FF??? mají nějaký změny nebo co... nějak se ty grafy rozlezly... :astonished:
23. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to není na mojí hlavičku :fearful: :grinning:

Holky přejeme Vám krásný den..já brzo pojedu do Brna za mamkou a pak spolu do poradny, obídek a odpolko eště k obvoďačce a dom dojedu až večer. Mějte se krásně. Pááá :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostej vychazi mi to asi tak stejne...no uvidim ve ctvrtek se poradm na OSSZ doufam,ze uz tam bude nekdo,kdo bude schopnej mi poradne rict co a jak a uvidim..jsem si rikala,jeste ze tomu taky trochu rozumim,protoze po vcerejsku jak jsme videla by me proste vyhodili,rekli ze jsem byla studentka a nedostanu nic,ale takhle jsem se dokazala aspon ohradit a prislo mi ze toho vedi i min jak ja :grinning: no hroza co je ted vsude za zensky,takze doufam,ze ve ctvrtek to dopadne lip
23. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa Sacvi :wink:
23. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej myslim ze musim na 4 roky,pokud nebudu pobirat PPMku...to prave nevim presne,ale myslim ze to tak je...je to u tech co nemaji narok na PPM,ale u me nevim...kdyby to slo tak si dam jen na tri roky,na to se chci prave zeptat jak to mam udelat,takze doufam,ze mi poradi

sacvi ahojky
23. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ff přidali půlstupně hehe :grinning:

sac pááááá :dizzy_face:

efi na úřadech jsou fakt děsný :confounded: ale bojuj holka :grinning:
23. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi tak doufám, že ti poradí.... na ty 4 roky je to úplně naprd :confounded: i kdyby sis pořizovala brzo další mimčo, tak ty 3 jsou podle mě ideál :wink: doufám, že to tak půjde i u tebe :wink:
23. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a mrkala jsi co mi dneska udělala teplota :grinning: jsem se málem lekla, když jsem na ten teploměr mrkla :grinning:
23. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a hlavne tam jsou casto zensky ktery uz maji byt v duchodu a ty tuplme vedi kolikrat prd...ja kdyz chodila po praxich tak to bylo samy kaficko,kecanicko a kdyz nekdo prisel a neco chtel tak je to jen obtezovalo a nedej boze kdyz to bylo neco s cim bylo hodne prace...jako ja se nedam,ale blby to maji ty lidi co o tom nic nevedi a cekaji ze jim tam pomuzou,vzdyt od toho tam jsou
23. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a prostej a co ty a tehuleni??? :dizzy_face:

a hehenko co ty a tehuleni?? :dizzy_face:
23. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi už se ti to taky blíží viď?
23. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi tak s tím jsem se setkala na úřadě v mé rodné hroudě :grinning: tady v Praze ještě ne......a to už jsem byla kvůli řidičáku na magistrátu a pak několikrát u nás na městským úřadě naší městské části.... ženský ochotný, všechno vysvětlí, paráda :dizzy_face: takže asi mám děkovat bohu co? :grinning:
23. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI já nic... bolí mě břuch, mám vaginální opar, a tak je mi lehce šoufl... musím si udělat aspoň to Caro.. došla bych si i nakoupit, ale nechci ten spodek víc dráždit, takže tu sedím v županu - no pecka :slight_smile:))) a je mi zimááááááááááá
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!!
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth jj blizi,a strasne rychle :grinning: vcera jsme meli zaverecny vecirek a vydrzela jsem tam skoro do 11,jeste bych tam byla,ale zada me teda strasne bolely a ted uz to zacinam zase citit...holky jak byly uz opity tak mi porad sahaly na bricho a zkoumaly ho :grinning:

prostej to jo to dekuj :grinning: protoze narazit na dobry urednice je fakt dneska zazrak
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak efi já asi nic moc, těhotně se nějak necítím :grinning: jen teda po celým dnu v práci, jak tu sedím a mačkám břicho u počítače, tak mě pak pobolívá podbřišek..... občas mám žaludek jak na vodě, hlavně večer, ale není to nic hroznýho a včera jsem si koupila čajík pro těhotný, který je i na ty nevolnosti :grinning: jo a jinak jako hehe, je mi zimiááááááááááá :grinning: což je zvláštní :sweat_smile: jo efi a příští týden jdu na kontrolu, to nevím, jestli víš :grinning: a už teď se nemůžu dočkat a zároveň mám strach no :pensive: však to určitě znáš :grinning:
23. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj amali a mimísku :slight_smile:

holky já byla včera na kontrole u dr a mám dalších 4,5 kg navíc, takže celkem už 7 kg nahoře!!!!! :astonished:
23. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj amal a mimi :dizzy_face:

jo holky a blahu jde dneska na kontrolu a dozví se snad konečně ten termín císaře... slíbila, že mi dá vědět :wink:
hehe tak si bez na chvili dachnout :wink: to ti urco pomuze...ja asi taky za chvili zase pujdu,zada me ted zlobi cim dal vic a mam tady na zehleni plinky a vecicky,takze to taky bude neco na moje zada

ahoj amal!!
autor
tak upřímně - na úřady se netěším... to mám amok jen z tý představy.. aúúúúúúúúú necúúúú
23. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej neboj urcite to vsechno dobre dopadne :wink: vubec nemysli na to ze by nemelo...a to ze se tesis naprosto chapu,taky jsem se na prvni kontrolu cela klepala a nemohla uz dospat :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe naprosto chapu,taky nerada chodim po uradech :grinning:
23. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi a přibližně kdy jsi byla od nalezení // u doktora? myslím přibližně kolikátý týden jsi byla? a mrkala jsem na bříško a sluší ti to strašně :dizzy_face:
23. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo holky, podělala se nám myčka :angry:

před 1,5 rokem jsme platili 4,5k za opravu a je to tu zas. Účet od toho dílu samozřejmě nemáme :angry:
23. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek